Skaistums » Make up

Labākie acu konsīleri, kurus iesaka skaistuma bloggeri

Instagram @Adrienn/ pexels.com

Šoreiz parunāsim par konsīleriem (pazīstami arī kā korektori), kas ir neatņemama sastāvdaļa skaistam, pabeigtam meikapam. Izpētīju Latvijas un ārzemju bloggeru viedokļus par konsīleriem, gaumes ir dažādas, tādēļ izvilku matemātiski vidējo viedokli un minēšu septiņus korekturus, kuri vairumam nav likuši vilties. Uzsvaru nelikšu uz konsīleriem, bet parunāsim par tiem, to nepieciešamību un vai tos vajag.

 

Instagram @Anderson Miranda/pexels.com

 

Kas lācītim ir vēderā?

Konsīleri var pievienot vai mainīt krāsu, saskarsmē ar sejas ādu. Pamata funkcija ir  sejas nepilnību nosegšana, visbiežāk zem acu zonā. Konsīlerus lieto apvienojumā ar tonālajiem krēmiem, tie viens otru papildina. Korektoru sastāvā ir vielas, kas satur krāsu, kura tiek īpaši izraudzīta izejvielu drošības tirgū. Konsīleri iziet zināmus drošības standartus, lai nekairinātu ādu, bet tas nepasargā Tevi no, piemēram, alerģiskas reakcijas. Uzzināju, ka vairumā visiem konsīleriem uz iepakojuma ir internacionāla kontaktinformācija, lai Tu, ja radies kairinājums vai nepatīkama reakcija par to ziņotu.

 

Instagram @Pixabay/pexels.com

 

Konsīleros ir vielas kā – krāsu ingredienti, ūdens, minerālās eļļas, glicerīns, hidralizēts rīsu proteīns, kaolīns u.t.t. Bet ir viela – talks, kas ir izceļama apspriedei. Talks ir hidrāts magnija silikāts, tas ir mīksts minerāls. Talku izmanto pārtikā, narkotisko vielu izveidē, kosmētikā un rūpniecībā. Kosmētikas industrijā talks tiek veidots tā, lai tas izietu farmācijas normas, bet bieži patiesie skaitļi, lai radītu kādu līdzekli, tiek slēpti. Piemēram, pārtikas un zāļu pārvalde, noteikusi normatīvajos aktos, ka talks ir vispārēji atzīts par drošu izmantošanai kā pretsalipes līdzeklis pārtikas produktos. Tas ir atļauts arī kā pretsalipes līdzeklis vaniļas pulverī. Cita industrija talku ir uzskaitījusi kā krāsu piedevu, ko var izmantot narkotisko produktu krāsošanā un kā krāsu sastāvdaļu lietošanai narkotiskajam vielām un kosmētikā. Te piebildīšu, ka narkotiskās vielas ir arī zāles, kuras nopērkamas aptiekās, arī ‘’Ibustar’’ (pret migrēnas pretsāpju līdzeklis) ir narkotiska viela.

 

Instagram @Gabriela Pereira/ pexels.com

 

Kāpēc sāku runāt ar Tevi par talku? Jo tā tiek uzskatīta arī par koncerogēno vielu, un man tas rūp, jo runa iet par veselību. Pētījumu rezultāti ir pretrunīgi, minēšu lielos vilcienos dažus, lai Tu pati izvērtētu talka meklēšanu savā kosmētikas maciņā. Vairāki, pēc nejaušības principa izveidoti, kontroles epidemioloģijas pētījumi 1990. gadā ziņoja par nelielu olnīcu vēža palielināšanos sieviešu vidū, kas lieto talku perinālā zonā. Tad šos pārbaudes datus pārstrīdēja un atkārtoti -  eksperti, kas piedalījās talka pētniecībā, secināja, ka epidemioloģijas pētījumi neliecina par reālu saistību starp talku un olnīcu vēzi.

 

Pētījumi, kas pabeigti kopš 1994. gada pētījuma, nesniedz pierādījumus tam, ka talks ir kancerogēns, vai arī ir iemesls cilvēku olnīcu vēža attīstībai. Uz šodienu šie dati palikuši nemainīgi, ar retiem apstrīdamiem atgadījumiem, kas ātri vien tiek oponēti.

 

Šo visu pieminu nevis, lai iebiedētu, nevis, lai tagad revidierētu visu pārtiku,kosmētiku. Aicinu aizdomāties, ka jebkura ķīmiski veidota viela ir un paliek – ķīmiski vedota viela, ja ir iespēja izvērtēt lietot produktu ar mazāku, sliktu esam ķīmisko sastāvu, rūpējamies par veselību. Nenosodu Tevi, ja pētījumus laid gar ausi un nenosodu Tevi, kura skurpolozi izvērtē, ko liek uz sejas, neskatoties, ka vaiiii, cik smuks iepakojums/ laba cena / draudzenei tāds u.t.t.

 

Instagram @Beata/ pexels.com

 

Konsīleru krāsas

Jā, ir vairāku krāsu konsīleri, un jā, tie visi pilda vienu funkciju – maskē nepilnības un pelēcību sejā. Piekritīsi, ka zem acu zona ir citā krāsā kā visa pārējā sejas āda? Tumšajiem lokiem nepieciešams cits klājums, tekstūra nekā sarkanajiem plankumiem, asins kapilāriem vai rētām. Iepazīsim tehniku – tātad, zem acu zonai ir jābūt gaišākai par dabisko ādas toni vai sarkanā, oranžā tonī. Zaļās krāsas konsīlers ir pumpu aprūpētājs, kas maskē akni, pieminētos asins kapilārus. Violetā toņa konsīleri uzlabo sejas ādas toni un maskē dzeltenuma nokrāsu. Neaizraujies ar violeto,jo asinis ir tumši violetā, sarkanā tonī. Arī asinis absorbē gaismu, tāpēc asinsvadi ir tumši. To minu, lai nav tā, ka to, ko vēlies slēpt – beigu beigās sanācis izcelt.

 

Āda vienmēr mainās! Ziemas mēnešos āda ir mīkstāka un sausāka, savukārt, vasarā (pat, ja neuzturies saulē), āda dabiski kļūst tumšāka un ar  izmaiņām, pieņemsim, ka paliek sausāka, cietāka. Vēlamā rezultātu sasniegšanai ir ieteicams sezonāli pielāgot korektora krāsas nomaiņu un formulas. Vasarā kaut ko vieglāku, ziemā ar lielāku sedzamību.

 

Instagram @rawpixel.com/ pexels.com

 

Konsīleru konsistence

Šķidrais konsīleris – ja nepieciešams aizklāt lielu laukumu, tad šķidrais konsīleris ir lieliskā izvēle. Tas ir izteikti piemērots ap acīm un plaši aizklājamām sejas, ķermeņa vietām.

Stiki, zīmuļi vai kompaktie konsīleri – labi piemērots maziem plankumiņiem, nepilnībam. Varbūt neesi aizdomājusies, bet šie produkti ir super-labi pārnēsēšanai somiņā vai citā vietā, kas ir pa rokai. Jo nevar izlīt vai sabojāt somiņas sastāvu, tie būs savā vietā. Korektors var būt plāns vai biezs, krāsains vai necaurspīdīgs, krēmveida vai sauss - tas viss pareizi atspoguļojas, izvēloties, kādu veidu vēlaties izmantot uz konkrētām ādas problēmām, konkrētiem ādas tipiem.

 

Instagram @Pereira/ pexels.com

 

Konsīleru top 7

Ir vērts ieguldīt labā, kvalitatīvā konsīlerī, kurš pilda savu radīšanas darbiņu. Izvēlētie konsīleri ir veselībai draudzīgi, cenas neminēšu, jo tos ir viegli atrast, vadoties pēc pilnā nosaukuma. Un cenas dažādās vietnēs ir atšķirīgas, nevēlos izcelt vienu no vairākām tirdzniecības vietām. Neslavēšu katru konsīleru individuāli, jo katram ir savas labās un ne tik labās īpašības, bet visas pamatā ir balstītas uz gaumi. Kas citam slikts – otram ir labs. Minētie konsīleri ir visvairāk popularitāti izpelnījušies bloggeru vidū.

1. Catrice, Allround konsīleris ar vairakām krāsām, kompakta kārbiņā.

2.  ArtDeco, Perfect Teint Concealer maskējošs ar UV filtru, nesatur smaržvielas, izskatās kā pildspalva, grozāms un ērts lietošanai.

3. Sisley Paris, Stylo Lumiere izgaismojošs korektors, uzlabo sejas ādas struktūru un samazina poras, mitrina ādu, izlīdzina smalkās mīmikas līnjas.

4. Mac, Studio Fix 24 hour Smooth wear concealer, āda izskatās gludāka un tā tiek aizsargāta.

5. Latvijā jaunums! Smashbox, Studio Skin flawless 24 h concealer, noslēpj, koriģē un maigā, lokanā otiņa labi tiek acu kaktiņos.

6. Bobbi Brown, Instant full cover concealer, daudzviet pasaulē tas ir atzīts ka bestselleris.

7. Maybelline,Instant Age Rewind Eraser Dark Circles, Treatment concealer ir visatzītakais gan Latvijā, gan ārzemēs.         

 

Instagram @Dhyamis Kleber/ pexels.com

 

Radusies sajūta, ka ideja grāmatai ir gatava – grāmata par konsīleriem. Kam vēlējos pievērst uzmanību? Lūdzu, izprotiet to, kas Jums ir nepieciešams un lūdzu, piekrītiet faktam, ka mainoties sezonai jāpamaina kosmētika. Jo bieži dāmas sūdzas, ka ziemā āda tāda un šitāda, vasarā ir labi un jocīgi, jo visu cauru gadu nav ieteicams pieturēties pie viena veida režīma sejas attīrīšanā, kopšanā,aizsargāšanā un korekcijā. Aicinu aizdomāties par to, ko mēs liekam uz sejas, izpētīt zīmolu filosofiju un galvenais reakciju uz mūsu ādu. Iesaku izmēgināt septiņus ieteiktos konsīlerus, pati esmu lietojusi Sisley Paris, kas ir fantastisks, bet man tas nesaderēja ar Sisley tonālo krēmu, piemeklēju citu. Sarakstā nav minēts, bet esmu iemīļojusi Clinique konsīlerus, jo tie der jutīgai sejas ādai, uz alerģisku noslieci. Ļaujies ceļam, lai atrastu un piemeklētu savu kosmētiku!

 

 

Lasītākie raksti Labākie lūpu krāsu toņi šajā sezonā Labākie lūpu krāsu toņi šajā sezonā Acu ēnu paletes, kuras Tev noteikti jāizmēģina Acu ēnu paletes, kuras Tev noteikti jāizmēģina 5 vasaras tendences, kuras Tev noteikti vēl jāpamēģina 5 vasaras tendences, kuras Tev noteikti vēl jāpamēģina Rudens ir klāt! Meklējam mēteļus Rudens ir klāt! Meklējam mēteļus
Labākie lūpu krāsu toņi šajā sezonā Labākie lūpu krāsu toņi šajā sezonā Acu ēnu paletes, kuras Tev noteikti jāizmēģina Acu ēnu paletes, kuras Tev noteikti jāizmēģina 5 vasaras tendences, kuras Tev noteikti vēl jāpamēģina 5 vasaras tendences, kuras Tev noteikti vēl jāpamēģina Rudens ir klāt! Meklējam mēteļus Rudens ir klāt! Meklējam mēteļus