Skaistums » Āda

Ikdienas ādas kopšana pēc 30

Sarah Gray/ unsplash.com

Āda ir pirmais, ko ierauga apkārtējie, un tas ir veselības spogulis, kas parāda dzīvesveidu, uzturu, kādā vidē uzturamies. 30 gadu vecums ir laiks, kad dzīve sāk kļūt piezemētāka un jāsāk vairāk domāt par ikdienas ādas kopšanu. Šajā vecumā āda vairs tik labi neatjaunojas, kā tas notiek 20 gados, sāk parādīties krunciņas, tūska ap acīm, āda var kļūt sausāka un vairs nebūt tik gluda. Tādēļ ādai ir nepieciešama palīdzība, lai to uzturētu jaunu un veselīgu.

Styliste Tev sagatavojusi ieteikumus, kādai jābūt ādas kopšanas rutīnai pēc 30.

 

#1 Ādas tīrība

pixabay.com

Tīra āda ir veselīga, tāpēc būtu ieteicams ādu nomazgāt gan no rīta, gan vakarā. Uz nakti noteikti nevajadzētu atstāt kosmētiku, lai to noņemtu un papildus atbrīvotos no netīrumiem uz ādas, izmantojiet maigus kosmētikas noņemšanas līdzekļus, kas nesatur sulfātus un alkoholu.

Madara Attīrošas putas 150ml, 16,95EUR

Bio2You Dabīgs toniks 100ml, 13,60EUR

 

#2 Dienas un nakts krēms

Vēlams izmantot gan dienas, gan nakts krēmu, bet nevajadzētu tos jaukt vai apvienot ar vienu krēmu, jo katrs pilda savu funkciju. Dienas krēms tiek izmantots, lai ādu pasargātu no novecošanās, ko visbiežāk veic saules ultravioletie stari un dažādas vides ietekmes, savukārt, nakts krēms tiek izmantots, lai āda atjaunotos no dienas laikā piedzīvotā.

Madara Time Miracle age defence dienas krēms 50ml, 43,00EUR

Madara Time Miracle total renewal nakts krēms 50ml, 43,00EUR

 

#3 Acu zona

Luca Iaconelli/ unsplash.com

Āda ap acīm ir plānāka nekā citur, tādējādi šī ir pirmā zona, kur parādās nelielas krunciņas, tumšie loki un uztūkums. Lai to novērstu, ikdienā būtu nepieciešams lietot acu krēmu, kas satur glicerīnu un niacinamīdu (vitamīnu B3).

Madara Deep Moisture Nostiprinošs acu krēms 15ml, 25,50EUR

 

#4 Maskas

Reizi nedēļā ieteicams lietot maskas, kas ir piemērotas Tavai sejas ādai, jo tās ir maigas, efektīvas, un palīdz novērst ādas problēmas. Ir dažādas sejas maskas, kas ir piemērotas taukainai ādai, ir mitrinošas maskas, ir maskas, kas piemērotas visiem ādas tipiem, kuras novērš novecošanās pazīmes un piešķir vienmērīgu sejas toni.

Bio2You Mitrinoša sejas maska ar alfa-hidroksi-skābēm un hialuronskābi 75ml, 14,99EUR

 

#5 Neaizmirsti par kaklu

Kakla un dekoltē zonu ir svarīgi kopt, jo bieži vien šajā zonā ir arī novērojamas novecošanās pazīmes, jo tā ir plānāka un maigāka nekā citās ķermeņa vietās. Ieteicams izmantot speciālus mitrinošus krēmus kakla un dekoltē zonai.

Douglas Focus age neck firming care 50ml, 27,99EUR

 

#6 Miegs

Vladislav Muslakov/ unsplash.com

Gulēšana ir laiks, kad ādai ir dota iespēja atjaunoties pašai. Tāpēc nevajadzētu aizmirst par 8 stundu miegu, kas noteikti ir vēlams veselīgai ādai un labai pašsajūtai.

 

30 gadu vecums ir posms, kad sevi jāradina pie ikdienas ādas kopšanas, ko nevar atlikt un aizmirst, jo ādai ir jāpalīdz atjaunoties, lai tā izskatītos skaista, pievilcīga un jauna. Atrodi laiku ādas kopšanai, jo tas palīdzēs izskatīties labāk un radīs patīkamāku un komfortablāku sajūtu.

 

Kurš ir Tavs mīļākais ādas kopšanas produkts? Lasi tālāk un uzzini, kā ātšķirt sausu ādu no dehidrētas.

 

 

Lasītākie raksti Šarmantā dziedātāja un vokālā pedagoģe Laura Raila Šarmantā dziedātāja un vokālā pedagoģe Laura Raila Kad mazāk ir vairāk. Ilgtspējīga mode Kad mazāk ir vairāk. Ilgtspējīga mode Vienkāršs veids, kā atrast savu pazaudēto auskaru Vienkāršs veids, kā atrast savu pazaudēto auskaru Puķu meitene  Bleika Laivlija Puķu meitene Bleika Laivlija
Šarmantā dziedātāja un vokālā pedagoģe Laura Raila Šarmantā dziedātāja un vokālā pedagoģe Laura Raila Kad mazāk ir vairāk. Ilgtspējīga mode Kad mazāk ir vairāk. Ilgtspējīga mode Vienkāršs veids, kā atrast savu pazaudēto auskaru Vienkāršs veids, kā atrast savu pazaudēto auskaru Puķu meitene  Bleika Laivlija Puķu meitene Bleika Laivlija