Skaistums » Make up

Tonālie krēmi vasarai, kas liks Tavai ādai izskatīties nevainojami un justies tīrai

Bryan Steffy/ gettyimages.com

Ir silti un lipīgi, jo ir taču vasara! Ne pavisam mēs nesūdzamies, taču katra no mums zina, cik gaisa temperatūras paaugstināšanās lielā mērā var sabojāt grimu. Spīdīga piere, tonālā krēma sastāšanās mīmikas krunciņās un uz acu plakstiņiem, vai arī dedzinoša sajūta vietās, kur āda kļuvusi pavisam sausa.  Kā Tu rīkojies šādā situācijā? Atjauno tonālo krēmu, aizklājot izbojātās sejas zonas? Nedomājam, ka ir jēgas nevajadzīgi tērēt produktu. Tāpēc esam nolēmušas apskatīt šo jautājumu, lai palīdzētu Tev sasniegt nevainojamas ādas stāvokli arī vasarā. Lai gan varam piedāvāt nebeidzamu alternatīvu sarakstu – BB krēmi, CC krēmi, mitrinātāji ar toni, putas – realitāte ir tāda, ka ja vēlies produktu, kas arī maskē sejas ādas nepilnības, tad vienīgā un pareizā izvēle, kas palīdzēs, ir tonālie krēmi.

Jaunums ir tas, ka vari savu biezākas konsistences tonālo krēmu pagaidām uz pāris mēnešiem noglabāt dziļākos plauktos, jo tagad piedāvājam sarakstu ar viegliem, ādu koriģējošiem kosmētikas līdzekļiem, no kura izvēlēties sev vispiemērotāko. Iesakām izvēlēties vasaras laikapstākļiem atbilstošus produktus, kuru sastāvā ir mitrinoši ingridienti, kā piemēram, hialuronskābe, kas ādā palīdz saglabāt mitrumu. Tāpat pievērs uzmanību SPF filtirem, pret spīdēšanas tehnoloģijām un antioksidantiem, kas aizsargā ādu no brīviem radikāļiem un UV stariem. Šie produkti pēc konsistences būs ļot viegli un gaisīgi, un neradīs smaguma sajūtu. Diemžēl, reti kurš brends uzsver tonālā krēma, kā ādas aizsargājoša līdzekļa, nozīmīgumu vasaras periodā. Vasarai piemērota tonālā krēma galvenais uzdevums ir aizsargāt ādu, taču, lai panāktu arī pietiekami vienmērīgu ādas toņa izlīdzināšanu, uzklāj to mazliet biezākā kārtā.

Vai esi gatava pielāgoties vasaras laikapstākļiem? Atklāj mūsu mīļākos vieglos vasaras tonālos krēmus, lai arī karstajās dienās Tu izskatītos nevainojami.

 

Inglot YSM Cream foundation 13,50EUR

 

MAC Next to Nothing Face Colour 30,00EUR

 

Urban Decay  Naked Skin One & Done 35,99EUR

 

Lancome Miracle Air de Teint 38,79EUR

 

Collistar Serum Foundation Perfect Nude Second Skin Effect 41,49EUR

 

Dior Diorskin Nude 51,99EUR

 

Tagad, kad zini, kādu tonālo krēmu nēsāt vasarā, noskaidro mūsu ieteikumus, kā to pareizi uzklāt.

 

 

Lasītākie raksti 9 labākie stila padomi, ko jebkad esam dzirdējuši 9 labākie stila padomi, ko jebkad esam dzirdējuši 2017.gada pavasara nagu laku tendences 2017.gada pavasara nagu laku tendences Kā pozēt, lai bildēs vienmēr izskatītos perfekti Kā pozēt, lai bildēs vienmēr izskatītos perfekti Auskaru tendence, kas Tev šovasar noteikti jāpamēģina Auskaru tendence, kas Tev šovasar noteikti jāpamēģina
9 labākie stila padomi, ko jebkad esam dzirdējuši 9 labākie stila padomi, ko jebkad esam dzirdējuši 2017.gada pavasara nagu laku tendences 2017.gada pavasara nagu laku tendences Kā pozēt, lai bildēs vienmēr izskatītos perfekti Kā pozēt, lai bildēs vienmēr izskatītos perfekti Auskaru tendence, kas Tev šovasar noteikti jāpamēģina Auskaru tendence, kas Tev šovasar noteikti jāpamēģina