Skaistums » Mati

10 stilīgākie slavenību matu sakārtojumi, ko izmēģināt šovasar

Craig Barritt/ gettyimages.com

Pienākot vasarai, mēs aizvien meklējam ko jaunu un svaigu. Mainoties laikam, mūsu iekšējās sajūtas pašas pieprasa pārmaiņas. Un viens no efektīvākajiem paņēmieniem ir jaunas frizūras izmēģināšana. Ja sociālajos mēdijos seko līdzi slavenību gaitām, noteikti esi pamanījusi, ka arī tās šajā jomā neslinko. Protams, šī brīža lielākais zvaigžņu modes kliedziens ir īso matu pārvērtības, kā, piemēram, Kimas Kardašjanas gludais lobs, ar celiņu vidū, vai Zojas Kravicas teksturētais piksija griezums. Taču tajā pat laikā arī slavenības mūs iedvesmojušas ar simtiem lielisku frizūru idejām, kuras neprasa lielus ieguldījumus un ir viegli izmēģināmas, kā bizes skujiņu pinumā, vieglas pludmales lokas un nekārtīgs lobs.

Pateicoties piemēram, ko mums rāda slavenības, esam iedvesmotas šovasar savu ierasto zirgasti vai copi nomainīt uz ko jaunu, nebijušu vai sen aizmirstu.

Esam izpētījuši slavenību Instagram kontus, lai piedāvātu Tev, mūsuprāt, 10 labākos matu sakārtojumus, ko pamēģināt cik drīz vien iespējams.

 

Skaties tālāk un izvēlies savu favorītu, kas varbūt kļus par Tavu šīs vasaras matu sakārtojumu numur viens.

 

Instagram/ theashleygraham

Ashley Graham ar uzkasījumu uz atpakaļu pussaņemti mati zirgastē

 

Instagram/ hairbyadir

Emma Watson savīta un sasprausta zirgaste

 

Instagram/ essence

Alicia Key savītas, ar matu rotājumiem saspraustas, bizes

 

Instagram/ oliviaculpo

Olivia Culpo viegli lokots lobs

 

Instagram/ leamichele

Lea Michele Izvilkta, mazliet nekārtīga bize

 

Instagram/ mararoszak

Cara Delevingne vienā pusē savīta franču bize

 

Instagram/ selenagomez

Selena Gomez nekārtīgs bobs

 

Instagram/ jourdandunn

Jourdan Dunn albaso bizes ar izteiktām lokām

 

Instagram/ zoeisabellakravitz

Zoe Kravitz teksturēts piksijs            

 

Instagram/ shaymitchell

Shay Mitchell garas pludmales lokas

 

Kāda būs Tava šīs vasaras iecienītākā frizūra?  Ja vēl neesi iepazinusies ar slavenību īsajiem matu griezumiem, kas šosezon tik aktuāli, lasi šeit.

 

 

Lasītākie raksti 21 ieteikums pozitīvai domāšanai 21 ieteikums pozitīvai domāšanai Festivālu sezona ir sākusies! Izvēlamies topiņus labāko mūzikas festivālu apmeklēšanai Festivālu sezona ir sākusies! Izvēlamies topiņus labāko mūz... 2018. gada tendence – smalki gredzeni 2018. gada tendence – smalki gredzeni Slavenību stils - Dženifera Lorensa Slavenību stils - Dženifera Lorensa
21 ieteikums pozitīvai domāšanai 21 ieteikums pozitīvai domāšanai Festivālu sezona ir sākusies! Izvēlamies topiņus labāko mūzikas festivālu apmeklēšanai Festivālu sezona ir sākusies! Izvēlamies topiņus labāko mūz... 2018. gada tendence – smalki gredzeni 2018. gada tendence – smalki gredzeni Slavenību stils - Dženifera Lorensa Slavenību stils - Dženifera Lorensa