Skaistums » Dzīvesstils

Ikdienas disciplīna: laika plānošana, organizēšana

unsplash.com

Pārmaiņas reizēm rada grūtības, kad ir vēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Mainot domāšanu, mainās dzīve, savukārt grūtības, ar kurām saskaramies šai laikā, rada nedrošību un reizēm no vēlamā mērķa novirzāmies. Kas ir pavisam normāli un ļoti iespējams, tas notiks. Šajos brīžos atceries mērķi, sapni un to vizualizē.

  1. Izvirzi reālu mērķi, ko vēlies sasniegt.
  2. Izveido rīcību plānu, pēc kura vadīties.
  3. Izvirzi reālu laika posmu, kurā šo mērķi sasniegsi.
  4. Tici sev!

Ikdienas steigā jāmēģina atrast brīdis sev, savām domām! Kaut 10 minūtes, ko pavadām automašīnā, sēžot sastrēgumā.

 

Kinga Cichewicz/ unsplash.com

 

Svarīgi sākumā visas dienas aktivitātes sarakstīt un saprast, cik laiku katras aktivitātes veikšana aizņem. Iespējas dažas minūtes ietaupīt, samazinot laiku, piemēram, pusdienas pārtraukumā vai sociālo tīklu „sērfošanā”. Šo ietaupīto laiku pārvērt savu izvirzīto mērķu realizēšanai! Es ticu Tev!

Savas domas noformulē un tās pieraksti. Izveido sapņu, ieceru pierakstus. Kas būtu pārskatāmi vienmēr, Tev pa rokai. Iespējams, Tev palīdzēs jau gatavs plānotājs, ko vari iegādāties grāmatnīcā! Vari arī izveidot to pati. Vai izmanto kādu no aplikācijām, kas šādu opciju veic.

 

PĒRC PLĀNOTĀJU

Citāds plānotājs 19,50EUR

 

Mākoņoga morning mist plānotājs 25,00EUR

 

Lai Tev izdodas kontrolēt un vadīt savu laiku, kā arī vienmēr pagūt izdarīt iecerētās lietas! Turpini lasīt Styliste sagatavotos ieteikumus pozitīvai domāšanai. 

 

 

Lasītākie raksti Tēlu idejas Valentīna dienai Tēlu idejas Valentīna dienai Relaksācija mājās - vanna Relaksācija mājās - vanna 2018. gada ziemas garderobe 2018. gada ziemas garderobe 2017.gada pavasara nagu laku tendences 2017.gada pavasara nagu laku tendences
Tēlu idejas Valentīna dienai Tēlu idejas Valentīna dienai Relaksācija mājās - vanna Relaksācija mājās - vanna 2018. gada ziemas garderobe 2018. gada ziemas garderobe 2017.gada pavasara nagu laku tendences 2017.gada pavasara nagu laku tendences