Mode » Tendences

Šīs vasaras stilīgākās lietas, ko ieviest savā garderobē

pixabay.com

Caurspīdīgi aksesuāri vai tomēr ādas izstrādājumi? Īsas vai garas kleitas? Kas ir šīs vasaras karstākās modes tendences? Styliste ir apkopojusi 6 šīs vasaras stilīgākās lietas, kuras Tev ieviest savā garderobē.

 

#1 Plastmasas auskari

Vai Tev jau ir plastmasas auskari, kas atgādina želejas un cukura konfektes? Ja jā, tad Tu jau esi vienu soli tuvāk modes tendencēm. Raibi, koši plastmasas auskari šajā vasarā ir must-have aksesuārs. 

 

PĒRC AUSKARUS

Mango stripe resin earrings in multi 17,99EUR

 

#2 Garš kardigans

Kāpēc gan neizvilkt no ziemas skapja savu silto kardiganu? Vasaras vēsajās dienās un vakaros papildini savu kopējo tēlu ar garu kardiganu. Tas var būt gan adīts, gan plāns bohēmiska stila pludmales kimano.  Izvēle ir tavās rokās.

 

PĒRC KARDIGANU

Rokoko Rainbow stripe maxi cardigan 52,99EUR

 

ASOS Design Animal Rose Print Tie Front Beach Kimono 44,99EUR

 

#3 Peldkostīms ar atsegtu plecu

Ideālam peldkostīmam jāpiemīt vismaz šīm divām īpašībām: 1. tam jāglaimo tavām auguma aprisēm, 2. un jābūt ērtam. Šajā vasarā viss grozās ap ērtumu un funkciju. Viendaļīgs peldkostīms ar vienu atkailinātu plecu glaimos jebkuram augumam. 

 

PĒRC PELDKOSTĪMU

UNIQUE 21Plus size One Shoulder Asymmetric Snake Print Swimsuit 30,99EUR

 

New Look Tropical Frill One Shoulder Swimsuit 22,99EUR

 

#4 Krāsainas sandales

Krāsainas un košas sandales ir šīs vasaras stilīgākie apavi. Jo krāsainākas, jo labāk.

 

PĒRC SANDALES

ASOS Design Fuma Chunky Gladiator Sandals 48,99EUR

 

#5 Pīta soma

Pavasarī varēja manīt, ka aktuāls ir palstikāts un caurspīdīgas pvc somas, bet, ja tomēr neesi plastikāta cienītāja, tad noteikti izvēlies pītu somu. Šīs vasaras karstākā aktualitāte! Šī soma lieliski iederēsies pludmales tusiņā vai ballītē uz jahtas.

 

PĒRC SOMU

South Beach Natural straw cross body bag 27,99EUR

 

Nebaidies eksperimentēt ar jauniem aksesuāriem un faktūrām. Izvēlies kombinēt vasaras drēbes ar “ziemas” apģērbu, lai padarītu savu tēlu interesantāku. Ja vēlies uzzināt, kāda auskaru tendence Tev šovasar noteikti jāizmēģina, lasi tālak.

 

 

Lasītākie raksti Sievišķīgas cepures vīriešu pasaulē Sievišķīgas cepures vīriešu pasaulē Kā likt lūpām izskatīties biezākām Kā likt lūpām izskatīties biezākām Labākie tēli no Billboard Mūzikas Balvas 2017 rozā paklāja Labākie tēli no Billboard Mūzikas Balvas 2017 rozā paklāja 2017.gada neparastākās bikses 2017.gada neparastākās bikses
Sievišķīgas cepures vīriešu pasaulē Sievišķīgas cepures vīriešu pasaulē Kā likt lūpām izskatīties biezākām Kā likt lūpām izskatīties biezākām Labākie tēli no Billboard Mūzikas Balvas 2017 rozā paklāja Labākie tēli no Billboard Mūzikas Balvas 2017 rozā paklāja 2017.gada neparastākās bikses 2017.gada neparastākās bikses