Skaistums » Nagi

7 veidi, kā stiprināt nagus 30 dienās

pixabay.com

Mēs zinām un saprotam, cik tas ir kaitinoši, kad nags nolūzt vai sāk plaisāt visnepiemērotākajos brīžos. Lūk, mēs atklāsim dažus uzticamus paņēmienus, kuri padarīs Tavus nagus stiprākus tikai mēneša laikā.

 

Katru rītu lieto augšanas serumu

Seruma sastāvā ir biotīns (jeb vitamīns B7), kas palīdz stiprināt vājos nagus, vienlaikus saglabājot veselīgus ienadžus. Iemasē vienu pilienu uz katra naga katru rītu.

 

Katru pēcpusdienu lieto kutikulu eļļu

Kutikula uz nagiem neatrodas tāpat vien, tai ir sava funkcija, proti, aizsargāt nagu un novērst infekciju iekļūšanu. Tas ir iemesls, kāpēc ir tik svarīgi saglabāt to veselīgu.

 

Katru vakaru noteikti lieto kādu losjonu

Vislabāk izvēlies taukaināku un biezākas konsistences krēmu. Labi rūpīgi to iesmērē ne tikai roku ādā, bet arī kutikulās un nagos. Nagi, kuriem trūkst mitrums šķeļas un kļūst trausli, bet, mitrinot tos, nagi kļūst gludi un spīdīgi.

pixabay.com

 

Katru otro dienu lieto nagu stiprinātāju

Tā sastāvā ir olbaltumvielas, kas stiprina nagus vienlaikus tos arī baro.

 

Reizi nedēļa ar vīlīti piešķir tiem formu

Mazs padoms, kvadrātveida formas nagi daudz biežāk mēdz aizķerties un lūzt. Izliekti un nedaudz noapaļoti stūri, būs daudz drošāka izvēle, pie tam, vizuāli nagi izskatīsies garāki.

pixabay.com

 

Vienmēr lieto gumijas cimdus, darot mājas darbus

Tavi nagi kļūs sausi un trausli bieži saskaroties ar ūdeni un tīrīšanas līdzekļiem, kā, piemēram, trauku mazgājamo līdzekli. Par laimi, problēmu var ļoti vienkārši atrisināt – vienmēr, apdarot mājas darbus, valkā gumijas cimdus un pēc tam vienmēr lieto roku krēmu.

 

Neaizmirsti: nekad nelieto acetona saturošu nagu lakas noņēmēju!

Veikalā meklē noņēmēju, kura sastāvā nav acetons, ideālā variantā, ja sastāvā būs barojoša eļļa. Lai gan, nagu laku būs grūtāk notīrīt, tomēr, tas būs draudzīgāk Taviem nagiem, un nagi būs Tev pateicīgi.

 

Pagaidām nagu lakai izvēlies neitrālu toni.

Kamēr tavi nagi kļūst veselīgāki un aug, izvēlies krēmveida necaurspīdīgu toni, kas ir līdzīgs tavas ādas tonim, vai vienu toni gaišāks. Tas palīdzēs Taviem nagiem izskatīties garākiem. Pēc 30 dienām Tavi nagi būs gatavi spilgtām krāsām.

pixabay.com

 

Atklāj arī Tu mums savus noslēpumus, kā nagus padari veslīgākus un stiprākus!

 

 

Lasītākie raksti Vieglākais veids, kā noteikt sejas formu Vieglākais veids, kā noteikt sejas formu 20 viselegantāk tērptās slavenības  EAĢ balvu pasniegšanas ceremonijā 20 viselegantāk tērptās slavenības EAĢ balvu pasniegšanas ... MTV Video Mūzikas Balva 2017: Vislabāk tērptās slavenības MTV Video Mūzikas Balva 2017: Vislabāk tērptās slavenības Slavenību stils - Emma Vatsone Slavenību stils - Emma Vatsone
Vieglākais veids, kā noteikt sejas formu Vieglākais veids, kā noteikt sejas formu 20 viselegantāk tērptās slavenības  EAĢ balvu pasniegšanas ceremonijā 20 viselegantāk tērptās slavenības EAĢ balvu pasniegšanas ... MTV Video Mūzikas Balva 2017: Vislabāk tērptās slavenības MTV Video Mūzikas Balva 2017: Vislabāk tērptās slavenības Slavenību stils - Emma Vatsone Slavenību stils - Emma Vatsone