Skaistums » Mati

Dženifera Lopesa iedvesmo pārmaiņām pavasarī

gettyimages.com

 

Dženifera Lopesa izmantojusi populāro mantru „jauna sezona - jauna frizūra”. Dziedātāja un aktrise pirmo pavasara dienu svin ar iespaidīgi īsāku matu griezumu.

Vēl nesen Lopesa līdzinājās 70.gadu dziedātājai un aktrisei Šērai (Cherilyn Sarkisian) ar ļoti gludiem matiem līdz viduklim. Lai mainītu viņas izskatu, Dženiferas Lopesas ilggadējais stilists Kriss Apletons (Chris Appleton) viņas matu garumu saīsināja par vairākiem desmitiem centimetru, rezultātā dziedātāja ieguva karē griezumu, kurš ir mazliet garāks par plecu līniju. Kā arī profesionālais stilists matu galiem piešķīra maigu toni. Gaišās medus nokrāsas šķipsnas lieliski izceļ Lopesas seju.

 

gettyimages.com

 

Kaut arī karē griezums visās tā formās pēdējos gados ir bijusi Holivudas vadošā frizūra, uzskatām, ka Lopesas jaunais matu sakārtojums ir vēl viens pierādījums tam, ka šis stils ir uz palikšanu.

 

gettyimages.com

 

Kādas būs Tavas šī pavasara sezonas pārmaiņas? Esi drosmīga un pārsteidz apkārtējos un pati sevi!

 

 

Lasītākie raksti Kā mazināt noguruma pazīmes, izmantojot zaļo tēju Kā mazināt noguruma pazīmes, izmantojot zaļo tēju Atsvaidzini savu tēlu ar lielskām cepurēm Atsvaidzini savu tēlu ar lielskām cepurēm 6 lietas, ko Tev nekad nevajadzētu vilkt kopā ar augstpapēžu kurpēm 6 lietas, ko Tev nekad nevajadzētu vilkt kopā ar augstpapēž... King Arthur: Legend of the Sword pirmizrāde Holivudā King Arthur: Legend of the Sword pirmizrāde Holivudā
Kā mazināt noguruma pazīmes, izmantojot zaļo tēju Kā mazināt noguruma pazīmes, izmantojot zaļo tēju Atsvaidzini savu tēlu ar lielskām cepurēm Atsvaidzini savu tēlu ar lielskām cepurēm 6 lietas, ko Tev nekad nevajadzētu vilkt kopā ar augstpapēžu kurpēm 6 lietas, ko Tev nekad nevajadzētu vilkt kopā ar augstpapēž... King Arthur: Legend of the Sword pirmizrāde Holivudā King Arthur: Legend of the Sword pirmizrāde Holivudā