Skaistums » Make up

Vai Tu pareizi uzklāj lūpu krāsu?

gettyimages.com

Protams, teorētiski mēs visas zinām, kā pareizi uzklāt lūpu krāsu. Bet kā ir praksē? Ikdienā, kad krāsojam lūpas, mēs pieļaujam daudz dažādu kļūdu. Ja saskaries ar situāciju, ka lūpu krāsa sakrāso zobus, vai pēc pāris stundām lūpu ārējie kaktiņi ir izplūduši, vai vispār lūpu tonis ir pazudis pirms vēl neesi izgājusi no mājas, tam pie vainas noteikti ir nepareiza produkta uzklāšana. Lai lūpu produkts, ko izvēlies, būtu daudz noturīgāks un tas lieliski izceltu un koriģētu lūpu formu, ir daudz un dažādi padomi un triki, ko izmēģināt un ņemt vērā. Taču mēs esam apkopojuši, mūsuprāt, pašus svarīgākos un efektīvākos soļus, ko arī iesakām Tev izmantot ik reiz, kad krāso lūpas.

Turpini lasīt, lai iemācītos uzklāt lūpukrāsu kā profesionālis.

 

IDEĀLI SADERĪGA LŪPU KRĀSA UN KONTŪRZĪMULIS

Nevainojamam lūpu krāsojumam svarīgi, lai izvēlētajam tonim būtu perfekti pieskaņots kontūrzīmulis. Īpaši svarīgi tas ir tad, ja plāno lūpas krāsot gaišā tonī vai arī vēlies palielināt apjomu, velkot kontūru pa ārpusi dabīgajai lūpu formai (nepārspīlē, apjomu piedod 1 milimetra ietvaros). Zīmulim vienmēr vajadzētu būt lūpu krāsas tonī, vai pat nedaudz gaišākam par to. Ja līnija kontrastē un ir tumšāka, kā izvēlētā lūpu krāsa, Tu lūpas vizuāli samazini.

Sigma Sealed with a kiss lip set 28,95EUR

 

MITRINĀTAS UN GLUDAS LŪPAS

Ātrākais veids, kā iegūt neakurātu lūpu krāsojumu, to uzklājot uz sausām, nevienmērīgām lūpām. Iesakām lūpas vispirms attīrīt ar maigu skrubi un pēc tam tās bagātīgi samitrināt ar lūpu balzāmu. Ja lūpas ir pavisam sausas, iesakām izmantot vazelīnu. Mitrinātāju uzklāj pašā sākumā, lai, kamēr veido pārējo make-up, lūpas tiek intensīvi barotas. Kad esi nonākusi līdz lūpu krāsošanai, pirms uzklāj kontūrzīmuli vai lūpukrāsu, lieko nosusini ar salveti.

EOS Lūpu balzāms – avene/ granātābols 6,00EUR

 

PERFEKTI NOSTRĀDĀTI LŪPU KAKTIŅI

Ja esi pamanījusi, ka lūpu krāsa izplūst ārējos kaktiņos, visticamāk pie vainas ir pārāk mīksts kontūrzīmulis vai nepareiza to iezīmēšana, vai neiezīmēšana vispār. Klasiski ir sākt ar zīmuli un pēc tam pa virsu pārklāt lūpu krāsu, taču ārējos katiņos iesakām kontūrzīmuli ievilkt arī pēc tam, kad esi uzlikusi lūpu krāsu. Lūpu krāsu uzklāj vienmērīgi pa visu laukumu, neatstājot bez pigmenta kādu zonu, jo īpaši piestrādā ārējos kaktiņos. Atverot lūpas, ar otiņu rūpīgi tos aizpildi. Lai ārējie stūrīši neveidotos izplūduši un neakurāti, iesakām kontūru šajās zonās vilkt pa iekšpusi dabīgajai lūpu līnijai. Ideāls lūpu krāsojums sanāks, ja to veidosi ar speciāli tam paredzētu otiņu.

Erdesa saliekama lūpu ota 9,00EUR

 

IZCEL LŪPU FORMU

Precīzi ievilkt kontūrzīmuli nav tas vienkāršākais uzdevums, ja līdz šim to neesi darījusi, taču noslēpums ir pavisam vienkāršs – prakse, prakse un vēlreiz prakse. Noteikti iesakām sākt ar centrālās daļas iezīmēšanu, gan augšā, gan apakšā. Un tikai tad velc līnijas visā garumā. Būtiski atcerēties, ka apakšējo lūpas kontūrlīniju veido, to velkot no centra uz ārējiem stūriem, savukārt augšējo lūpas daļu tieši pretēji, no kaktiņiem virzoties uz centru. Tā panāksi, ka lūpas veidojas simetriskas un pilnīgas. Lai kontūrlīnija sanāktu precīza un tīra, vienmēr velc ar labi noasinātu zīmuļa galu, to visu laiku turot perpendikulāri virsmai. Ja veido apjomu, iezīmējot kontūru dabīgajai līnijai pa ārējo malu, rūpīgi seko līdzi, vai vienā brīdī jau neesi pāršāvusi pār strīpu. Atkāpies soli atpakaļ no spoguļa un to ļoti labi redzēsi.

Art Deco Lip liner 5,56EUR

 

VEIDO LŪPU TONI KĀRTĀS

Jo mitrinošāka lūpu krāsa, jo biežāk būs nepieciešama regulāra tās atjaunošana, taču ja arī, izmantojot matētus lūpu produktus, Tu klāsi tos nepareizi, noturība būs ne mazāk slikta. Ir viens lielisks triks: ar zīmuli ne tikai apvelc kontūru, bet pēc tam aizkrāso lūpas pilnībā. Tas veidos līdzīgu efektu, kā lūpu make-up bāze, līdz ar to padarīs lūpu krāsu noturīgāku un būs arī papildus garants, ka kontūra neatšķirsies no lūpu toņa. Nu pienācis laiks uzklāt lūpukrāsu. Tālākais solis ir nomatēt lūpas un uzklāt otru lūpu krāsas slāni. Paņem salveti un atdali vienu tās kārtu, piespied pie lūpām un caur to viegli uzklāj caurspīdīgo pūderi. Tā tiek piefiksēta pirmā lūpu klājuma kārta. Tas noteikti nodrošinās papildus noturību. Uzklāj lūpu krāsu atkārtoti un Tavs lūpu krāsojums ir gatavs!

L.A. Girl HD Pro Powder 7,99EUR

 

Izmēģini mūsu ieteikumus un dalies savā pieredzē. Cik stundu noturību lūpu krāsai Tu ieguvi?

 

 

Lasītākie raksti Ādas kopšanas papildinājums – sejas rullītis Ādas kopšanas papildinājums – sejas rullītis 2018.gada vasara ieviesusi jauninājumu garderobē - apakšsvārkus 2018.gada vasara ieviesusi jauninājumu garderobē - apakšsvā... Rokassprādze – rokas pulksteņu trends 2018 Rokassprādze – rokas pulksteņu trends 2018 Paldies, Zara, ka parādi mums, kā nēsāt šo mulsinošo tendenci Paldies, Zara, ka parādi mums, kā nēsāt šo mulsinošo tendenci
Ādas kopšanas papildinājums – sejas rullītis Ādas kopšanas papildinājums – sejas rullītis 2018.gada vasara ieviesusi jauninājumu garderobē - apakšsvārkus 2018.gada vasara ieviesusi jauninājumu garderobē - apakšsvā... Rokassprādze – rokas pulksteņu trends 2018 Rokassprādze – rokas pulksteņu trends 2018 Paldies, Zara, ka parādi mums, kā nēsāt šo mulsinošo tendenci Paldies, Zara, ka parādi mums, kā nēsāt šo mulsinošo tendenci