Par mums

Modes un skaistuma portāls STYLISTE ir ceļvedis modes pasaulē. Šeit Tu vari atrast visu jaunāko un aktuālāko par modi, stilu un skaistumu, kā arī uzzināt, kā to piemērot tieši sev. Ar modes ziņām, slavenību stila ceļvedi, dažādiem ieteikumiem un padomiem, STYLISTE kļūs par Tavu personisko modes padomnieku.

Tuvākajā nākotnē STYLISTE kļūs ne tikai par informējošu un izklaidējošu modes ziņu portālu, kas palīdzēs Tev orientēties straujajā modes pasaulē, bet kļūs arī par Tavu personisko stilistu, kas palīdzēs neapjukt veikalu piedāvājumos, kā arī sniegs vērtīgus padomus, lai vienmēr un visur Tu izskatītos neatvairāmi.

STYLISTE misija, vīzija, vērtības

Mēs vēlamies palīdzēt atrast tieši Tev vispiemērotāko, visskaistāko, jo mēs uzskatām, ka jebkurš cilvēks ir skaists un neatkārtojams, to tikai ir jāmāk izcelt un pareizi pasniegt. Mēs esam pārliecināti, ka jebkura figūra ir ideāla, ir tikai jāzin, kas tai piestāv. Ar portāla saturu mēs vēlamies ne tikai iedvesot sākt rīkoties, bet arī padarīt to vieglāku, sniedzot vērtīgus padomus un zināšanas, lai pasauli sev apkārt veidotu laimīgāku un skaistāku!