Skaistums » Make up

5 lieliski veidi, kā atrast piemērotu tonālo krēmu taukainai ādai

gettyimages.com

Daudzi cilvēki uzskata, ka tie nevar nēsāt tonālo krēmu, ja viņiem ir taukaina āda, pinnes. Bieži vien tiek uzskatīts, ka tonālais krēms ir tas, kas izraisa pumpu rašanos.

Tādēļ daudzi uzdod sev jautājumu: Vai tonālais izraisa pumpu rašanos? Vai tonālais nosprosto poras? Patiesībā, tonālais var izraisīt pinnes, ja netiek ievēroti daži vienkārši noteikumi:

 

1. Eļļu nesaturoši tonālie krēmi

Ja Tev ir taukaina āda nav loģiski sniegt ādai vēl papildus taukainumu, ja tas jau ir. Vienkāršākais veids, lai noskaidrotu, vai tonālais nesatur eļļu, ir izlasīt tā sastāvu. Ja tajā ir substances, kas beidzas ar –oil, tad, lūdzu, neizmanto šo produktu. Mūsu āda sastāv no daudzām porām, kas atbild par dabīgo ādas elpošanu. Ja Tu pa virsu porai uzliksi daudz eļļas, tā vairāk nevarēs paelpot un beigās poras būs nosprostotas.

 

pixabay.com

 

2. Nepērc tonālo krēmu, kuram rakstīts, ka tas neizraisa pinnes

Tas izklausās pretrunīgi, bet tonālie, kas neizraisa pinnes, var izraisīt to izlaušanos ārā. Uzņēmumi dažkārt nopērk sertifikātus, lai patentētu, ka to produkti neizraisīs pinnes, pat ja tas tāpat izraisa. Mēs ieteiktu izvairīties no produktiem, kur ar lieliem burtiem ir rakstīts noncomedogenic.


3. Minerālais make up

Kopumā varētu teikt, ka minerālā kosmētika nav tik slikta ādai. Lai nu kā, dažas kompānijas pozicionē savus produktus, kā minerālos, taču to patiesajā sastāvā ir 10% minerāli un 90% ķīmija. Šīs ķīmijas ir pilnīgi pretēji tam, ka ādai tiek piedota vitalitāte un svaigums.


pixabay.com


4. Neuzklāj make up slāņos

Pat ja Tu lietosi eļļu nesaturošu un pret pumpu tonālo krēmu, ja Tu tos klāsi vairākās kārtās, tas var izraisīt pūtīšu rašanos. Tava āda vairs nespēj elpot, ja uz sejas ir centimetra biezs kosmētikas slānis. Tāpat izvairieties no bieziem tonālajiem, kas veido masku uz sejas, jo arī tad āda nespēj elpot.


5. Notīri make up pilnībā

Dienas beigās make up ir jānoņem pilnībā. Nakts laikā mūsu āda atjaunojas, piepilda šūnas ar mitrumu un atjauno mūsu veselās šūnas. Mūsu āda nespēj darīt šīs brīnišķīgās lietas, ja joprojām uz ādas ir make up. Tā vietā, lai šūnas atjaunotos, tas tiek traucēts un tiek aizsprostotas poras. Lai pārliecinātos, ka make up ir noņemts pilnībā, mēs ieteiktu nomazgāt seju divas reizes. Pirmajā reizē, lai noņemtu make up, otrajā, lai attīrītu seju.
 

pixabay.com

 

Ja ievērosi šos noteikumus, Tavs nākamais tonālais krēms nekādā gadījumā nenosprostos poras un neizraisīs pūtīšu rašanos.

 

 

Lasītākie raksti Jaunieši pārsteigs: norisināsies studentu veidota modes skate MERINGUE Jaunieši pārsteigs: norisināsies studentu veidota modes ska... Pavasara matu trends, ko tik ļoti iecienījušas francūzietes Pavasara matu trends, ko tik ļoti iecienījušas francūzietes Viens apģērbs, dažādas sievietes - kleita darbam Viens apģērbs, dažādas sievietes - kleita darbam Smaržu tendences 2017 Smaržu tendences 2017
Jaunieši pārsteigs: norisināsies studentu veidota modes skate MERINGUE Jaunieši pārsteigs: norisināsies studentu veidota modes ska... Pavasara matu trends, ko tik ļoti iecienījušas francūzietes Pavasara matu trends, ko tik ļoti iecienījušas francūzietes Viens apģērbs, dažādas sievietes - kleita darbam Viens apģērbs, dažādas sievietes - kleita darbam Smaržu tendences 2017 Smaržu tendences 2017