Skaistums » Make up

6 vizāžistu ieteikumi, kas acu krāsošanu padarīs daudz vienkāršāku

gettyimages.com

Ikdienā sievietes izmanto dažādus dekoratīvās kosmētikas produktus, bet tikai neliela daļa no mums veido sarežģītus grimus. Apzinot sieviešu ikdienas krāsošanās paradumus, acu ēnas ir tas produkts, kurš stāv plauktā atlikts īpašiem dzīves brīžiem. Viens no iemesliem ir slinkums un laika trūkums, jo acu krāsošana tomēr prasa vairāk pūļu. Kā īpaši spēcīgs arguments tas ir no rītiem, kad katra minūte ir no svara. Tomēr lielākā daļa sieviešu atzīst, ka acu krāsošana ir sarežģīta un tā kā trūkst pārliecības par to, kas tiek darīts un gala rezultāts ne vienmēr apmierina, ikdienā pietiek ar acu zīmuļa un skropstu tušas uzklāšanu. Ir pieejamas tik daudz dažādu veidu acu ēnas, kā lai zinām, kuras derēs vislabāk attiecīgajam acu krāsojumam, un kā tās pareizi lietot, lai nebirtu un ar laiku nesastātos. Liekas, tas prasa pārāk daudz pūļu.

Bet tas bija līdz šim! Esam apjautājuši vairākus profesionālus vizāžistus, lai uzzinātu viņu noslēpumus. Runājot ar speciālistiem, esam noskaidrojuši vairākus knifiņus, kas acu krāsošanu padarīs daudz vienkāršāku un baudāmāku. Esam apkopojuši iegūto informāciju un izveidojuši vienkāršu “soli pa solim” pamācību, lai acu ēnas nekad vairs neklātos pleķaini, nesmērētos un dienas laikā nesastātos rieviņās.

Turpini lasīt, lai iepazītos ar mūsu ceļvedi, kā veidot profesionālu acu krāsojumu.

 

1.solis: Sagatavot plakstiņus

Acu ēnas un zīmulis viegli smērējas, jo acu plakstiņi ir taukainākā sejas daļa. Pirms uzklāj dekoratīvo kosmētiku, kārtīgi attīri acu zonu ar līdzekli, kas nesatur ne eļļu, ne arī alkoholu. Tad plānā kārtiņā uz plakstiņa uzklāj konsīleri vai tonālo krēmu un to piefiksē ar vieglu caurspīdīgā pūdera kārtu. Tas noturēs produktus, ko izmantosi aci krāsošanai un absorbēs taukainumu, kas radīsies dienas laikā. Uz acu kustīgās daļas neuzklāj acu krēmu, jo tas veicinās acu ēnu nenoturību un noslogos nevajadzīgi plakstiņus. Neviena taču nevēlas, lai plakstiņš pāragri noslīdētu, tāpēc acu krēmu lieto tikai zemacu zonā un uz uzacu kaula.

gettyimages.com

 

2.solis: Izgaismot zemacu zonu

Pirmais solis lielākai daļai sieviešu ir konsīlera uzklāšana zemacu zonā, lai paslēptu tumšos lokus. Izgaismojot zonu zem acīm, mēs tūlīt panākam efektu, ka acis ir izceltas un skatiens kļuvis dzidrāks. Konsīleri izvēlies par toni gaišāku, kā āda un labākam efektam iesakām izmantot korektoru ar nedaudz dzeltenu nokrāsu. Uzklāj trīs punktiņus produkta zem katras acs, sākot no iekšējā kaktiņa, kur arī pigments mēdz būt visintensīvākais, līdz ar to konsīleri šajā vietā būs nepieciešams uzlikt biezākā kārtā. To iestrādā ar presējošām kustībām, izmantojot otiņu, sūklīti vai pirksta galu (zeltneša, jo tas ir daudz maigāks par rādītājpirkstu), kamēr produkts vienmērīgi izlīdzināts un paslēpis nepilnības.

Vari būt laimīga, ja Tevi nenomāc tumšo loku problēma. Izlaid šo soli, un seko tālākām norādēm.

 

3. solis: Uzklāt acu ēnu bāzi

Uzklāj acu ēnu bāzi pavisam plānā kartā uz kustīgā plakstiņa un virs tā, līdz pat uzacij. Tieši tāpat kā konsīleri, bāzi vari uzklāt ar pirksta galu, sūklīti vai sintētisku matiņu otiņu. Iesakām izvēlēties acu bāzi, kas ir šķidrākas konsistences, jo tā klāsies vieglāk, nevajadzīgi nestiepjot ādu. Acu bāze nodrošinās ēnu, zīmuļa vai lainera ilgāku noturību, vieglāku uzklāšanos un intensīvāku pigmentu produktam, ko izvēlēsies acu krāsošanai.

 

4. solis: Iezīmēt skropstu līniju

pixabay.com

 

Skropstu līnija ir tā, kas liks acīm izcelties un izskatīties atvērtākām. Laineri uzklāj tikai uz augšējā plakstiņa. Skropstu līnijas izzīmēšanai var izmantot gan zīmuli, gan laineri. Dabīgākam un nemanāmākam efektam noteikti rekomendējam izmantot acu zīmuli. To vari arī nedaudz papludināt ar mazu otiņu, vates kociņu vai pirksta galu, savukārt izteiksmīgam vakara grimam efekts lielāks būs, ja izmantosi laineri. Laineri nepieciešams izvilkt maksimāli tuvu skropstu līnijai. Sāc līniju no pirmās iekšējās skropstas un velc līdz ārējam kaktiņam,  līnijas biezumu arī veidojot pakāpeniski – iekšējā acs kaktiņā pavisam smalku un, sākot no vidusdaļas, to vienmērīgi ievelkot jau biezāku. Ja zīmuli vieglāk būs uzvilkt ar īsiem vairākiem vilcieniem, ko pamazām savieno savā starpā, savukārt, izmantojot šķidro vai gēlveida laineri, ideālam gala rezultātam, rekomendējam līniju izvilkt ar vienu vilcienu. Un pēc tam tikai izveido papildus biezumu un pagarinājumu nobeiguma daļā. Ja zīmuli būs vieglāk uzvilkt pie aizvērtas acs, tad šķidro produktu veiksmīgāk uzklāsi, ja turēsi acis pusatvērtas. Tāpat rekomendējam nenostiept plakstiņu, kad velc skropstu līniju, jo īpaši izmatojot mitros produktus, atlaižot līnija var būt nevienmērīga un ar pārrāvumiem. Nobriedušākā vecumā  melnā vietā labāk izvēlies izmantot maigākas krāsas laineri, kā, piemēram, tumši brūnu vai pelēku.

 

5.solis: Uzklāt acu ēnas

pixabay.com

 

Acu ēnojuma gala rezultāts būs lielā mērā atkarīgs no otām, ko izmantosi tā veidošanā. Noteikti iesakām iegādāties labas otiņas, lai acu ēnas būtu viegli un ātri uzklāt. Plakanas otiņas tiek izmantotas acu ēnu uzklāšanai, savukārt pufīgas (muciņas formas) – pludināšanai. Labas otiņas viennozīmīgi ir ilgtermiņa ieguldījums.

Acu krāsojumu vienmēr sāc ar locījuma līnijas ieēnošanu. Izmantojot vidēji tumši brūnu matētu acu ēnu, iezīmē locījuma līniju visā tās garumā. Pēc tam ar muciņas formas otiņu ēnu pludini uz augšu, virzienā uz uzacu kaulu. Šī ēna palīdzēs koriģēt acu formu, liekot tām izskatīties atvērtākām un lielākām.

Uz kustīgā plakstiņa uzklāj toni, ko esi izvēlējusies. Sāc no vidusdaļas, tālāk pigmentu izstrādājot uz augšu līdz locījuma līnijai, līdz ārējam acs kaktiņam un virzienā uz iekšējo kaktiņu, bet ne tālāk, kā līdz pirmajiem skropstu matiņiem. Pēctam toni ar lielo pufīgu otiņu izpludina, lai nekur nebūtu manāmas konkrētas līnijas un robežas.

Acu krāsojumu izteiksmīgāku var panākt, ieēnojot arī tumšāku plakstiņa ārējo stūri. To iezīmē “C” vai “V” formā, tā lai tas ieskauj acs kustīgo daļu.

Kā pēdējais solis ir izgaismošana un tam izmanto gaišu, nedaudz spīdīgu acu ēnu toni. Gaišāko toni uzklāj zem uzacu lauzuma un acu iekšējos kaktiņos.

 

6.solis: Iekrāsot skropstas

pixabay.com

 

Skropstu tušu sāc klāt pie pašām saknēm nevis skropstu galos un izkrāso skropstas “zig zag” kustībām. Šī tehnika piešķir papildus apjomu un neļaus skropstām ātri vien noplakt. Izliektas skropstas ilgāk arī palīdzēs noturēt, ja izmantosi ūdensnoturīgo skropstu tušu. Lai krāsojums veidotos akurāts, bez savēlumiem, skropstu tušu klāj kārtās, atkarībā no vēlamā apjoma. Lai skropstu tuša pāragri neizžūtu un kalpotu ilgāk, verot to vaļā, otiņu lēnām izskrūvē rotējošām kustībām. Apakšējās skropstas izvēlies iekrāsot tikai tad, ja esi pārliecināta, ka Tavas acis ir pietiekami lielas un izteiksmīgas. Krāsojot apakšējās skropstas, paliec zem tām salveti, tas novērsīs iespēju izsmērēt un sabojāt make-up. Apakšējās skropstas krāsojot, ķemmīti turi vertikāli, lai tiktu izkrāsots katrs, pat vissīkākais, matiņš.

 

Tie patiešām ir tikai 6 pareizi veikti soļi un Tev noteikti izdosies kvalitaīvs un noturīgs make-up’s. Lai acu krāsojumu būtu vēl vieglāk izveidot, lasi šeit, kā izvēleties sev piemērotākās acu ēnas.

 

 

Lasītākie raksti 2018. gada lielākais notikums – Karaliskās kāzas 2018. gada lielākais notikums – Karaliskās kāzas Saules aizsargkrēmi jutīgai sejas ādai, kas Tevi nepievils Saules aizsargkrēmi jutīgai sejas ādai, kas Tevi nepievils Ko darīt rudenī? Idejas un praktiski padomi, kā neieslīgt rudens apātijā Ko darīt rudenī? Idejas un praktiski padomi, kā neieslīgt r... Tēla idejas vēsajam rudenim Tēla idejas vēsajam rudenim
2018. gada lielākais notikums – Karaliskās kāzas 2018. gada lielākais notikums – Karaliskās kāzas Saules aizsargkrēmi jutīgai sejas ādai, kas Tevi nepievils Saules aizsargkrēmi jutīgai sejas ādai, kas Tevi nepievils Ko darīt rudenī? Idejas un praktiski padomi, kā neieslīgt rudens apātijā Ko darīt rudenī? Idejas un praktiski padomi, kā neieslīgt r... Tēla idejas vēsajam rudenim Tēla idejas vēsajam rudenim