Mode » Modes skates

Vidzeme Fashion show 2018

Styliste.lv

28. aprīlī Valmieras biznesa un inovāciju inkubatorā norisinājās Vidzeme Fashion Show. Vidzeme Fashion Show ir lielākais modes pasākums ārpus Rīgas. Astoņu gadu laikā VFS ir kļuvis par krāšņu un stabilu modes pasākumu, kurā Latvijā pazīstami un jauni modes mākslinieki skatītājiem piedāvā jaunākās kolekcijas. Šovā varēja aplūkot  tādu Latvijā pazīstamu modes dizaineru un zīmolu jaunākās kolekcijas kā QooQoo,In The Pit, Rock And Mouse, Laima Jurča, Wild Spirit, Agnese Eiduka, Dinari Couture, projekts Aleksandra Pasakas un citus.

 

 

Uz pasākumu ieradās daudzi modes interesenti, kuru vidū bija gan populāras sabiedrības dāmas, modes blogeri un mākslinieki. No citiem modes pasākumiem VFS atšķiras ar citādāku šova formu nekā ierasts. Atzīmējot Latvijas simtgadi, šova laikā tika ieskicēta Latvijas mode gadsimta griezumā, velkot paralēles ar mūsdienām.  Pasākuma laikā skatītājus priecēja DJ All-viss, vairāki dejas uzvedumi un uguns šova meistars Kristaps Krolls.  Pasākumu vadīja šarmantā aktrise un TV zvaigzne Ieva Florence.

 

 

Šogad kolekcijas bija ļoti dažādas, sākot ar peldkostīmiem un beidzot ar avangarda tērpiem. Šovu atklāja Dinari Couture, kolekcijā bija ar zīda diegiem izšūtas korsetes, korseškleitas un džemperi. Kolekcijas iedvesmas avots ir Austrumu šiks.

 

Reinis Ratnieks

 

Šogad aktuālo 90 gadu tendenci demonstrēja QooQoo.

 

Rock an Mouse mazie tērpu demonstrētāji, protams, šarmēja publiku. Kolekciju veido apģērbs ar dzīvespriecīgiem printiem un to radošām kombinācijām. 

 

Elīnas Grīnbergas un Sanitas Kapeikas kopkolekcija pārsteidza ar daudzveidīgo, pašu radīto audumu faktūru, izšuvumiem, dziju dekoriem un siluetu formām. 

 

Wild Spirit radīja vasarīgu noskaņu ar tropisku rakstu kleitām, peldkostīmiem un topiem.

 

In The Pit

 

Agnese Eiduka priecēja skatītājus ar jaunāko kolekciju Viņa. Drapētas tilla kleitas kā mākslas darbi, kuros var kusties ērti gan pa dienu, gan vakarā.

 

Anna Elizabete Kasparsone piedāvāja kolekciju Unconventional, tā ir dabas un urbinās vides mijiedarbība. Par materiālu izvēlēts lins  lins, kas izmantots negaidītās kombinācijās. Lina struktūra un vizuālā identitāte tiek mainīta, izmantojot audumu, kurā ieausts metālisks diegs. Izmantota arī balināšanas tehnika un savienojumi ar citām materiālu un struktūras kombinācijām.

 

Laima Jurča

 

Īpašs pārsteigums bija Sanktpēterburgas dizaineres Angel A kolekcija.

 

Modes skati noslēdza Zanes Zaharovas kolekcija, kuru raksturo romantiskas detaļas, smalki akcenti, sievišķīgi, augumu izceļoši un slaidinoši piegriezumi.

 

Karīnas Pētersones projekts Aleksandra Pasakas aizkustināja šova apmeklētājus ar īpašu stāstu, jo projekta galvenais varonis ir sešus gadus vecs puisītis vārdā Aleksandrs, kurš mitinās kādā no Latvijas bērnu namiem. Projekta ietvaros tapa apģērbu kolekcija, kur par zīmējumiem, kas atrodas uz apģērba, ir parūpējies pats Aleksandrs. Katrs zīmējums sevī nes arī Aleksandra veidotu stāstu jeb pasaku.

 

Īpašs satraukums valdīja arī aizskatuvē, kurā modeļi gatavojās uznācieniem. Pirms šova dizianeris piemeklē katrai modelei atbilstošu tērpu. No malas varētu šķist, ka tas ir milzīgs haoss, jo meiteņu ir daudz, bet katra meitene zina, kura dizainera terpus viņa demonstrēs un cikos viņai taisīs matus.

 

Mēģinājumi iznācieniem notika jau no plkst. 11:00. Visām meitenēm ir vienāds matu sakārtojums un grims, tas ir tāpēc, ka meitenēm uz mēles jāizskatās pēc iespējas līdzīgākām un vienotākām un otrs faktors, kas to ietekmē, ir tas, ka kolekcijas tiek rādītas viena pēc otras un nav laika, kad matus pārtaisīt. Par matu sakārtojumu un grimu šova dalībniekiem rūpējas salons Dīva.

Ja vēl neredzējusi Vidzeme Fashion Show atklāšanas šovu, lasi tālāk.

 

 

Lasītākie raksti 6 apģērba gabali, kuriem noteikti jābūt maza auguma sievietes garderobē 6 apģērba gabali, kuriem noteikti jābūt maza auguma sieviet... 2018.gada kāzu tendences 2018.gada kāzu tendences Šīs sezonas labākās saules cepures – kā tās izvēlēties atbilstoši sejas formai Šīs sezonas labākās saules cepures – kā tās izvēlēties atbi... Pārsteigums! Kosmosa copes - šīs vasaras populārākais matu sakārtojums Pārsteigums! Kosmosa copes - šīs vasaras populārākais matu ...
6 apģērba gabali, kuriem noteikti jābūt maza auguma sievietes garderobē 6 apģērba gabali, kuriem noteikti jābūt maza auguma sieviet... 2018.gada kāzu tendences 2018.gada kāzu tendences Šīs sezonas labākās saules cepures – kā tās izvēlēties atbilstoši sejas formai Šīs sezonas labākās saules cepures – kā tās izvēlēties atbi... Pārsteigums! Kosmosa copes - šīs vasaras populārākais matu sakārtojums Pārsteigums! Kosmosa copes - šīs vasaras populārākais matu ...