Skaistums » Make up

Triks, kā atrast perfektu vaigu sārtuma toni

Frazer Harrison/ gettyimages.com

Meklējot pašu dabīgāko vaigu sārtuma toni, tas var būt laikietilpīgs un nogurdinošs process. Vai Tev labāk piestāv siltas, vai tomēr vēsas nokrāsas nianses? Vai Tavs ādas tonis ir pelēcīgi bēšs vai bronzīgs? Par laimi, mēs esam atraduši ļoti vienkāršu triku, kā atrast savu vaigu toni bez liekas piepūles.

 

Kas Tev nepieciešams: Nekādi papildus rīki vai izejmateriāli nav nepieciešami.

 

Kas Tev jādara: Pieej pie spoguļa un viegli pavelc uz leju apakšējo lūpu, tā lai redzi tās iekšpusi. Tālākais uzdevums ir pieskaņot vaigu toni nokrāsai, kādu Tu redzi lūpas iekšpusē. Tas arī viss!

 

Kāpēc tas strādā: Tonis, kas atrodas apakšlūpas iekšpusē nedaudz atšķiras no citām, sejā esošām nokrāsām, bet joprojām saskan ar kopējo paleti. Krāsa viennozīmīgi glaimos un liks Tev izskatīties svaigākai. Piemēram, ja esi gaišais tips un iekšlūpas tonis ir rozā, līdzīgs vaigu sārtums būs lieliski piemērots Tev.

 

Protams, no malas Tu varētu izskatīties dīvaini, atvelkot apakšlūpu un to pētot cilvēku pārpildītā Douglas, taču Tev vairs nenāksies sarkt nepareiza vaigu sārtuma dēļ. Lasi tālāk, ja vēlies uzzināt, kā paildzināt savas skrostu tušas kalpošanas laiku.

 

 

Lasītākie raksti „Esmu pozitīva!” Bet...pozitīva neesmu ilgstoši. „Esmu pozitīva!” Bet...pozitīva neesmu ilgstoši. WOW look / Curly look // Pati sev frizieris WOW look / Curly look // Pati sev frizieris Ar latviskumu sirdī un darbā. Ieva Ādamsone. Ar latviskumu sirdī un darbā. Ieva Ādamsone. 9 triki, kā saglabāt baltās kedas tīras 9 triki, kā saglabāt baltās kedas tīras
„Esmu pozitīva!” Bet...pozitīva neesmu ilgstoši. „Esmu pozitīva!” Bet...pozitīva neesmu ilgstoši. WOW look / Curly look // Pati sev frizieris WOW look / Curly look // Pati sev frizieris Ar latviskumu sirdī un darbā. Ieva Ādamsone. Ar latviskumu sirdī un darbā. Ieva Ādamsone. 9 triki, kā saglabāt baltās kedas tīras 9 triki, kā saglabāt baltās kedas tīras