Skaistums » Āda

Mitrinošas un barojošas maskas ziemā

shutterstock.com

Ziemas laikā gaiss ārā kļūst vēsāks, asinsvadi sašaurinās un sejas āda saņem mazāk barības vielas. Tādā veidā āda kļūst sausāka, zūd elastība, var parādīties sarkani plankumi, āda kļūst sakairināta un var sākt lobīties. Kā arī sausāku ādu padara tas, ka sākas apkures sezona, tādā veidā arī telpās gaiss kļūst sausāks, tāpat arī krasas temperatūras maiņas, no iekštelpām ejot ārā vai otrādāk, nav vēlams, jo tas viss nenāk par labu sejas ādai, bet ziemas laikā no tā ir pagrūti izvairīties.

Lai ziemas laikā āda būtu skaista un to uzturētu labā kondīcijā, nepieciešams par to vairāk parūpēties. Ādas stāvokļa pasliktināšanos ziemas laikā rada nepietiekams mitruma un tauku saturs ādā. Lai no tā izvairītos, var izmantot dažādas mitrinošas un barojošas sejas maskas, krēmus.

 

unsplash.com

 

Normāla sejas āda ziemas laikā var kļūt sausāka, bet tas var nebūt tik problemātiksi. Jaukta tipa un taukaina sejas āda no sausuma ziemā cieš visretāk, jo āda ir taukaināka un ziemas laikā tā kļūst, nevis sausa, bet gan normāla, lieki neradot bažas par pārāk sausu sejas ādu. Vairāk uzmanības ādai ziemas laikā jāpievērš tām, kurām ir sausa un jutīgas āda. Sausai ādai vajadzētu papildus aizsargājošus kopšanas līdzekļus, un vajadzētu izvairīties no līdzekļiem, kas satur alkoholu, jo tas vēl vairāk padarīs ādu sausāku.

Dodoties ārā aukstā laikā, pirms tam var uzklāt barojošu krēmu vismaz 30 minūtes iepriekš, kā arī nevajadzētu aizmirst par lūpu kopšanu, jo ziemas laikā tās ir daudz jutīgākas kā parasti. Vakaros ieteicams izmantot mitrinošos krēmus, bet no rīta sejas ādai vēlams izmantot barojošos krēmus. Papildus krēmiem izmantojiet barojošas un mitrinošas maskas. Barojošās maskas apgādā ādu ar nepieciešamajiem vitamīniem un minerāliem. Savukārt, mitrinošās maskas mīkstina ādu, atjauno elastību, palīdz izvairīties no sakairinājuma.

 

Aplūko dažādus barojošo un mitrinošo masku piedāvājumus, un neaizmirsti ziemas laikā papildus parūpēties par savu sejas ādu, lai tā nezaudē mirdzumu, veselīgumu un labu pašsajūtu.

 

STYLISTE IESAKA:

Madara SOS HYdra Mask 26,40EUR

 

The Body Shop Britu rozes svaiga mitrinoša maska 21,60EUR

 

The Body Shop Etiopijas medus dziļi barojoša maska 21,60EUR

 

 

Bioderma Hydrabio Maska 20,44EUR

 

Clarins SOS Comfort Face Mask 41,49EUR

 

Vai esi kaut ko dzirdējusi par sejas rullīti? Lasi, kā to pareizi izmantot sejas kopšanā. 

 

 

Lasītākie raksti Anita Arbidāne un Mana Musha Anita Arbidāne un Mana Musha Ēnu toņi, kas vislabāk izcels Tavu acu krāsu Ēnu toņi, kas vislabāk izcels Tavu acu krāsu 10 lietas, kas vienmēr būs modē 10 lietas, kas vienmēr būs modē Kā likt lūpām izskatīties biezākām Kā likt lūpām izskatīties biezākām
Anita Arbidāne un Mana Musha Anita Arbidāne un Mana Musha Ēnu toņi, kas vislabāk izcels Tavu acu krāsu Ēnu toņi, kas vislabāk izcels Tavu acu krāsu 10 lietas, kas vienmēr būs modē 10 lietas, kas vienmēr būs modē Kā likt lūpām izskatīties biezākām Kā likt lūpām izskatīties biezākām