Mode » Tendences

Elle Fanning - Kannu filmu festivāla 2017 atklāšanas ceremonijas zvaigzne

Kannas saturās – Elle Fanning ir ieradusies! Jaunā zvaigzne, kura ir ieradusies Kannās uz savas pēdējās filmas “The Beguiled” debiju, Kannu filmu festivāla atklāšanas ceremonijā ieradās vienreizējā Vivienne Westwood kleitā, kas ir apgleznota ar rokām, lai paustu aktrises stilu.

“Sirdī es esmu vienradža puķu bērns, sajaukumā ar skolas puiku, un laiku pa laikam arī sērfotāja” – tā par sevi izteicās Fanninga.

 

Getty Images

 

Getty Images

 

Getty Images

 

Un ko domā Tu – Elle Fanning bija vakara zvaigzne? Skaties arī citus Kannu filmu festivāla 2017 atklāšanas ceremonijas spilgtākos tērpus.

 

 

Lasītākie raksti Skaistākās frizūras un make- up no EAĢ balvu pasniegšanas ceremonijas Skaistākās frizūras un make- up no EAĢ balvu pasniegšanas c... Modes manifestācija: Jaunais talants Modes manifestācija: Jaunais talants Ņujorkas modes nedēļa SS2018 - Project Runway Ņujorkas modes nedēļa SS2018 - Project Runway Nezini, ko vilkt uz kāzām? Nezini, ko vilkt uz kāzām?
Skaistākās frizūras un make- up no EAĢ balvu pasniegšanas ceremonijas Skaistākās frizūras un make- up no EAĢ balvu pasniegšanas c... Modes manifestācija: Jaunais talants Modes manifestācija: Jaunais talants Ņujorkas modes nedēļa SS2018 - Project Runway Ņujorkas modes nedēļa SS2018 - Project Runway Nezini, ko vilkt uz kāzām? Nezini, ko vilkt uz kāzām?