Skaistums » Āda

Saules aizsargkrēmi jutīgai sejas ādai, kas Tevi nepievils

Antony Jones/ gettyimages.com

Saules aizsargkrēmu lietošanu var salīdzināt ar dārzeņu ēšanu: Mēs zinām, ka tie ir veselīgi, ka tie ir vajadzīgi, un tomēr bieži vien slinkojam. Saules aizsargrēms, zināmā mērā, var būt produkts, kuru baidies lietot, jo tas var izraisīt ādas nevēlamu reakciju. Jo īpaši, ja saskaries ar ādas jutīgumu, taukošanos, poru nosprostošanos, vai vēl trakāk, ja produktiem saskarē ar Tavu ādu ir tendence reaģēt, vienlaicīgi radot visas, iepriekš minētās sekas. Tādā gadījumā mēs ļoti labi saprotam, kāda attieksme Tev ir pret šiem līdzekļiem. Ja Tev ir jutīga āda, ar tendenci, ka produkti bieži izraisa izsitumus, noteikti nav nepieiciešamība izvēlēties biezu, smagnēju, poru nosprostojošu saules aizsarglīdzekli. Nevajag bojāt ādu, kas tā jau jūtas diskomfortabli, lietojot ikdienas kopšanas lidzekļus.

Lai tas nenotiktu, esam izpētījuši saules aizsargkrēmu piedāvājumu klāstu veikalos, lai palīdzētu Tev vieglāk atrast līdzekli, kas nebojās ādu, liekot Tev justies nelāgi. Bieži vien aizsarglīdzekļi ar pretnovecošanās īpašībām, matējošu rezultātu vai ar jau vieglu toni ir pārāk agresīvi un smagnēji mūsu maigajām un jutīgajām sejas ādām. Būtībā Tev nav iemeslu, kāpēc nelietot aizsarglīdzekli sejai vasaras sezonā, jo īpaši apzinoties faktu, ka no melanomas katru 54.minūti pasaulē dzīvību zaudē kāds cilvēks, tikai jāatrod piemērota produkta formula Tavai ādai. 

Tieši tāpēc skaties tālāk mūsu favorītus, kuru formulas ir saudzīgas un maigas, kas tajā pat laikā Tevi pasargās no saules un citu brīvo radikāļu radītajām sekām.  

 

Neutrogena Clear face liquid lotion Sunscreen SPF55 8,69EUR

 

Bioderma Photoderm AKN Mat SPF30 16,75EUR

 

Avene Sun Clenance Solaire SPF30  23,69EUR

 

Babe Facial Sun Screen Oil free cream SPF50  20,04EUR

 

La Roche Posay Anthelios Mineral Sunscreen SPF50  28,76EUR

 

Clinique Mineral Sunscreen Fluid SPF50  20,99EUR

 

Tagad, kad seju esi pasargājusi no saules stariem, izvēlies sejas formai piemērotu salmu cepuri siltajām vasaras dienām. 

 

 

Lasītākie raksti 2018. gada trendīgākie matu griezumi 2018. gada trendīgākie matu griezumi Christian Dior Christian Dior Labākie šīs vasaras modes trendi, ko pēdējais laiks sākt valkāt Labākie šīs vasaras modes trendi, ko pēdējais laiks sākt va... Neatkarīga un veiksmīga sieviete Neatkarīga un veiksmīga sieviete
2018. gada trendīgākie matu griezumi 2018. gada trendīgākie matu griezumi Christian Dior Christian Dior Labākie šīs vasaras modes trendi, ko pēdējais laiks sākt valkāt Labākie šīs vasaras modes trendi, ko pēdējais laiks sākt va... Neatkarīga un veiksmīga sieviete Neatkarīga un veiksmīga sieviete