Skaistums » Āda

Kā mazināt noguruma pazīmes, izmantojot zaļo tēju

Buddhika Weerasinghe/ gettyimages.com

Pieņemsim, ka ir gada pārskatu un atskaišu laiks un darāmo darbu saraksts ir nebeidzams. Vēlas nakts stundas Tu pavadi pie datora, mēģinot iespēt iekavētos pienākumus un stress, ka darbus varētu nepaveikt laikā, traucē Tavu nakts mieru. Pamostoties no rīta, nogurums ir labi manāms Tavā sejā, pietūkums un tumši loki zem acīm. Piedāvājam Tev lētu un vienkāršu risinājumu, kas prasa tikai nedaudz pareizu laika plānošanu. Šoreiz zaļo tēju ne tikai dzeram možumam, bet izmantojam bēdīgās situācijas, kas atspoguļojas mūsu sejā, uzlabošanai.

 

Kas Tev nepieciešams: Divi zaļās tējas maisiņi un tukša ledus kubiņu gatavošanas paplāte.

 

Kas Tev jādara: Sabrūvē krūzē ļoti stipru  zaļo tēju, ar kuru pēc tam piepildi paplāti. Tālāk jau paplāti ievieto saldētavā un ļauj tējai sasalt, veidojot zaļās tējas ledus kubiņus. No rīta, kad esi nomazgājusi seju, izņem vienu no kubiņiem un maigi iemasē to tieši zemacu zonā. Turpini, līdz ledus gabals ir izkusis.

 

Kāpēc tas strādā: Zaļā tēja ir bagātināta ar antioksidantiem un kofeīnu. Pierādīts, ka šie abi ingridienti lieliski nomierina un samazina petūkumu un tumšos lokus zem acīm. Sasaldētā veidā sastāvs ir vēl iedarbīgāks, jo auksts ledus gabaliņš papildus stimulē asinscirkulāciju un samazina tūsku.

 

Kamēr iemasē ledus gabaliņus zemacu zonā, lai atbrīvotos no noguruma pazīmēm, paralēli iemalko tasi zaļās tējas un uzņem , tik ļoti vajadzīgo, enerģiju dienai. Ja vēlies uzzināt, kā vēl tēja var uzlabot Tavu skaistumu, lasi šeit, kā atsvaidzināt seju.

 

 

Lasītākie raksti Lokas ar matu taisnotāju // Pati sev frizieris Lokas ar matu taisnotāju // Pati sev frizieris Izvēlamies matu sukas Izvēlamies matu sukas Vai esi gatava tetovējumam? Vai esi gatava tetovējumam? 10 labākie kāzu kleitu trendi 2017 10 labākie kāzu kleitu trendi 2017
Lokas ar matu taisnotāju // Pati sev frizieris Lokas ar matu taisnotāju // Pati sev frizieris Izvēlamies matu sukas Izvēlamies matu sukas Vai esi gatava tetovējumam? Vai esi gatava tetovējumam? 10 labākie kāzu kleitu trendi 2017 10 labākie kāzu kleitu trendi 2017