Skaistums » Smaržas

8 noslēpumi no sievietēm, kuras vienmēr labi smaržo

pixabay.com

Tev noteikti ir kāda draudzene, kura vienmēr smaržo pārsteidzoši labi, neatkarīgi no diennakts laika. Ir daži knifiņi, kuri Tev jāzina, izvēloties, kur uzpūst smaržu, vietas izvēle ietekmēs to, cik stiprs būs aromāts un cik ilgi tas saglabāsies. Mēs Tev atklāsim šos noslēpumus!

 

pixabay.com

 

Viņas izvēlas spēcīgas smaržas

Ne visi aromāti ir radīti vienādi. Piemēram, citrusa aromāti mēdz izgaist ātri, turpretim, pikantie koka aromāti, kā, piemēram, sandalkoka aromāts ir daudz noturīgāks un paliekošāks. Tātad, ja ilga noturība ir Tavas bažas numur viens, tad jāskatās, lai smaržas saturētu koka aromāti.

 

Viņas rūpējas, lai smaržas būtu „kārtās”

No dušas želejas līdz ķermeņa krēmam un eļļām. Lielākā daļa no Tavām iecienītajām smaržām tiek piedāvātas dažādās formās. Lietojot dažus no tiem kopā, Tu veidosi smaržu slāņus, kuri nodrošinās aromātu visas dienas garumā.

 

pixabay.com

 

Viņas zina, kur tās lietot

Sākot ar plaukstas pamatni, izsmidzini smaržas uz siltākajām sava ķermeņa vietām, piemēram, uz vēdera un krūtīm, kā arī aiz ausīm un ceļgaliem. Šajās vietās ķermeņa siltums palīdz smaržai izdalīties, tāpēc aromāta sākuma, sirds un beigu nots izcelsies pilnībā.

 

Viņas nekad tās neberzē

Lai gan tas šķiet tik dabiski un ierasti, saberzēt plaukstas pamatnes pēc smaržas uzsmidzināšanas, mēs ieteiktu no šī ieraduma atbrīvoties. Berze sabojās virsotnes jeb sākuma noti, atstājot tikai sirds un beigu noti, kā arī, samazināsies aromāta noturība.

 

pixabay.com

 

Viņas zina, kad ir pareizi tās lietot

Saldos aromātus lieto uzreiz pēc dušas, kamēr Tava āda vēl ir nedaudz mitra. Papildus mitrums palīdz fiksēt smaržu. Nemaz nerunājot par to, ka tiks izslēgts risks nosmērēt Tavu mīļāko zīda blūzi, kā arī netiks pakļautas apsūbēšanai rotaslietas.

 

Viņas rūpējas par savas ādas mitrināšanu

Neaizmirsti, vienmēr mitrini ādu pirms jebkuras smaržas lietošanas. Sausa āda veicina smaržas absorbēšanu, kā arī smaržas ātrāku izzušanu. Mitra āda dod smaržai iespēju būt ilgāk noturīgai.

 

pixabay.com

 

Viņas uzglabā tās pareizi

Pakļaujot smaržas mitruma, gaismas un siltuma iedarbībai, smaržas molekulas tiek bojātas, tāpēc vajadzētu izvairīties no smaržas pudelītes atstāšanas vannasistabā. Iesakām vienmēr smaržas turēt sausā un vēsā vietā, piemēram, savā drēbju skapī.

 

Viņas dienas laikā iesmaržojas atkārtoti

Tā kā Tava āda ir dzīvs un elpojošs orgāns, tas nespēj aromātu noturēt nepārtraukti. Tomēr iepriekš norādītie padomi nodrošinās daudz ilgāku noturību. Lai Tu vienmēr smaržotu satriecoši arī neparedzētās dzīves situācijās, piemēram, neplānotās darba vakariņās, vienmēr somiņā turi smaržu paraudziņu, lai jebkurā brīdī vari ātri atsvaidzināties.

 

Kādi ir Tavi slepenie paņēmieni, kā panākt smaržas ilgāku noturību?

 

 

Lasītākie raksti Oda sievišķībai un smalkumam. Atļauj sev būt maigai, skaistai un brīvai! Oda sievišķībai un smalkumam. Atļauj sev būt maigai, skaist... King Arthur: Legend of the Sword pirmizrāde Holivudā King Arthur: Legend of the Sword pirmizrāde Holivudā Modes manifestācija: Jaunais talants Modes manifestācija: Jaunais talants Kā ģērbties atbilstoši auguma tipam Kā ģērbties atbilstoši auguma tipam
Oda sievišķībai un smalkumam. Atļauj sev būt maigai, skaistai un brīvai! Oda sievišķībai un smalkumam. Atļauj sev būt maigai, skaist... King Arthur: Legend of the Sword pirmizrāde Holivudā King Arthur: Legend of the Sword pirmizrāde Holivudā Modes manifestācija: Jaunais talants Modes manifestācija: Jaunais talants Kā ģērbties atbilstoši auguma tipam Kā ģērbties atbilstoši auguma tipam