Skaistums » Mati

Šī brīža populārākais matu griezums

Mat Winkelmeyer/ gettyimages.com

Pinterest ir kā sludinājumu katalogs, kas apkopo šī brīža pieprasītākās skaistuma tendences. Pavisam nopietni, vietnē apkopoti simtiem tūkstošu pinu, kuri aptver visu, sākot ar makeup padomiem, līdz pat matu kopšanai. Tāpēc brīžos, kad Pinterest komanda nolemj dalīties ar to, kas šobrīd ir populārs skaistumkopšanas sfērā, mēs vienmēr uzmanīgi viņus vērojam. Pavisam nesen viņi atklāja šī brīža populārāko matu griezumu bilžu platformā. Tas jau kļuvis iecienīts arī daudzu slavenu modes meiteņu vidū. Ar vairāk nekā 80 000 piniem, par populārāko matu griezumu izvēlēts  pakāpeniskais lobs (tousled lob). Teksturētie un viļņainie slāņi piešķir matu griezumam vairāk apjoma, nekā tas raksturīgs tradicionālajam lobam.

Skaties šeit un iepazīsties ar virkni teksturētu lobu variāciju, kuru dēļ arī Tu varētu iedvesmoties jaunām pārmaiņām rudenī. Lūk, slavenības, kas jau iemīlējušas tik aktuālo matu griezumu.

 

patricka/ Instagram

Allison Williams

 

patricka/ Instagram

Jenna Dewan Tatum

 

hungvanngo/ Instagram

Karlie Kloss

 

patricka/ Instagram

Joan Smalls

 

patricka/ Instagram

Olivia Munn 

 

hungvanngo/ Instagram

Hailey Baldwin

 

Ja vēlies jaunu, īsu matu griezumu, bet pakāpeniskais lobs nav Tev piemērots, iepazīsties ar citiem, Styliste iecienītiem, matu griezumiem.

 

 

Lasītākie raksti Styliste izaicina - 30 dienas svārkos Styliste izaicina - 30 dienas svārkos Met Gala 2017: sarkanā paklāja labākie mirkļi gada svarīgākajā notikumā modes industrijā Met Gala 2017: sarkanā paklāja labākie mirkļi gada svarīgāk... Sausas lūpas - kā ar to cīnīties Sausas lūpas - kā ar to cīnīties RFW SS2018 - BIRYUKOV RFW SS2018 - BIRYUKOV
Styliste izaicina - 30 dienas svārkos Styliste izaicina - 30 dienas svārkos Met Gala 2017: sarkanā paklāja labākie mirkļi gada svarīgākajā notikumā modes industrijā Met Gala 2017: sarkanā paklāja labākie mirkļi gada svarīgāk... Sausas lūpas - kā ar to cīnīties Sausas lūpas - kā ar to cīnīties RFW SS2018 - BIRYUKOV RFW SS2018 - BIRYUKOV