Skaistums » Āda

Limfodrenāžas zābaku piedzīvojums

Pinterest.com

Atklāšu piedzīvoto limfodrenāžas gaisa zābaku procedūrā, kura domāta ķermenim. Tika izietas sešas procedūras, kuras ilga trīsdesmit minūtes. Limfodrenāža ir mehāniska masāža ar mainīgu gaisa spiedienu. Tās rezultātā uzlabojas asinsrite un limfas plūsma visā ķermenī. Procedūra palīdz pret celulītu, novērš dažādas izcelsmes tūskas, likvidē venozās atteces traucējumus. Ir „smago” un  pietūkušo  kāju gadījumu novēršanas palīglīdzeklis. Rakstā lasīsi personiski pieredzētus stāstus gan par citām procedūrām, gan veiksmīgiem pirkumiem un kopvērtējumu zābaku procedūrai.

 

Pinterest.com

 

Pirmkārt, sākšu ar to, ka esmu priecīga, ka šo procedūru izmēģināju. Visu, pakāpeniski! Iegādājos kuponu interneta portālā, vietnē Pērkam Kopā, kur regulāri tiek piedāvāti dažādi skaistumkopšanas piedāvājumi. Maza atkāpe, pirms kāda gada lēmu par labu eksperimentam un iegādājos pirmo reizi kuponu -  vienreizējai sejas ādas attīrīšanas procedūrai, atlaide bija neliela, tomēr lika ietaupīt pāris eiro. Es nebiju vīlusies, tā man drīzāk bija laba mācība, jo estētiski vieta bija drūma, nevis kā fotoattēlos atspoguļota. Procedūras laikā mani nebrīdināja par sajūtām ar kurām mana āda var saskarties, piemēram, dedzināšana procedūras laikā, pēkšņš aukstums utt.

 

Pexels.com

 

Pirms kupona iegādes, pirms tam esmu bijusi pie dažāda veida kosmetalogiem, dermatalogiem un man jau bija zināms elementārs katra darbinieka standarts darbībās, kuras jāizpilda. Es gulēju uz procedūras galda ar lielu vilšanos, pēc procedūras ilgtermiņā saskāros ar sejas ādas iekaisumu, jo kā izrādās darbiniece bija likusi visu, kas pagadās tikai ne to, kas der manai sejai, lai gan bija sertifikātiem nosēta siena un pirms procedūras uzsākšanas tiku iztaujāta par savu sejas ādas kopšanas rituālu, sejas ādas tipu. Godīgi  tas samazināja manu sākotnējo izbīli par neestētisko salona paskatu. Nodomāju, ka nebūšu taču kaut kāda telpu dizainere, kritiķe, jābūt pieticīgai.

 

Pinterest.com

 

Nē! Tā man bija laba mācība, ka neskatoties uz manu rituālu, visu pārbaudīt interneta dzīlēs, lasīt atsauksmes, der arī reāli aiziet uz potenciālo vietu, un nevajag būt pieticīgai, man jādomā par savu labsajūtu. Tur izdarīju secinājumu, ka vietai, kuru apmeklēju jābūt omulīgai, ir jādomā par savu labsajūtu, ir! Iesaku, protams, nepārspīlēt un neprasīt no katras vietas omārus un bonusu sistēmu ar kāju masāžu, bet elementāram „labdien” ir jābūt! Nu tad lielais piedošanas laiks – nodomāju, ka tā bija likumsakarīga neveiksme, dzīvoju tālāk.

 

Pērkam Kopā nolēmu iegādāties limfodrenāžas zābaku procedūru, daudz ko biju dzirdējusi, nolēmu mesties avantūrā. Un atkal ak, es, laika trūkuma dēļ, palasu atsauksmes, apskatos fotoattēlus, kuri pieejami Pērkam Kopā un atlaide bija tīīīk aizdomīgi zema, ka nolēmu, lai arī kā būtu – pērku!  Te atkal piebildīšu savu mazu secinājumu, kādus gadus hmm, šķiet, ka piecus atpakaļ, apmeklēju vakuum masāžu, mehānisko. To darīju, lai protams – izpētītu jaunākās tehnoloģijas un skaistumkopšanas vidi, vienu laiku man bija pastiprināta interese par šo visu. Un tas bija bums Latvijā, kad šī mehāniskā masāža bija jaunums.

 

Piezvanīju uz salonu, pretī runāja gados jauna meistarīte, bet ārkārtīgi jauka, ka mana sirds aiz cieņas pret patīkamu cilvēku, ietrīsējās un veicu pierakstu. Salons bija pietiekami, vizuāli pievilcīgs. Process -  noģērbjos līdz apakšveļai, guļu un ar aparātu, kuram ir sūces efekts, vakuuma masāža, salīdzinam to kā putekļusūcēju, tas tiek laists atkārtoti pa ķermeni. Mana vēlme bija ciskas, vēdera daļa, gurni un rokas, jo strauji biju nometusies svarā un mana āda, izteikti konkrētajās zonās, karājās.

 

Pexels.com

 

Mani uzrunāja mesitarītes informācija par masāžas jēgu, ka tā nostiprina ādu, pēc tādiem gadījumiem kāds bija man, samazina apelsīna miziņu jeb celulītu, bet man jau bija tādas dziļas strijas, ka to laidu gar ausi. Un, kas interesanti, ka masāža izvada toksīnus. Jautāju vai masāžai ir kādas komplikācijas, ar ko man jārēķinās. Atbildēja, ka nē, tā esot nesāpīga un neatstāj, piemēram, zilumus.

 

Atgriežamies pie tā, ka guļu uz galda un man tūlīt veiks šo vakuuma masāžu – kāju zonā šī braukāšana man neko neraisīja, rokām ne tik. Ā, piebildīšu, ka meistarīte ar konkrētu aparātu nomērīja ādas elasticitāti, biezumu, lai aparāts automātiski piemērotu stiprumu ar kādu jāveic procedūras intensitāte. Tālāk sekoja vēders – ārprāts, es drosmīgi iekrampējos kušetes malās, man sānu daļā vājprātīgi kutēja, bet caur tādām nesalīdzināmām sāpēm, kuras man lika visu laiku, pieskaroties aparātam, sasprindzināt vēderu.

 

Pēc procedūras bija sajūtas, ka esmu veikusi, vairākos piegājienos, vēdera presītes, pasmieties nevarēju. Nākamajā reizē, kad apmeklēju šo procedūru meistarītei paskaidroju vēdera sajūtas un viņa veicot procedūru šajā zonā, samazināja intensitāti. Tas samazināja sāpes līdz momentam, ka pieradu pie sajūtām, neradīja diskomfortu. Īsumā, paralēli šai procedūrai, lietoju slaidinošos krēmus, dzēru ūdeni, nodarbojos ar sportu, vingroju.

 

Bet vai masāžas pildīja solīto (solīja tūlītēju rezultātu)? Noteikti nē, manā gadījumā iedzīvojos pastiprinātās vēdera sāpēs, jo šis aparāts „satricināja” manus iekšējos orgānus, un kopumā procedūru veicu vien četras reizes.

 

Pexels.com

 

Tagad par limfodrenāžas procedūru, zābakiem. Nesmejies, sarunāts? Mani, nosacīti laipni sagaida, bija tāds priekštats, ka manis ir žēl, jo nemaksāju pilno summu, kura bija 72 eiro, bet 18 eiro (kupons), bet man uz to vienalga, man nav ar nevienu jāmērās, kas kuram ir. Tiku vesta uz procedūras telpu, kura bija hmm, nu labi, ja kvadratūrā – 3 kvadrātmetri, kušete un aparāts, kurš veic procedūru, telpa tumša un telpā nav durvis, aizskaru stanga durvju vietā, aizskari ir trikotāžas, plānie, salātu zaļā krāsā. Man ir jānoģērbjas līdz lejasdaļai, apakšveļai.

 

Ievilku elpu un sev atgādinu, ka daru to zinātnes labā (joks) un izdaru nepieciešamo. Man bija jāuzvelk plastikāta, vienreizējie zābaciņi un tad telpā ienāca konsultante, kura uzliek aparatūru, zābakus, tādu kā korseti gurnu daļā, uzstāda laiku – 30 minūtes un aiziet!

 

Pirms šīs procedūras veicu savu apkārtmēru nomērīšanu, jo sola taču tūlītējus rezultātus. Jā, pēc zābaku procedūras par 1 cm bija samazinājies vidukļa apkārtmērs, arī kāju rajonā. Kājām bija fantastiska, viegla sajūta, jutos, ikru rajonā, beidzot kārtīgi izmasēta, un kājas nepampa, jo vakaros redzu uzpampušas pēdas, no slodzes uz kājām (pārvietojos tikai ar velo vai kājām – saudzējam dabu!).

 

Sapriecājos un nolēmu neņemt galvā salona vidi, štrunts ar to! Un ar prieku devos uz otro, trešo procedūru. Šoreiz apbruņojos ar pret celulīta, slaidinoša efekta krēmu ķermenim, kuram bija vēsinošs efekts, man nepatīk karsējošie krēmi, jo tie man rada sajūtu, ka man sirds izleks pa muti laukā.

 

Ar krēmu procedūra šķita vēl daudzsološāka un izjutu krēma būtību, tas tiešām padarīja ādu tvirtāku, jutu tiešām to solīto termo-aukstuma efektu, jo sporta zālē to uzsmērējot efekts – nulle. Kas interesanti, procedūras laikā lietojot šo krēmu, man pie uzvilktajiem, vienreizējiem zābaciņiem, pēdu zonā sakrājās šķidrums, lasīju, ka tas ir mans liekais ķermeņa ūdens, kurš izdalas svīstot. Vai tā tiešām ir patiesība? Nezinu.

 

Vēlējos pateikt, ka vienreizējie zābaciņi bija viens pret vienu – pārtikas plēve, tikai garo zābaciņu formā nevis ierastais rullis. Pēc ceturtās procedūras reizes atcerējos, ka jānomēra apkārtmērs kājām, viduklim, ka nu jau jābūt baigam progresam, nekā!

 

Pexels.com

 

Pat tas viens centimetrs bija kaut kur pazudis un viss bija kā ierasts. Katru reizi ejot uz procedūru, blakus kušetei uzmetu aci izlietoto vienreizējo zābaciņu skaitam, sākotnēji  visai pustukšs, bet ejot jau piekto reizi, atkritumu maiss bija ar kaudzi un te manīju lielu atšķirību procedūras laikā.

 

Procedūras zābaciņi bija izteikti pastaipījušies, un sapratu, ka tās dēļ apmeklētāju apjoma. Nolēmu pievilkt zābakus un jostu. Es to patstāvīgi (pa kluso)  izdarīju, jo jau novēroju laika gaitā kā salona darbiniece piestiprina jostu, zābakus.

 

Ārpuskārtas, ziņkāres vadīta kā septīto reizi nolēmu aiziet uz procedūru citā, Pērkam Kopā neatkarīgā salonā, kur arī veic šo procedūru, samaksāju protams, dārgāk. Viena reize 25 eiro  (manuprāt, dārgi), bet vēlējos veikt salīdzinājumu.

 

Pirmkārt, vide bija skaista, svecītes, mūzika, patīkams vīraks un man tējiņu piedāvāja pirms procedūras, tas detoksikācijai, jutos apčubināta. Man pirms procedūras visu izskaidroja, kādas būs sajūtas, jo tēloju, ka neko nezinu. Uzlika speciālu krēmu, kas padziļināti iedarbojas uz ādas šūnām.

 

Pinterest.com

 

Zābaku procedūra bija intensīvāka, un aparatūras piekļaušanos ķermenim uzreiz pielāgoja, bija sajūta, ka zābaki un josta saplūst ar manām aprisēm. Pārdomas un secinājumi? Nevēlos noniecināt Pērkam Kopā salonu dalību kuponu akcijās, iespējams man tiešām nav paveicies ar izvēlēm, jo esmu dzirdējusi daudz labas atsauksmes, bet es tomēr pielieku punktu ekspertimentiem caur šo portālu, vismaz skaistumkopšanas sadaļai noteikti. Laikam jāizmanto teiciens, ka skopais maksā divreiz?

 

Un šo teicienu varu attiecināt uz divām dažādām atstātām summām par vienu un to pašu pakalpojumu. Samaksājot dārgāk, es bonusā saņēmu pilnu apkalpošanu, un tiešām neaprakstāmi foršas sajūtas. Toties otrajā gadījumā ieguvu to, ka tagad zinu, kas ir limfodrenāžas zābaki ilgtermiņā. Es apzināti neminu ne ielas, salonus, jo pirmkārt, neko nereklamēju, un neveidoju arī pretējo – antireklāmu, manuprāt, katrs pakalpojums bija vērtīgs un domāts katrai klientei.

 

Personiski man, procedūra nedeva skaļos solījumus par tūlītēju apkārtmēru zudumu, bet patiešām tas devu atslodzi kājām, saspringuma noņemšanu. Jā, kājas pagaidām nepamst. Kas vēl – procedūras laikā, uzliekamā jostas daļa ik pa laikam rada spiedienu uz urīnpūsli, apmeklējiet pirms tam, obligāti labiedrīcības – tikai ieteikums. Noteikti lietojiet krēmus, kas palīdz slaidināt ķermeni, noņem celulītu, no krēma paliek tvirtāka, pabarotāka āda.

 

Apkopoju, dažus investīcijām vērtus krēmus: 

Collistar Cryo-Gel Anticellulite

Šo esmu lietojusi ilgus gadus, ik pa laikam kaut ko izmēģinu jaunu, bet vienmēr atgriežos pie šī krēma, tas ir ar vēsinošo efektu, smaržo pēc eikalipta, nāsīs iecērtas aukstums. Pretcelulīta želeja – tūlītējs liftinga un aukstuma efekts, viegli klājas un ātri uzsūcas. Produkts apvieno aromterapijas un aukstumterapijas priekšrocības, stimulē mikrocirkulāciju, izvada lieko šķidrumu – šeit varu piekrist par šķidruma izvadi, jo lietojot šo krēmu nācās vairāk apmeklēt labierīcības telpas. Ādas virskārtiņa izlīdzinās, stingrāka un mitrinātāka, samazinās celulīts un uzlabojas ķermeņa siluets. Ieteicams lietot divas reizes dienā, lai pastiprinātu efektu vai vienu reizi dienā, lai uzturētu rezultātus.

 

Collistar Thermal Cream Anticellulite

Esmu mēģinājusi, nav man, bet pieminu, jo tām, kurām nepatīk aukstuma efekts šis ir pretējais – siltums. Pretcelulīta termālais krēms, nav taukains. Sniedz tādu pašu efektu kā iepriekš aprakstītais. Šo noteikti iesaku lietot pēc dušas, uz tīras ādas, jo salīdzinājumā ar iepriekšējo, kurš veiksmīgi ir lietojams vairākas reizes dienā un nelīp, šis ir lipīgs.

 

Collistar High Defination Sliming Cream

Šis ir kvalitatīvs produkts, netieši atkal no Collistar. Veicina novājēšanas efektu, satur augstas klases olbaltumvielas un anti-oksidējošās vielas, kuras cīnās ar tauku nogulsnēm un pilda detoksicējošu iedarbību. Palīdz ādai nostiprināties, ja tā zaudējusi elastību. Šo esmu lietojusi skrienot, un likusi pa virsu pārtikas plēvi. Jā, es esmu to darījusi!

 

Madara Anti Cellulite Cream

Interesants aromāts, man netraucēja, bet esmu dzirdējusi paziņu atsauksmes, ka aromāts  ir traucējis novērtēt paša produkta jēgu. Dabīga pretcelulīta formula ar stimulējošām vielām un kofeīnu, kas sniedz tvirtumu. Nav ne aukstuma, ne siltuma efekta. Nogludina ādu jau pēc četrām nedēļām (man nebija šāds ātrs efekts). Produkts ir kārtīgi jāiemasē ādā ar enerģiskām kustībām, lai no tā būtu jēgpilna funkcija.

 

Cinq Mondes Spa Paris Slimming Udvartana Cream

Slaidinošs ķermeņa krēms, izteikti veido ķermeņa siluetu, izvada no adas toksīnus un dara visu to pašu, ko iepriekšējie krēmi. Pētīju, ka šis ir populārs interneta vidū, bet atsauksmes ir 50/50 ir, kas kliedz no sajūsmas, un ir tie, kuri norok zemāk par zemi. Pati neesmu mēģinājusi.

 

GMT beauty Firming Cream

Īpaši atlasītās sastāvdaļas sola atsvaidzinošas ādas efektu, tvirtumu un ķermeņa formas modelēšanu – slaidināšanu. Šis ir pirmais produkts, kura aprakstā ir ieteicams to lietot arī dekoltē, krūšu zonā.

 

Visi krēmi ir atrodami iegādei gan internetā, gan attiecīgajos veikalos, kur tie pieejami, ja nosaukumus ieraksti interneta meklētājā – visu atradīsi. Apskatījos, ka cenas pārsvarā, visur ir vienādas. Bet krēmi ir diezgan padārgi, tas ir, manuprāt. Jo jārēķinās vidēji ar 50 eiro, plus ir tāds, ka tie pārsvarā ir lielie tilpumi. Bet man tas šķiet tikai loģiski, jo efektam tie ir jālieto katru dienu, vismaz divas reizes dienā. Būtu smieklīgi, ja tūbiņa būtu maza.

 

Pexels.com

 

Nebūs rezultātu bez smaga darba.

Uzskatu, ka šādas procedūras ir maziņš bonusiņš ķermenim, kuru Tu kop ar specializētiem krēmiem, viennozīmīgi regulāri nodarbojies ar sportu – tas nozīmē visu cauru gadu nevis kampaņveidīgi, dzer daudz ūdens, pareizi ēd, atbilstoši savai vielmaiņai. Tam noteikti ir jābūt dzīvesveidam nevis īsam mēneša „joka pēc jāpamēģina” kursam. Un protams nekas nenotiek nedēļas laikā, rezultāti nāk pēc gadiem.

 

Pinterest.com

 

Lasītākie raksti 2018 gada rudens/ ziemas tendences - apavi 2018 gada rudens/ ziemas tendences - apavi RFW SS2018 - Talented RFW SS2018 - Talented 2018. gada trendīgākie matu griezumi 2018. gada trendīgākie matu griezumi Vislabāk tērptās slavenības uz Oskara sarkanā paklāja Vislabāk tērptās slavenības uz Oskara sarkanā paklāja
2018 gada rudens/ ziemas tendences - apavi 2018 gada rudens/ ziemas tendences - apavi RFW SS2018 - Talented RFW SS2018 - Talented 2018. gada trendīgākie matu griezumi 2018. gada trendīgākie matu griezumi Vislabāk tērptās slavenības uz Oskara sarkanā paklāja Vislabāk tērptās slavenības uz Oskara sarkanā paklāja