Skaistums » Dzīvesstils

16 veidi, kā sasniegt savus mērķus

Luca Bravo/ unsplash.com

Esi iesākusi kaut ko jaunu, taču jau parīt vēlies tam mest ar roku, jo nav spēka un motivācijas tam, ko dari?! Jā, tā gadās visiem cilvēkiem un vairākas reizes pēc kārtas, mēs esam tikai cilvēki, kuriem ir savas ikdienas problēmas, kuras reizēm nospiež mūsu degsmi iet uz izvirzītajiem mērķiem.

 

Taču mēs zinām, kas Tev var palīdzēt. Uzzini 16 veidus, kā tomēr tikt līdz saviem mērķiem.

 

#1 Viens mērķis

Tas nav iespējams, ja vēlēsies, piemēram, atsākt treniņus un rakstīt blogu, uzreiz tas nebūs iespējams, tas nesanāks. Tu atkal iegūsi pārāk lielu slodzi, liksies viss par daudz. Tev ir jāizvēlās viens mērķis un jākoncentrējas uz to. Pēc tam, kad tas ir kļuvis par ieradumu, pārēj pie nākamā mērķa.

 

#2 Gūsti iedvesmu

Cynthia Magana/ unsplash.com

 

Iedvesma parasti nāk no citiem, kuri ir sasnieguši to, ko Tu vēlies sasniegt. Tāpēc lasi un meklē iedvesmu, iespējams noskaties kādu filmu, kad meklē informāciju internetā, neaprobežojies ar vienu informācijas avotu, meklē vēl. Kad jūti, ka esi saņēmis iedvesmu, centies sasniegt apbrīnojamas lietas.

 

#3 Aizraujies

Koncentrējies uz savu mērķi, domā par to maksimāli, paņem savu aizrautību un sāc darboties. Ja nedarbosies, netiksi pie rezultāta. Tavs uzdevums ir šo enerģiju saglabāt un pielietot, ar laiku tas mazināsies, tomēr, lai iekustētos, ar to vajadzētu pietikt.

 

#4 Gaidi mirkli, kad sāksi to darīt

Brooke Lark/ unsplash.com

 

Nesasteidz visu. Savā plānotājā ieraksti datumu, kad sāksi ar to nodarboties. Nesāc uzreiz, uzkrāj enerģiju, gaidi to datumu, kad viss sāksies. Gaidi to ar nepacietību. Tas liks Tev domāt par to bieži, tas liks koncentrēties uz to.

 

#5 Uzraksti savu mērķi

Izdrukā savu mērķi uz papīra. Lai arī kas tas būtu, māja pie jūras, jauna mašīna, lielāka alga utt. Izdrukā un noliec vietā, kur to redzi.

 

#6 Publisko savu mērķi

Carl Heyerdahl/ unsplash.com

 

Nevienam no mums nav vēlme izskatīties citu acīs slikti. Mēs esam gatavi to izdarīt, ja esam to teikuši publiski. Tas nozīmē, ka ja Tu publisko savu mērķi, tad Tev būs iemesls nekļūt par vārguli citu acīs, jo piemēram es, esmu izvēlējusies rakstīt rakstus regulāri, tāpēc nevaru atļauties, lai mans mērķis nepiepildās.

 

#7 Domā par to ikdienas

Ja tu domāsi pietiekami daudz par savu mērķi, katru dienu, tad Tev viss izdosies, protams, ir arī jādara kaut kas lietas labā. Ja kaut 5 min. dienā veltīsi sava mērķa izpildei, tas Tevi tuvinās tam.

 

#8 Saņem atbalstu

Helloquence/ unsplash.com

 

Cilvēkam vienam sevi koncentrēt mērķim ir ļoti grūti. Centies atrast domu biedrus, draugus ar līdzīgām interesēm. Viņi Tev ļoti palīdzēs, gan iedvesmos, gan iespējams paši gūs kādu nemateriālu labumu. Iespējams meklē internetā domu biedrus, ir daudzas un dažādas domu biedru grupas.

 

#9 Saproti, kad ir bēgums un, kad ir paisums

Motivācija nav konstanta. Tā vienmēr pastāv, tomēr reizēm tā mazinās, reizēm palielinās, tāpēc saproti to, ka tā mainās. Ja Tev trūkst motivācija, pagaidi. Ja jūti ka tās ir par maz, centies gūt iedvesmu.

 

#10 Uzticies sev

Jeff Sheldon/ unsplash.com

 

Lai ko Tu darītu, dari to līdz galam. Nepadodies. Ja Tu motivāciju nejūti šodien, Tu jutīsi to rīt, vai parīt. Izturi bēgumus un sērfo pa paisumu, Tu nokļūsi, kur vēlies.

 

#11 Sāc lēnām, maziem solīšiem

Ja Tev ir grūti iesākt, sāc pavisam maziem solīšiem. Piemēram, ja vēlies, sākt vingrot katru dienu, tad piespied sevi 2 min katru dienu vingrot, vairāk nē, ja spēsi tikt galā ar to, tad nākamajā nedēļā palielini līdz 5 min, pēc tam vēl, līdz vēlamajam līmenim. Tev nav iespējams izgāzties. Ja vēlies celties no rītiem agrāk, tad sāc ar to, ka celies 10 min ātrāk nevis uzreiz par 2 h ātrāk.

 

#12 Iedvesmojies no panākumiem

Daniel Hjalrmansson/ unsplash.com

 

Ja lēnām virzīsies uz mērķi, Tev būs panākumi, no sākuma tie būs mazi, tomēr ar laiku tie kļūs lielāki. Domā ilgtermiņā. Tavi mazie solīši, Tava tieksme, un nesteidzīgā rīcība novedīs pie Tava mērķa, un iespējams, ka pat lielākiem sasniegumiem, kā biji cerējis.

 

#13 Lasi par savu mērķi

Kad pazūd motivācija, palasi kādu blogu, grāmatu par Tavu tēmu. Tas iedvesmos un neļaus novērsties.

 

#14 Lūdz palīdzību, kad motivācija zūd

James Pond/ unsplash.com

 

Ja ir problēmas, tās var atrisināt. Ja risināsi tās, tad atrisināsi. Zvani mammai, tētim, draugiem, draudzenēm, paziņām, visiem, kuri var palīdzēt. Uzsūc iedvesmu no tiem, kuriem ir mērķis, un kuri ir gatavi dalīties pozitīvā enerģijā.

 

#15 Domā par ieguvumiem, nevis grūtībām

Lucas Favre/ unsplash.com

 

Ir tendence domāt, ka viss, ko darīšu, būs tik grūti, tas būs grūti, šis būs vēl grūtāk utt. Taču, grūtības būs vienmēr, nevajag tās uztvert, kā galvenās mērķa sasniegšanā. Domā- cik labi būs pēc tam.

 

#16 Iznīcini negatīvās domas, aizvieto tās ar pozitīvām

Centies apkopot savas domas, atrodi negatīvās, aizvieto tās ar ko labu. Negatīvās domas Tevī izraisa vēlmi neko nedarīt un padoties. Vai tas palīdzēs sasniegt Tavu mērķi? Noteikti nē. Domās, kuras Tev saka: ”Es to nevaru, tas ir grūti!” aizstāj ar ”Es to varu!”

 

Lai izdodās īstenot jaunus mērķus! Ja esi apņēmības pilns mainīt savu domāšanu un to, kā Tu uztver apkārtējo pasauli, turpini lasīt un iepazīsties ar Styliste sagatavotiem ieteikumiem pozitīvai domāšanai.

 

 

Lasītākie raksti Stilīgi mēteļi, bez kuriem Tev neiztikt šajā sezonā Stilīgi mēteļi, bez kuriem Tev neiztikt šajā sezonā Zīmola „Rock and Mouse” modes skate veikalā „AWAKE”, SS19 kolekcijas prezentācija– „Mazie pētnieki” Zīmola „Rock and Mouse” modes skate veikalā „AWAKE”, SS19 k... 5 kļūdas, ko nekad nedrīkst pieļaut, dodoties uz kāzām 5 kļūdas, ko nekad nedrīkst pieļaut, dodoties uz kāzām Ideāls veids, kā izmantot paštonējošos krēmus Ideāls veids, kā izmantot paštonējošos krēmus
Stilīgi mēteļi, bez kuriem Tev neiztikt šajā sezonā Stilīgi mēteļi, bez kuriem Tev neiztikt šajā sezonā Zīmola „Rock and Mouse” modes skate veikalā „AWAKE”, SS19 kolekcijas prezentācija– „Mazie pētnieki” Zīmola „Rock and Mouse” modes skate veikalā „AWAKE”, SS19 k... 5 kļūdas, ko nekad nedrīkst pieļaut, dodoties uz kāzām 5 kļūdas, ko nekad nedrīkst pieļaut, dodoties uz kāzām Ideāls veids, kā izmantot paštonējošos krēmus Ideāls veids, kā izmantot paštonējošos krēmus