Skaistums » Dzīvesstils

Neatkarīga un veiksmīga sieviete

rawpixel.com/ unsplash.com

Būt neatkarīgai sievietei, galvenais ir būt pārliecinātai par saviem principiem un nebaidīties no sava viedokļa izteikšanas. Ir sievietes, kas jau piedzims ar saprāta brīvību. Mani iedvesmo stipras, pašpārliecinātas sievietes, kas spēj iestāties par sevi.

Varbūt, ka uzreiz Tev veidojas asociācijas – karjeriste, kurai izaugsme ir svarīgāka par ģimeni, vai varbūt ka šī persona ir gatava iet pāri upuriem, lai sasniegtu savu mērķi. Iespējams, bet tas nenozīmē, ka viņai nav morāles un jūtas.

Mēs ikviena varam un esam neatkarīgas un veiksmīgas. Pārliecība par sevi! Tas ir viens no nosacījumiem ceļā uz veiksmīgumu.

 

pixabay.com

 

Kā kļūt neatkarīgai un veiksmīgai?

Galvenais būt pateicīgai par visu, kas ar Tevi līdz šim noticis. Novērtēt līdzcilvēkus, kas ar Tevi šobrīd ir kopā. Saprast, ko Tu vēlies mainīt vai uzlabot, sasniegt, kur nokļūt dzīvē.

Brīdī, kad Tu sapratīsi, ka tikai un vienīgi Tu esi atbildīga par savu dzīvi un lēmumiem, kurus Tu pieņemsi, ceļu, kuru būsi izvēlējusies Tu, iegūsi pašapziņu, pārliecību un kļūsi iekšēji neatkarīga. Noticot sev, saviem spēkiem, Tu spēsi vadīt savu dzīvi.

 

Soļi, kas palīdzēs kļūt veiksmīgai un neatkarīgai:

  1. Pārliecība par sevi un saviem spēkiem. Šis ir viens no svarīgākajiem nosacījumiem uz panākumiem.
  2. Savu stipro pušu, talantu apzināšana, attīsti sevi. Vislielāko prieku un gandarījumu sagādā darbs, ko vari veikt ar smaidu. Darīt darbu, kas Tevi iepriecina un savā ziņā nenogurdina, ir lieliska iespēja kā sevi attīstīt. Papildini savas zināšanas, apmeklējot kursus, lasot izglītojošu literatūru, attīsties garīgi un fiziski.
  3. Mērķis vai sapnis. Svarīgi ir saprast, kādēļ Tu dari to, ko dari. Izvirzot mērķi, ir lielāka iespējamība, ka Tu to sasniegsi. Nebaidies riskēt, jo tas var atmaksāties.

 

pixabay.com

 

  1. Plāno laiku. Plānojot savu ikdienu, atpūtu, veicamos darbus, būs mazāka iespējamība, ka kaut kas tiks iekavēts vai aizmirsts. Lielisks palīgs var būt plānotājs. Spēja būt organizētai un punktuālai ir viena no veiksmes atslēgām.
  2. Ja nepieciešams, veido jaunu vizuālo tēlu. Iespējams, ikdienā nelieto kosmētiku vai ģērbies neitrālā toņu gammā. Ja iespējams, dodies uz konsultāciju pie speciālista, kas ieteiks tieši Tev atbilstošu stilu. Vai atsvaidzini savu tēlu ar aksesuāriem. Mīli sevi un Tevi mīlēs!

 

Tev šai ceļā var palīdzēt atbilstoša literatūra, CD, pilnveides kuri, domubiedri un ticība sev! Es Tev ticu! Aizpildi Testu un noskaidro, kurš stils ir Tev visatbilstošākais. 

 

 

Lasītākie raksti Pols Puarē. Mode kā māksla Pols Puarē. Mode kā māksla Kannu filmu festivāla 2.diena: zvaigznes uz sarkanā paklāja melnbaltā Kannu filmu festivāla 2.diena: zvaigznes uz sarkanā paklāja... Lindex samta maģija Lindex samta maģija Latvijas Modes un stila gada balva 2017 Latvijas Modes un stila gada balva 2017
Pols Puarē. Mode kā māksla Pols Puarē. Mode kā māksla Kannu filmu festivāla 2.diena: zvaigznes uz sarkanā paklāja melnbaltā Kannu filmu festivāla 2.diena: zvaigznes uz sarkanā paklāja... Lindex samta maģija Lindex samta maģija Latvijas Modes un stila gada balva 2017 Latvijas Modes un stila gada balva 2017