Mode » Aksesuāri

Auskaru tendence, kas Tev šovasar noteikti jāpamēģina

gettyimages.com

Viens akcents var mainīt visu koptēlu. Par akcentu šai vasarai Styliste iesaka izvēlēties auskarus. Kādus auskarus izvēlēties?  Atvadies no pagājušā gada tendencēm - pom-poms stila auskariem un skariņām. Šajā vasarā atklāj jaunus auskaru dizainus un materiālus.

Iepazīsties, plastmasa! Jā, mammas plastmasas auskari no 80. gadiem ir atpakaļ modē. Šajā vasarā viss grozās ap plasmasu gan apģērbā, gan aksesuāros.

 

Auskaru dizains šajā vasarā ir neierobežots. No spīdumiem un ierastajiem dārgmetāliem tie ir pārvērtušies par rotaļīgiem rakstiem un krāsu eksploziju.  Auskariem ir dažādas formas un krāsa – no perlamutrīgiem spīdumiem līdz mazām perlītēm. Plastmasas auskari no citiem asukariem atšķiras ar to vieglumu, tāpēc, pat lielākie un masīvākie modeļi būs vieglāki nekā no metāla veidotie.  

Styliste ir sagatavojusi vairākus piemērus, lai Tu atrastu sev piemērotākos.

 

#1 Leoparda raksts

ASOS Design Tortoiseshell Shape Earrings 13,99EUR

 

Reclaimed Vintage inspired tort shell Earrings 13,99EUR

 

#2 Klasiski - melns un balts

ASOS Design Earrings with open resin shape 8,49EUR

 

ASOS Design earrings with palm leaf design in resin 13,99EUR

 

ASOS Design statement clear acrylic and metal shape drop earrings 13,99EUR

 

#3 Krāsu eksplozija

 

ASOS Design Statement Jewel Bead Loop Earrings 16,99EUR

 

Mango stripe resin earrings in multi  17,99EUR

 

ASOS Design Square Slice Resin Earrings 11,49EUR

 

ASOS Design Earrings in resin open shape design 11,49EUR

 

ASOS Design Earrings in solid resin hoop design 13,99EUR

 

ASOS Design Earrings in mixed multicolour resin shape design 16,99EUR

 

#4 Plastmasas perlītes

Mango Beaded square shape drop  earrings in blue 22,99EUR

 

Sakārto savus matus atpakaļ vai zirgastē un ļauj auskariem gozēties saulītē. Ja vēlies uzzināt, kādas ir 2018. gada lielākās aksesuāru tendences, tad lasi tālāk par labākajiem rotu trendiem šajā gadā.  

 

 

Lasītākie raksti Lokas bez karstuma ar foliju // Pati sev frizieris Lokas bez karstuma ar foliju // Pati sev frizieris Populārākās apavu tendences, ko pamēģināt 2018 Populārākās apavu tendences, ko pamēģināt 2018 Maģiskais augs – alveja Maģiskais augs – alveja Saņēmi produktu, ko nekad nelietosi? Lūk, ko darīt ar to! Saņēmi produktu, ko nekad nelietosi? Lūk, ko darīt ar to!
Lokas bez karstuma ar foliju // Pati sev frizieris Lokas bez karstuma ar foliju // Pati sev frizieris Populārākās apavu tendences, ko pamēģināt 2018 Populārākās apavu tendences, ko pamēģināt 2018 Maģiskais augs – alveja Maģiskais augs – alveja Saņēmi produktu, ko nekad nelietosi? Lūk, ko darīt ar to! Saņēmi produktu, ko nekad nelietosi? Lūk, ko darīt ar to!