Ieteikumi » Padomi

Kā pozēt, lai bildēs vienmēr izskatītos perfekti

Gareth Cattermole/ gettyimages.com

Jebkurš no mums kādreiz saskāries ar situāciju, ka pēkšņi ieraugi kaut kur publicētu vai izdrukātu bildi, kurā pavisam neizskaties glaimojoši. Šī brīža sociālo mēdiju apsēstā pasaulē, nevar zināt, kurā brīdī atkal kas tāds var atgadīties. Pat, ja esam pilnībā apmierinātas ar to, ko redzam savā spoguļa atspulgā, negarantē, ka bildē būs redzams tas pats. Tāpēc esam nolēmuši Tev palīdzēt, apkopojot pašus vienkāršākos un iedarbīgākos paņēmienus, kā pozēt un rīkoties objektīva priekšā. Tos iesaka nozares speciālisti un slavenības, kuru mirdzēšana kameru priekšā, ir ikdiena, un šie triki strādā nevainojami. Noteikti iesakām turpmāk tos arī izmantot, un Tu būsi pārsteigta par rezultātu.

 

#1 Izmanto mēli

Šis ir viens no labākajiem, un tajā pat laikā, dīvainākajiem trikiem. Tas varētu šķist jocīgi, taču, piespiežot mēli mutes augšslejām kamēr smaidi, ir efektīgs veids, kas palīdzēs izvairīties no dubultzoda izcelšanas. Šis paņēmins vizuāli pagarina kaklu un veido skaistu žokļa līniju. Mēs jau izmēģinājām, un tas tiešām strādā. Triku ar mēli jo īpaši iemīļojušas tādas slavenības, kā Heidi Klum un Renee Zellweger.

Antony Jones/ gettyimages.com

 

Jamie McCarthy/ gettyimages.com

 

#2 Seju iegriez leņķī

Ja vien nepozē profesionālai portretu bildei dokumentiem, galvenais ir izvairītes no fotogrāfijām, kur seja ir pretstatīta kamerai. Kāpēc? Tapēc, ka tādā pozā neveidojas dabīgās ēnas, liekot sejai izskatīties plakanai, platākai, lielākai un neveselīgā tonī. Tā vietā, stāvi nedaudz iegriežoties uz sāniem. Zodu pastiep nedaudz uz augšu, un tad to nolaid uz leju, lai nostiepjas kakls. Un vienmēr pārliecinies, ka acu skatiens vērsts tieši virs dabīgās redzes līnijas.

Katie Stratton/ gettyimages.com

 

Cedric Ribeiro/ gettyimages.com

 

#3 Iegriez ķermeni un rokas liec uz gurniem

Šis ir mūžsens sarkanā paklāja triks. Ķermeni pret obektīvu iegriez par 45 grādiem un roku novieto uz gurniem, lai tā atrastos vistuvāk kamerai. Tālāk vienu kāju pavirzi nedaudz uz priekšu, lai potīte atrastos pret fotogrāfu. Savukārt, svaru pārnes uz kāju, kas novietota aizmugurē. Visi brīnās, kāpēc slavenības vienmēr pozējot, rokas atbalsta uz gurniem. Tas ir tāpēc, ka augšdelnas muskuļi tiek sasprindzināti, līdz ar ko rokas izskatās stingras. Ja augšdelna Tev neglaimo, turot to piespiestu sānam, tā paliek plakana un rokas izskatās masīvākas un apjoīgākas.  Ja šī poza Tev liekas neērta, galvenais, vienmēr atceries, ja arī izlem rokas turēt nolaistas gar sāniem, tomēr tās nedaudz piepacel.

Pascal Le Segretain/ gettyimages.com

 

Neilson Barnard/ gettyimages.com

 

#4 Sakrusto potītes

Ja kāds Tevi vēlas nofotogrāfēt pilnā augumā, sakrusto kājas lielu zonā. Šī poza grurniem liks izskatīties šaurākiem un kājājām garākām. Stāja izskatās vienkāršāka, ikdienišķāka, neradot samākslotu efektu. Ir vērts pieminēt, ka šī pati poza darbojas, ja Tu sēdi. Lai gan vienmēr ieteicamāk fotogrāfējoties stāvēt kajās, taču, ja gadās šādā brīdī atrasties uz krēsla vai dīvāna, sēdi, muguru iztaisnojusi un sakrusto kājas pie potītēm. Tas noteikti izskatīsies daudz glaimojošāk, nekā sēžot taisnām, uz leju vērstām, kājām.

Thomas Lohnes/ gettyimages.com

 

Timur Emek/ gettyimages.com

 

#6 Nepakļaujies grupai

Kāda ir veiksmes atslēga grupu bildēm? Katrs demonstrē atšķirīgu pozu. Ne tikai tas, k,a kad visi pozē vienādi, tas izskatās prasti, bet katrs mēs esam veidots atšķirīgi, tāpēc, loģiski, skatītāja uzmanību pievērsīs  tieši tā persona, kas izskatās vislabāk, nevis attēls kopumā. Tā vietā, lai atdarinātu blakus stāvētāju, pārliecinies, ka stāvi sev ērtā pozīcijā un jūties komfortabli.

Dominique Charriau/ gettyimages.com

 

Francois Durand/ gettyimages.com

 

#7 Mācies smaidīt kameras priekšā

Kad runa ir par fotogrāfēšanos, smaidīšana ir ļoti delikāta lieta. Par plašu, un Tu izskaties muļķīgi, bet nesmaidot vispār, riskē parādīt sevi, kā dusmīgu un dzīves neapmierinātu dāmu. Kāds ir risinājums? Dabīgs smaids, ko Tu tik bieži izmanto ikdienā, kad vienkārši esi par kaut ko priecīga, neatrodoties kameras priekšā.  Pārāk plaši smaidot, tiek sasprindzināta sejas augšdaļa, acis kļūst ļoti šauras, vaigi paliek apjomīgāki, kas noteikti nav pievilcīgas bildes etalons. Tā vietā, atsprindzini seju un mazliet paver lūpas tā, lai apakšējā lūpa atrodas vienā pozīcijā ar augšzobu apakšas līniju. Šis ir glaimojošs smaids, kas ļauj Tev pašai izlemt, cik lielā mērā vēlies parādīt zobus. Ja tomēr neesi fans smaidīšanai ar zobiem, iemācies to izdarīt ar acīm, lūpu kaktiņus nedaudz paceļot uz augšu. Viena svarīga lieta, ko vērts pieminēt: Kad Tu dabīgi smaidi, protams, zona ap acīm mazliet sakrunkojas, taču tas noteikti izskatās daudz sirsnīgāk un skaisitāk, nekā stīvs smaids tikai ar lūpām.

Francois Durand/ gettyimages.com

 

Cole Bennetts/ gettyimages.com

 

#8 Trennē staltu stāju

Noteikti esi dzirdējusi simtiem reižu, bet stalta stāja patiešām pilnībā maina visu. Ne tikai tas, ka Tu vizuāli sevi fotogrāfijā izstiep, liekot augumam izskatīties garākam un slaidākam, bet arī piešķir sev pašpārliecinātības auru, kas dabiski ikvienam liekas pievilcīga.

Jesse Grant/ gettyimages.com

 

Frederick M. Brown/ gettyimages.com

 

#9 Izproti proporcijas

Fotogrāfēšanās pamata noteiktums: tas, kas atrodas tuvāk kamerai, izskatīsies lielāks. Pie tā arī katru reizi piedomā, pozējot kameru priekšā. Ja Tu vienmēr esi sūdzējusies par to, ka deguns vai gurni ir pārāk lieli, nepozē pretskatā kamerai.

Charley Gallay/ gettyimages.com

 

Cole Bennetts/ gettyimages.com

 

#10 Esi elastīgāka

Ja vien neesi profesionāla modele, lielākā iespēja veiksmīgām bildēm ir tad, kad fotogrāfējies jautros brīžos kopā ar draugiem. Šādās reizēs Tu vairs nedomā tik ļoti par to, kā pozēt, kā labāk izskatīties, bet gan izbaudi mirkli. Kā rezultātā, bildēs izskaties daudz dabīgāk un simpātiskāk. Jo vairāk smagi nopūlies, cenšoties panākt labāku rezultātu, jo saspringtāk gala rezultātā fotogrāfijās izskatīsies.

Francois Durand/ gettyimages.com

 

Cole Bennetts/ gettyimages.com

 

Nu ko, vai esi gatava jaunām bildēm. Patrenējies pie spoguļa un turpmāk pašpārliecināti mirdzi kameru priekšā. Tev noteikti izdosies. Lasi tālāk par šīs vasaras revolucionāro tendenci – korsetēm.

 

 

Lasītākie raksti Tests. Stilu tipi Tests. Stilu tipi Dženifera Lopesa iedvesmo pārmaiņām pavasarī Dženifera Lopesa iedvesmo pārmaiņām pavasarī Ieteikumi, kā izvēlēties un lietot tumšas lūpu krāsas Ieteikumi, kā izvēlēties un lietot tumšas lūpu krāsas Nezini, ko vilkt uz kāzām? Nezini, ko vilkt uz kāzām?
Tests. Stilu tipi Tests. Stilu tipi Dženifera Lopesa iedvesmo pārmaiņām pavasarī Dženifera Lopesa iedvesmo pārmaiņām pavasarī Ieteikumi, kā izvēlēties un lietot tumšas lūpu krāsas Ieteikumi, kā izvēlēties un lietot tumšas lūpu krāsas Nezini, ko vilkt uz kāzām? Nezini, ko vilkt uz kāzām?