Ieteikumi » Padomi

Paņēmiens, kā novērst matu elektrizēšanos

Miles Willis/ gettyimages.com

Ir skaista, saulaina diena, kurā esi saposusies savā iemīļotākajā kleitā un make-up izdevies lielisks. Vienīgi Tavi mati neļauj justies perfekti, jo tie neciešami elektrizējas. Par laimi, ir ātrs risinājums šai problēmai, un, lai to veiktu, ir nepieciešami rīki, kas noteikti Tev jau ir mājās pieejami. Nu tad ķeramies pie lietas!

 

Kas Tev nepieciešams: Matu suka un veļas mašīnas salvetes.

 

Kas Tev jādara: Izdur matu sukas sariņus cauri salvetei, lai tā viscaur piekļaujas birstes pamatnei. Tālāk ķemmē matus, kā jau ierasts.  

 

Kāpēc tas strādā: Suka vienmērīgi izķemmē matus, neļaujot tiem pakļauties statiskai elektrībai. Tieši tāpat kā veļas mašīnā, izmantojot salvetes, apģērbam saglabājoties mīkstam un  mazinoties riskam, ka svārki pielips pie zeķubiksēm, salvetes arī strādā brīnumaini, ja tās izmanto matu ķemmēšanai.

 

Noteikti pamēģini, lai nekas nespēj sabojāt tik ideāli iesākušos dienu. Iepazīsities arī ar citiem mūsu trikiem, kā risināt vienkāršas, bet tik kaitinošas problēmas. Lasi te, kā panākt, lai svārki nesagriežas.  

 

 

Lasītākie raksti RFW SS2018 - Diliborio RFW SS2018 - Diliborio Grima kļūdas, kas liek Tev izskatīties vecākai Grima kļūdas, kas liek Tev izskatīties vecākai Ko darīt rudenī? Idejas un praktiski padomi, kā neieslīgt rudens apātijā Ko darīt rudenī? Idejas un praktiski padomi, kā neieslīgt r... Kā izveidot noturīgas lokas // Pati sev frizieris Kā izveidot noturīgas lokas // Pati sev frizieris
RFW SS2018 - Diliborio RFW SS2018 - Diliborio Grima kļūdas, kas liek Tev izskatīties vecākai Grima kļūdas, kas liek Tev izskatīties vecākai Ko darīt rudenī? Idejas un praktiski padomi, kā neieslīgt rudens apātijā Ko darīt rudenī? Idejas un praktiski padomi, kā neieslīgt r... Kā izveidot noturīgas lokas // Pati sev frizieris Kā izveidot noturīgas lokas // Pati sev frizieris