Skaistums » Mati

Vienkāršs veids, kā ātrāk izžāvēt matus, neizmantojot karstumu

Pexels.com

Ir vairāki iemesli, kāpēc mēs nosliecamies par labu retākai matu mazgāšanai - iespēja izmantot sausos šampūnus, noslogots ikdienas režīms, un nebūt ne mazāk svarīgs ir laiks, kas vajadzīgs, lai matus izžāvētu, neizmantojot karstumu. Lai gan ir daudz un dažādu matu kopšanas līdzekļu, kas ir paredzēti, lai aizsargātu matus no karstuma žāvēšanas laikā, bet neatkarīgi no tā, vai Tu matus žāvē dabīgi, neizmantojot fēnu, vai arī centies samazināt karstuma radītus matu bojājumus, matu žāvēšana prasa pacietību un laiku, kas ne vienmēr mums ir. Tāpēc mums ir kāds vienkāršs veids, kas var palīdzēt matus izžāvēt ātrāk.

 

Kas Tev nepieciešams: Vieglas fiksācijas matu laka vai sprejs, kas satur alkaholu.

 

Kas Tev jādara: Pēc matu izmazgāšanas un liekā ūdens nosusināšanas ar dvieli, izsmidzini matos vieglas fiksācijas matu laku vai spreju, kas satur alkaholu. 

 

Kāpēc tas strādā: Ūdens un spirta maisījums uz mata virsmas iztvaiko stipri ātrāk, nekā vienkārši ūdens, līdz ar to paātrinot matu žūšanas laiku.

 

Styliste gan neiesaka izmantot spirtu saturošus matu kopšanas līdzekļus ikdienas matu kopšanā, jo tas padarīs Tavus matus sausākus, bet situācijās, kad ir jāsteidzas un nav laika gaidīt, kad mati izžūs dabiski, šis noteikti ir labs un vienkāršs paņēmiems.

 

 

Lasītākie raksti Labākie šīs vasaras modes trendi, ko pēdējais laiks sākt valkāt Labākie šīs vasaras modes trendi, ko pēdējais laiks sākt va... 13 svarīgi padomi, kā iepirkties gudri 13 svarīgi padomi, kā iepirkties gudri 2017 - bērnu gads 2017 - bērnu gads Aksesuāru nēsāšanas kļūdas, kas liek Tev izskatīties vecākai Aksesuāru nēsāšanas kļūdas, kas liek Tev izskatīties vecākai
Labākie šīs vasaras modes trendi, ko pēdējais laiks sākt valkāt Labākie šīs vasaras modes trendi, ko pēdējais laiks sākt va... 13 svarīgi padomi, kā iepirkties gudri 13 svarīgi padomi, kā iepirkties gudri 2017 - bērnu gads 2017 - bērnu gads Aksesuāru nēsāšanas kļūdas, kas liek Tev izskatīties vecākai Aksesuāru nēsāšanas kļūdas, kas liek Tev izskatīties vecākai