Skaistums » Dzīvesstils

10 veidi, kā sev uzlabot garastāvokli

Vallef Vinicius/ unsplash.com

Pavasaris jau klauvē pie mūsu sirdīm. Daba drīz sāks mosties un gaisā virmos mīlestība.

Protams, ka reizēm arī pavasaris ir laiks, kad iestājas nelielas pavasara depresijas pazīmes. Zinājāt, ka  24. marts tiek atzīmēts kā starptautiskā diena cīņai ar depresiju?! Dīvaini, ka tik skaistā laikā tāda ir iespējama, tomēr ir. Pēc ziemas tā var gadīties, jo trūkst vitamīni, kas atbild par prieku un laimi, lai pilnvērtīgi baudītu skaisto pavasari.

 

Taču, ieelpo dziļi… Tā gadās ar visiem, pat pašiem pozitīvākajiem cilvēkiem uz pasaules. Uzzini, kas jādara, lai savu pūcīgo garastāvokli pārvērstu pozitīvā.

Viegli un izdarāmi jebkuram cilvēkam.

 

 #1 – IZGULIES

Zohre Nemati/ unsplash.com
 

Atpūties. Tik, cik vien Tu vēlies. Nekas tavus spēkus neatjauno tik labi kā miegs un nekas neuzlabo garastāvokli vairāk par ilgu miegu bez modinātāja. Tāpēc atļauj sev šādu greznību un ej gulēt.

 

#2 – PASMAIDI

Piespied savu seju pasmaidīt. Vienkārši atplauksti smaidā un tā arī paliec – Tu jutīsies laimīgāks. Ja Tu pats sevi redzēsi kā bezrūpīgu un pilnīgi pozitīvu cilvēku, tad beigu beigās par tādu arī kļūsi!

 

#3 – PAVINGRO

Dominik Wycislo/ unsplash.com
 

Kaut vai tikai nedaudz. Kustība Tevi atbrīvos no negatīvām emocijām un uzlabos garastāvokli. Jo kustība nozīmē dzīvi!

 

#4 – POZITĪVAS DOMAS

Apliec ap roku (plaukstas locītavu) visparastāko kancelejas gumiju. Tikko kā galvā ienāk negatīvas domas, atvelc to un uzšauj sev pa roku. Tādā veidā Tavas negatīvās domas tiks pārvērstas par pretējām.

 

#5 – UZLĀDĒJIES AR POZITĪVU ENERĢIJU

Paklausies kādu vieglu, nomierinošu mūziku. Lai tā Tevi iedvesmo. Jo mums visiem ir zināms, cik liels ir mūzikas spēks un kā tā mūs visus var ietekmēt pozitīvi.

 

#6 – SAKĀRTO ISTABU

Sakārto savu apkārtējo vidi. Izmet visas nevajadzīgās lietas un saliec visu pa plauktiņiem. Ja Tev apkārt ir nekārtība, tad arī Tevī pašā tā būs. Tu pat jutīsies brīvāk.

 

 #7 – NOSKATIES FILMU

Mint Owl/ unsplash.com
 

Kad skaties filmas vai lasi, Tu uzņem svešas problēmas, izmetot no galvas savējās. Izvēlies kādu vieglu, iedvesmojošu un pozitīvu filmu. Tas Tevi atvielglos un atslābinās.

 

#8 – PALUTINI SEVI

Aizej uz virtuvi, apēd kaut ko garšīgu, kaut ko tādu, kas satur laimes hormonus. Piemēram, endorfīnus, kuri palīdz izjust vieglu eiforiju. Gabaliņu šādas eiforijas var izjust, apēdot vīnogas, šokolādi, medu vai riekstus.

 

 #9 – PADEJO

Ne jau tāpat vien, bet tā, it kā neviens Tevi neredzētu. Tādējādi izmetīsi visu, kas Tev ir uzkritis uz nerviem un saņemsi veselu kalnu pozitīvu emociju.

 

#10 – IEPRIECINI KĀDU

Vinicius Amano/ unsplash.com

 

Aizmirsti par sevi, savām problēmām, slikto garastāvokli un padomā par kādu, kuru mīli. Piezvani, izlīgsti mieru ar vecu draudzeni, uzsmaidi pretīmnācējiem vai vienkārši nomazgā mammas traukus. Dāvājot cilvēkiem ko labu, pretī nesagaidot neko, Tu pretī saņem pateicības vārdus un smaidus, kas viennozīmīgi Tavu dienu padarīs daudz pozitīvāku.

 

Lai Tev izdodās gūt prieku un pozitīvismu! Turpinājumā lasi un noskaidro, kā vieglāk sasniegt savus mērķus. 

 

 

Lasītākie raksti 10 stilīgākie slavenību matu sakārtojumi, ko izmēģināt šovasar 10 stilīgākie slavenību matu sakārtojumi, ko izmēģināt šovasar RFW SS2018 - KULT RFW SS2018 - KULT Kā vairot sievišķību? Kā vairot sievišķību? Nezini, ko vilkt uz kāzām? Nezini, ko vilkt uz kāzām?
10 stilīgākie slavenību matu sakārtojumi, ko izmēģināt šovasar 10 stilīgākie slavenību matu sakārtojumi, ko izmēģināt šovasar RFW SS2018 - KULT RFW SS2018 - KULT Kā vairot sievišķību? Kā vairot sievišķību? Nezini, ko vilkt uz kāzām? Nezini, ko vilkt uz kāzām?