Skaistums » Mati

Pārsteigums! Kosmosa copes - šīs vasaras populārākais matu sakārtojums

gettyimages.com

Gatavojam somas, lai postos uz visu gadu gaidītāko vasaras pasākumu – Positivus Salacgrīvā. Tā kā līdz šim esam cītīgi Tev palīdzējuši sagatavot košus, neaizmirstamus un ērtus festivāla tērpus, tad nu ir pienācis pēdējais brīdis, lai padomātu, kādu stilīgu un ātri izveidojamu matu sakārtojumu izvēlēties pasākuma dienās. Tad nu vēlamies Tev ieteikt pamēģināt frizūru, kura viennozīmīgi ir šīs vasaras frizūru tendence numur viens.

Bizes, saturieties, jo  parādījies jauns frizūras trends, kas pārņēmis festivālu apmeklētājas visā pasaulē. Tā kļuvusi arī par iecienītu ikdienas frizūru, ko ik viena modes meitene, ja vēl nav pamēģinājusi, noteikti to izdarīs tuvākajā laikā. Tā ir frizūra, kas tik ļoti atgādina mīlīgo Disneja tēlu no Tavas bērnības, Mikipeli Minniju.

Šī frizūra tiek dēvēta par Kosmosa copēm jeb Space buns, jo veidotas, daļēji iedvesmojoties no Zvaigžņu karu tēla, Princeses Lēas ikoniskām dubultām copēm. Šī frizūra atspoguļo jautrību, dzīvesprieku un bezrūpību. Šis patiešām ir vienkāršs matu sakārtojums, ko bez problēmām var izveidot jebkura garuma un tekstūras matu īpašniece. Neatkarīgi no tā, vai mati sapīti franču bizēs un pēc tam savīti copēs, copes veidotas no lokainiem vai pilnībā taisniem matiem, ar vizuļiem rotātas, vai varbūt peļu austiņas taisītas tikai augšdaļā un pārējā matu daļa ir brīvi izlaista, šo frizūru vari ātri un vienkārši izveidot jebkuros apstākļos un izskatīties neticami stilīgi. Vai ir kāds vērā ņemams iemesls, kāpēc Tev to nepamēģināt?

Izskatās, ka tādiem ppopulāriem festivāla stila elementiem kā, ziedu vainagi un čokeri, ir uzradusies nopietna konkurence. Skaties tālāk un iepazīsties ar krāšņām, savā starpā atšķirīgām Kosmosa copju variācijām, un atrodi sev vispiemērotāko.

 

Instagram/ @katpark

 

Instagram/ @deviennaaa

 

Instagram/ @poppydelevingne

 

Instagram/ @dearmiju

 

Instagram/ @christenelle_beauty

 

Instagram/ @jasminetyse

 

Instagram/ @lookmagazine

 

Instagram/ @sanjanabarua

 

Instagram/ @fortheloveofhair_bykayla

 

Instagram/ @samm_ax

 

Nu ko, esi pilnībā sagatavojusies Positivus festivālam? Ja vēl kas trūkst,  ieskaties šeit un iedvesmojies no festivālu modes nozīmīgakā ikgadējā notikuma, Koačellas. 

 

 

Lasītākie raksti RFW SS2018 - Diana Arno RFW SS2018 - Diana Arno 10 labākie kāzu kleitu trendi 2017 10 labākie kāzu kleitu trendi 2017 Kā likt lūpām izskatīties biezākām Kā likt lūpām izskatīties biezākām Kannu filmu festivāla 2.diena: zvaigznes uz sarkanā paklāja melnbaltā Kannu filmu festivāla 2.diena: zvaigznes uz sarkanā paklāja...
RFW SS2018 - Diana Arno RFW SS2018 - Diana Arno 10 labākie kāzu kleitu trendi 2017 10 labākie kāzu kleitu trendi 2017 Kā likt lūpām izskatīties biezākām Kā likt lūpām izskatīties biezākām Kannu filmu festivāla 2.diena: zvaigznes uz sarkanā paklāja melnbaltā Kannu filmu festivāla 2.diena: zvaigznes uz sarkanā paklāja...