Skaistums » Make up

Kā likt lūpām izskatīties biezākām

Pixabay.com

Atstāj botulīna injekcijas Īstajām mājsaimniecēm (The Real Housewives). Ir daudz vienkāršāki veidi, kā likt Tavām lūpām izskatīties biezākām, kā piemēram, šis pavisam vienkāršais triks.

 

Kas Tev nepieciešams: Divu līdzīgu toņu lūpukrāsas.

 

Kas Tev jādara: Uzklāj tumšākā toņa lūpu krāsu uz lūpām tā, kā to dari ikdienā. Tad uz augšlūpas un apakšlūpas vidū uzklāj nedaudz gaišāka toņa lūpukrāsu, un izpludini to ar lūpu otiņu.

 

Kāpēc tas strādā: Lūpām pakāpeniski kļūstot gaišākām, tas vizuāli rada efektu, ka lūpas ir pilnīgākas. Līdzīgu efektu dos, ja uz lūpām vidū uzklāsi lūpu spīdumu.

 

Vai Tu zini, kā pareizi uzklāt lūpukrāsu, lai iegūtu ilgnoturīgu tās klājumu? Iepazīsties ar šiem speciālistu padomiem, lai iegūtu perfektas lūpas.

 

 

Lasītākie raksti Apakšveļas tendences šajā gadā Apakšveļas tendences šajā gadā Sejas tīrīšanas birstītes – tīrākai ādai Sejas tīrīšanas birstītes – tīrākai ādai Dodies šovakar uz ballīti? Iedvesmojies no Kirnanas Šipkas Dodies šovakar uz ballīti? Iedvesmojies no Kirnanas Šipkas RFW SS2018 - Diana Arno RFW SS2018 - Diana Arno
Apakšveļas tendences šajā gadā Apakšveļas tendences šajā gadā Sejas tīrīšanas birstītes – tīrākai ādai Sejas tīrīšanas birstītes – tīrākai ādai Dodies šovakar uz ballīti? Iedvesmojies no Kirnanas Šipkas Dodies šovakar uz ballīti? Iedvesmojies no Kirnanas Šipkas RFW SS2018 - Diana Arno RFW SS2018 - Diana Arno