Skaistums » Mati

Kā likt matiem izskatīties biezākiem

Getty Images

Ne visām no mums ir paveicies un daba mūs ir apveltījusi ar skaistiem, bieziem, veselīgiem matiem. Taču ir daudz un dažādu veidu, kā likt matiem izskatīties biezākiem, nebojājot tos. Esam aptaujājuši vairākus matu kopšanas speciālistus un noskaidrojuši veidus, kā pārsteigt visus apkārtējos.

 

#1 Radi optsko ilūziju, izmantojot krāsas

 

Michael Loccisano/Getty Images

 

Visvienkāršākais veids, kā likt matiem izskatīties biezākiem, ir izmantojot krāsu palīdzību. Jo gaišāki ir mati, jo plānāki tie izskatīsies, tāpēc iekrāsojot nedaudz tumšākas matu šķipsnas, Tu piešķirsi tiem dimensiju un tie vizuāli izskatīsies biezāki. Tas ir kā piešķirt matiem kontūru. Tā ir optiskā ilūzija, bet tas strādā.

Toties ir ļoti būtiski pievērst uzmanību detaļām, tāpēc atceries, ka krāsojot ļoti smalkus matus, mazāk ir labāk. Pāris šķipsnas gaišākā tonī var piešķirt matiem tekstūru, bet pārāk daudz var radīt pretēju efektu un padarīt matu izskatu vēl plānāku. Tumšāki mati dabiski izskatās biezāki. Tāpēc, ja vien Tavs ādas tonis to ļauj, brūnas krāsas matu tonis, var ļaut matiem izskatīties kuplākiem.

Ja jau esi tumšas matu krāsas īpašniece, kāpēc gan neizmēģināt dažādas šokolādes brūnas nokrāsas, nevis tikai vienu krāsu?

 

#2 Izmēģini matu pieaudzēšanu un pārdomātus matu griezumus

 

Frazer Harrison/Getty Images

 

Īss matu griezums ir veids, kā palielināt to biezumu. Izvēlies slāņaina griezuma frizūru taisna griezuma vietā, arī ir veids kā matiem likt izskatīties biezākiem. Un neaizmirsti par regulāru matu galu apgriešanu, lai saglabātu matus spēcīgus un veselīgus.

Protams, lai padarītu matus biezākus vienmēr ir iespēja izmantot matu pieaudzēšanu, un tas noteikti ir pats efektīvākais veids kā to panākt. Tev nevajag piepildīt visu galvu ar pieaudzētajiem matiem. Pietiek tikai ar pāris šķipsnām katrā pusē, lai iegūtu momentālu efektu. Un nevienam tas nav jāzin. Jautā pēc padoma savam frizierim par krāsām, kādas vislabāk piestāvētu tieši Tev.

 

#3 Produkti, produkti, produkti

 

Arun Nevader/Getty Images

 

Matu kopšanas līdzekļu spēku nevar noliegt. Styliste aptaujātie matu kopšanas speciālisti, iesaka lietot līdzekļus, kas tieši ir paredzēti smalkiem matiem, kā, piemēram, šis Tigi Bed Head Superstar Queen for a day sprejs (15,96EUR).

Tāpat iesākām izmēģināt arī DAVINES HAIR REFRESHER (14,45EUR) sauso šampūnu, kas piešķir matiem apjomu.

Neaizmirsti, ka plānāki mati ir arī vairāk pakļauti dažādiem bojājumiem, tāpēc ļoti svarīga ir ikdienas matu kopšana. Tāpēc rūpīgi izvēlies kādu šampūnu, kondicionieri, putas, maskas Tu izvēlies. Tāpat arī pārliecinies, ka matu žāvēšanas laikā neradi matiem neatgriezeniskus bojājumus, izmantojot lielu karstumu, lai ietaupītu laiku.

 

Tāpēc ienāc arī nākampiektdien, lai uzzinātu speciālustu ieteikumus matu žāvēšanā. Bet vai zini, no kādām kļūdām jāizvairās, lai matu dēļ nepadarītu sevi vecāku nekā patiesībā esi?

 

 

Lasītākie raksti Britu zīmola River Island veikals  nosvin 1 gada jubileju ar krāšņu ballīti Britu zīmola River Island veikals nosvin 1 gada jubileju a... Kokosriekstu eļļa – dabīgs ķermeņa mitrinātājs Kokosriekstu eļļa – dabīgs ķermeņa mitrinātājs Absolūti vienkāršs veids, kā izvairīties no nevēlamām matu taisnotāja radītām lokām Absolūti vienkāršs veids, kā izvairīties no nevēlamām matu ... Anita Arbidāne un Mana Musha Anita Arbidāne un Mana Musha
Britu zīmola River Island veikals  nosvin 1 gada jubileju ar krāšņu ballīti Britu zīmola River Island veikals nosvin 1 gada jubileju a... Kokosriekstu eļļa – dabīgs ķermeņa mitrinātājs Kokosriekstu eļļa – dabīgs ķermeņa mitrinātājs Absolūti vienkāršs veids, kā izvairīties no nevēlamām matu taisnotāja radītām lokām Absolūti vienkāršs veids, kā izvairīties no nevēlamām matu ... Anita Arbidāne un Mana Musha Anita Arbidāne un Mana Musha