Skaistums » Dzīvesstils

Ikdienas relaksācija - duša

pixabay.com

Katru dienu ikdienas steigā nesanāk ieiet vannā, tomēr ir ļoti laba alternatīva – duša. Ik vakaru ieiet dušā – tas neaizņem daudz laika, ļauj atbrīvoties no darbadienas rūpēm, un tas ļauj sevi palutināt kaut 10 minūtes dienā.

Tālāk lasi dažus ieteikumus, kas dušas apmeklējumu padarīs vēl patīkamāku.

 

#1 Temperatūra

Svarīga ir ūdens temperatūra dušā. Nevajadzētu iet ļoti karstā ūdenī, jo tadā veidā ādai tiek atņemtas dabiskās eļļas, radot apsārtušu un sausu ādu. Ūdens temperatūrai vajadzētu būt tuvu ķermeņa temperatūrai.

 

#2 Ideālais dušas ilgums

Dažkārt ir patīkami minūtēm ilgi stāvēt dušā zem silta ūdens, tomēr pārlieku ilgu to darīt nav veselīgi ādai. Labākais laiks, ko pavadīt dušā ir aptuveni 10 minūtes. Dušojoties ilgi, tiek radīta sausa āda un sausi mati. Tāpat nevajadzētu dušā iet biežāk kā reizi dienā.

Isi Akahome/ unsplash.com

 

#3 Dušas nepieciešamība

Bieži vien gribas izlaist dušas apmeklējumu, jo ir pārāk auksts vai vienkārši slinkums. Tomēr tik ikdienišķa darbība ļauj ķermenim justies daudz labāk, tāpēc nevajadzētu izlaist dušas apmeklējumu, jo tas atbrīvo no noguruma, uzlabo cirkulāciju, atver poras un iznīcina toksīnus, samazina asinsspiedienu, atvieglo muskuļu sāpes, izraisa mieru un relaksāciju, tādā veidā uzlabojot arī izskatu.

 

#4 Labākais dušas laiks

Lai arī rīta duša ir ļoti labs veids, kā uzsākt darbadienu, tomēr vakara dušas ir daudz efektīvākas, jo tas ir lielisks veids, kā iegūt labu miegu, lai no rīta justos moži un nenāktu miegs. Pēc dušas cilvēks iegūst labu siltuma un relaksācijas līmeni, kas palīdz aizmigt.

Jay Cee/ unsplash.com

 

#5 Vides radīšana

Lai radītu patīkamāku atmosfēru, var izmantot dušas/vannas tējas maisiņus, ko var uzkarināt uz dušas turētāja. Tādā veidā maisiņu aizsniegs siltais ūdnes un tvaiki, radot apburošu smaržu dušā, kas ļaus aizmirsties par rūpēm un problēmām.

 

#6 Losjons

Pēc dušas apmeklējuma ieteicams izmantot kādu mitrinošu losjonu. Tas neradīs sausu ādu, un radīs patīkamāku sajūtu.

Dušas apmeklējums ir praktiskās, jo tas ļauj ietaupīt laiku, tomēr tajā pašā laikā ļauj iegūt relaksējošas sajūtas, un ļauj uzturēt ādu tīru un skaistu. Svarīgi ik dienu rūpēties par sevi, un dušus apmeklējums ir lielisks veids, kā radīt labu pašsajūtu gan fiziski, gan morāli.

 

Uzzini, kā noteikti mājās esošu augu, alveju, izmantot sava skaistuma uzlabošanai.

 

 

Lasītākie raksti Kā vairot sievišķību? Kā vairot sievišķību? Salds miegs naktī- kvalitatīva diena nomodā Salds miegs naktī- kvalitatīva diena nomodā 10 lietas, kas vienmēr būs modē 10 lietas, kas vienmēr būs modē Stila kļūdas, kuras nepieļaut 2018.gadā Stila kļūdas, kuras nepieļaut 2018.gadā
Kā vairot sievišķību? Kā vairot sievišķību? Salds miegs naktī- kvalitatīva diena nomodā Salds miegs naktī- kvalitatīva diena nomodā 10 lietas, kas vienmēr būs modē 10 lietas, kas vienmēr būs modē Stila kļūdas, kuras nepieļaut 2018.gadā Stila kļūdas, kuras nepieļaut 2018.gadā