Skaistums » Make up

Uzacis: Tavas sejas rāmis

gettyimages.com

Rezultāts, ko dod uzacis un skropstas Tavam izskatam ir pārsteidzošs. Vai Tu vari iedomāties kādu citu sejas daļu, kas spēj izteikt emocijas tik dramatiski kā uzacis? Visa uzmanība tiek pievērsta matiem un make up, taču cilvēki bieži neapzinās, cik uzacis un skropstas ietekmē to izskatu. Nepietiek tikai ar to novaksēšanu. Tavas uzacis ir pelnījušas tādu pašu konsultāciju un uzmanību, kā frizūra.

Uzacu formu var izmantot, lai radītu balansu sejas formā, kā arī koriģēt acu izvietojumu sejā, gan tālu novietotām, gan tuvu esošām acīm. Tu vari panākt, lai apaļa seja kļūst slaidāka, garenu seju padarīt īsāku un stūrainu seju padarīt maigāku. Izmantojot uzacis Tu vari izcelt savus sejas dotumus vai novērst uzmanību no trūkumiem. 

 

gettyimages.com

 

Labākā uzacu forma ņemot vērā sejas ovālu

 

Nepareizi izvēlēta uzacu forma var izbojāt Tavu izskatu. Vienalga, cik profesionāli Tu uzklāj make up vai veido matus, ja uzacis nebūs pareizi veidotas, tas var izbojāt visu koptēlu.

Pareizi veidotas uzacis dod papildus nevainojamu izskatu Tev. Ir ļoti svarīgi veidot uzacu formu, ņemot vērā sejas ovālu. Nav nozīmes, lai sejas ovāls būtu pareizs, bet ir svarīgi, kā panāc, lai tas izskatītos ideāli. Uzacis noteikti ir kaut kas, kas var dot Tavai sejai izskatīties perfekti. Ja tas izdarīts pareizi, uzreiz pamanīsi atšķirību.

 

Ovāla sejas forma

gettyimages.com

Jessica Biel

Ovāla seja ir pati pateicīgākā uzacu formām un piedāvā visvairāk uzacu formu. Tomēr jāizvairās no izteikti lauztām uzacīm, jo Tavai sejai nepieciešamas maigas līnijas, taču lauztas uzacis var likt izskatīties izbrīnītai vai dusmīgai.

 

Kvadrāta sejas forma

gettyimages.com

Keira Knightley

Kvadrāta formas seja tāda ir, jo ir izteikta žokļa līnija ar asiem stūriem. Galvenais uzdevums ir mīkstināt sejas ovālu un pievērst uzmanību daļai augšup virs žokļa līnijas. To var panākt izmantojot maigi lauztas uzacis vai nedaudz ieliektas. Jāizvairās no ieapaļām uzacīm bez lauzuma vai taisnām uzacīm.  

 

Sirds sejas forma

gettyimages.com

Reese Witherspoon

Ar sirds formas seju vai izteikti spicu zodu nepieciešams veidot maigas un ieapaļas uzacis, lai balansētu sejas vaibstus un novērstu uzmanību no spicā zoda. Taisnas un izstieptas uzacis parasti ir pati sliktākā izvēle, jo tās nedara neko, lai balansētu sejas līnijas un nevajadzīgi vēl vairāk paplatina pieres daļu.

 

Apaļa sejas forma

gettyimages.com

Chrissy Teigen

Izaicinājums ir apaļai sejai to panākt garenāku. To vislabāk var panākt ar arkveida uzacīm, kas ir nedaudz lauztas. Noteikti jāizvairās no ieapaļām uzacīm vai arī taisnām.

 

Romba sejas forma

gettyimages.com

Kim Kardashian

Romba formas sejai parasti ir izteikti vaigu kauli, vai arī acis tālu izvietotas, ko var kompensēt ar izliektu uzacu formu, ka vizuāli pastieps sejas platāko daļu. Jāizvairās no taisnas formas uzacīm, kas paplašinās šo sejas daļu vēl vairāk.

 

Garena sejas forma

gettyimages.com

Sarah Jessica Parker

Garenu seju parasti nepieciešams vizuāli saīsināt, kas var tikt panākts ar horizontālām līnijām jeb taisnām uzacīm. Izvairīties no augsti izliektām uzacīm, kas liks sejai izskatīties vēl garākai.

 

Bumbiera sejas forma

gettyimages.com

Kelly Osbourne

Bumbiera sejas formas šaurākā zona ir pieres daļa. Ar lēzenu uzacu formu tiek paplatināta piere un izlīdzināta proporcija. Izvairīties no spēcīgi lauztām uzacīm jo tās vēl vairāk sašaurinās smalkāko sejas daļu. 

 

Kāda ir Tava uzacu forma, vai tā atbilst sejas ovālam? Jau pavisam drīz uzzini, kā pareizi veidot un iekrāsot uzacis.

 

 

Lasītākie raksti No vecmāmiņas pūra lādes No vecmāmiņas pūra lādes Lieliskais jauno modes dizaineru tandēms: Ksenija Belca - Beslere un Anete Agneta Krišjanova Lieliskais jauno modes dizaineru tandēms: Ksenija Belca - B... Trencis: šīs sezonas vērtīgākais apģērba gabals Trencis: šīs sezonas vērtīgākais apģērba gabals Riga Fashion Week SS2018 5 diena - sarkanais paklājs Riga Fashion Week SS2018 5 diena - sarkanais paklājs
No vecmāmiņas pūra lādes No vecmāmiņas pūra lādes Lieliskais jauno modes dizaineru tandēms: Ksenija Belca - Beslere un Anete Agneta Krišjanova Lieliskais jauno modes dizaineru tandēms: Ksenija Belca - B... Trencis: šīs sezonas vērtīgākais apģērba gabals Trencis: šīs sezonas vērtīgākais apģērba gabals Riga Fashion Week SS2018 5 diena - sarkanais paklājs Riga Fashion Week SS2018 5 diena - sarkanais paklājs