Skaistums » Mati

Kā no rīta izskatīties, kā tikko no frizētavas

pixabay.com/Claudioscot

Vai esi kādreiz aizdomājusies, kā Tavu izskatu ietekmē tas, kādu gultasveļu Tu izvēlies? Protams, mēs zinām, ka miegs ir nepieciešams organisma atpūtai un atjaunošajai, ka pēc kārtīgas atpūtas mēs pamostamies skaistas un starojošas, bet, kā izrādās, miegs nav vienīgais, kas ietekmē mūsu izskatu pēc miega. Gan sejas āda, gan mati visu nakti ir saskarsmē ar spilvendrānu, tāpēc ir būtiski, kādu materiālu Tu izvēlies!

 

Kas Tev nepieciešams: Satīna vai zīda spilvendrāna

 

Kāpēc tas strādā: Satīns un zīds ir ļoti maigs materiāls, atšķirībā no ierastās kokvilnas. Lietojot kokvilnas spilvendrānas, kas ir daudz raupjākas un nelīdzenākas, grozoties tiek radīta krietni lielāka berze uz Tavu ādu, kā arī matiem, tā rezultātā tie tiek vairāk bojāti. Tāpat arī lietojot kokvilnas spilvendrānu, tā vairāk absorbē Tavu dabisko ādas un matu mitrumu, padarot ādu sausāku un matus sausākus, kā arī trauslākus.

 

Tātad, ja nevēlies no rīta spogulī ieraudzīt savēlušos, pinkainus matus, izvēlies zīda vai satīna gultasveļu. Tā Tu saglabāsi savus matus veselākus un ādu starojošāku! Lasi Pavasara matu trends, ko tik ļoti iecienījušas francūzietes un uzzini vienkāršu un ātri izveidojamu frizūru!

 

 

Lasītākie raksti Kā pareizi lietot sauso matu šampūnu Kā pareizi lietot sauso matu šampūnu Atsvaidzini savu tēlu ar lielskām cepurēm Atsvaidzini savu tēlu ar lielskām cepurēm Relaksācija mājās - vanna Relaksācija mājās - vanna Vai esi aizdomājusies, kā pareizi uzklāt konsīleri? Vai esi aizdomājusies, kā pareizi uzklāt konsīleri?
Kā pareizi lietot sauso matu šampūnu Kā pareizi lietot sauso matu šampūnu Atsvaidzini savu tēlu ar lielskām cepurēm Atsvaidzini savu tēlu ar lielskām cepurēm Relaksācija mājās - vanna Relaksācija mājās - vanna Vai esi aizdomājusies, kā pareizi uzklāt konsīleri? Vai esi aizdomājusies, kā pareizi uzklāt konsīleri?