Skaistums » Mati

Vienkāršs veids, kā ātrāk izžāvēt matus, neizmantojot karstumu

Pexels.com

Ir vairāki iemesli, kāpēc mēs nosliecamies par labu retākai matu mazgāšanai - iespēja izmantot sausos šampūnus, noslogots ikdienas režīms, un nebūt ne mazāk svarīgs ir laiks, kas vajadzīgs, lai matus izžāvētu, neizmantojot karstumu. Lai gan ir daudz un dažādu matu kopšanas līdzekļu, kas ir paredzēti, lai aizsargātu matus no karstuma žāvēšanas laikā, bet neatkarīgi no tā, vai Tu matus žāvē dabīgi, neizmantojot fēnu, vai arī centies samazināt karstuma radītus matu bojājumus, matu žāvēšana prasa pacietību un laiku, kas ne vienmēr mums ir. Tāpēc mums ir kāds vienkāršs veids, kas var palīdzēt matus izžāvēt ātrāk.

 

Kas Tev nepieciešams: Vieglas fiksācijas matu laka vai sprejs, kas satur alkaholu.

 

Kas Tev jādara: Pēc matu izmazgāšanas un liekā ūdens nosusināšanas ar dvieli, izsmidzini matos vieglas fiksācijas matu laku vai spreju, kas satur alkaholu. 

 

Kāpēc tas strādā: Ūdens un spirta maisījums uz mata virsmas iztvaiko stipri ātrāk, nekā vienkārši ūdens, līdz ar to paātrinot matu žūšanas laiku.

 

Styliste gan neiesaka izmantot spirtu saturošus matu kopšanas līdzekļus ikdienas matu kopšanā, jo tas padarīs Tavus matus sausākus, bet situācijās, kad ir jāsteidzas un nav laika gaidīt, kad mati izžūs dabiski, šis noteikti ir labs un vienkāršs paņēmiems.

 

 

Lasītākie raksti Londonas modes nedēļa Fall2017 - Tommy Hilfiger Londonas modes nedēļa Fall2017 - Tommy Hilfiger Šīs vasaras Must - have kleitu stili Šīs vasaras Must - have kleitu stili 2017./ 2018. gada ziemas sezonas zābaku mode 2017./ 2018. gada ziemas sezonas zābaku mode Skaties labākos sarkanā paklāja tēlus no Tony  balvas 2017 Skaties labākos sarkanā paklāja tēlus no Tony balvas 2017
Londonas modes nedēļa Fall2017 - Tommy Hilfiger Londonas modes nedēļa Fall2017 - Tommy Hilfiger Šīs vasaras Must - have kleitu stili Šīs vasaras Must - have kleitu stili 2017./ 2018. gada ziemas sezonas zābaku mode 2017./ 2018. gada ziemas sezonas zābaku mode Skaties labākos sarkanā paklāja tēlus no Tony  balvas 2017 Skaties labākos sarkanā paklāja tēlus no Tony balvas 2017