Skaistums » Make up

Vienkāršs triks, kā paildzināt skropstu tušas kalpošanas laiku

pixabay.com

Vai atkal mēģini izkasīt skroptu tušu, jo atkal jau tā ir izžuvusi? Ja Tev pastāvīgi skropstu tuša beidz kalpot vēl pirms derīguma termiņa beigām, te būs ātrs un vienkāršs padoms, kā no tūbiņas dabūt ārā visu tajā esošo produkta saturu.

 

Kas Tev nepieciešams: Krūzīte, kas pildīta ar karstu ūdeni.

 

Kas Tev jādara: Vispirms pārliecinies, ka skropstu tuša ir stingri aiztaisīta. Tad ievieto produktu karstā ūdenī tā, lai viss iepakojums būtu iemērkts. Ļauj tai mērcēties divas līdz trīs minūtes. Dvielītī noslauki iepakojumu un uzklāj skropstu tušu, kā parasti. 

 

Kāpēc tas strādā: Ūdens karstums atmiekšķē sakaltušo produktu, tai skaitā visu to, kas sakrājies pie tūbiņas malām, padarot šķidrāku konsistenci. Uzsildītās skropstu tušas sastāvs tagad klāsies uz skropstām daudz vieglāk, kā līdz šim. Skropstu tušu uzklāj, kā parasti, tikai tagad varēsi to izmantot līdz pēdējam pilienam.

 

Cik ātri Tava skropstu tuša izžūst? Vai esi atkāljusi vēl kādu lielisku paņēmienu, kā paildzināt skropstu tušas lietošanas laiku? Ja vēlies uzzināt, kā pareizi klāt skropstu tušu, lasi šeit 6 vizāžistu ieteikumus, kā acu krāsošanu padarīt daudz vienkāršāku.

 

 

Lasītākie raksti Izstāde “ Meitenes uz audekliem, Flame Hel mākslas darbi ” Izstāde “ Meitenes uz audekliem, Flame Hel mākslas darbi ” 7 veidi, kā stiprināt nagus 30 dienās 7 veidi, kā stiprināt nagus 30 dienās Vislabāk tērptās slavenības uz Oskara sarkanā paklāja Vislabāk tērptās slavenības uz Oskara sarkanā paklāja Šis ir triks, kā saglabāt svaigu Tavu ziemas garderobi Šis ir triks, kā saglabāt svaigu Tavu ziemas garderobi
Izstāde “ Meitenes uz audekliem, Flame Hel mākslas darbi ” Izstāde “ Meitenes uz audekliem, Flame Hel mākslas darbi ” 7 veidi, kā stiprināt nagus 30 dienās 7 veidi, kā stiprināt nagus 30 dienās Vislabāk tērptās slavenības uz Oskara sarkanā paklāja Vislabāk tērptās slavenības uz Oskara sarkanā paklāja Šis ir triks, kā saglabāt svaigu Tavu ziemas garderobi Šis ir triks, kā saglabāt svaigu Tavu ziemas garderobi