Skaistums » Āda

SPA kapsulas, kas tās tādas?

Pinterest.com

Sākoties pavasarim patiešām jāatzīst, ka pa galvu rosās jaunas ideju vēsmas un esmu gatava papildināt erudīcijas maisu ar jaunām zināšanām, jauniem eksperimentiem, kuri izglīto un nedara pāri. Koordinējot un sadalot darba procesu veidojumos, prioritatīvi uzgāju transformatīvu labsajūtas līdzekli. Parunāsim ar Tevi šajā rakstā par salona „Delor” divu veidu SPA kapsulām – sauso hidromasāžu SPA kapsulu un par Dermalife Spa Jet SPA kapsulu. Tā ir skaistuma procedūra, kura sastāda vienotu veselu, katra elementa izmaiņas rada izmaiņas citos elementos, ietekmējot ārejos vides, emocionālos faktorus, kuri pārtop kopumā – uzlabot Tavu labsajūtu. Salonam „Delor” uzdūros nejauši, vēlos piebilst, ka man ir pienākums uzsvērt raksta iemeslu – ka tam nav iemesla. Šis fakts jāmin sakarā ar influenceru rosību un sponsorēšanas varbūtībām, atklāti atzīstu, ka šis raksts nav sponsorēts, es šo daru un par to runāju no brīvas savas pašas gribas. Kad gali noslīpēti, varam rakt! jeb patīkamu Tev lasīšanu!

 

Pinterest.com

 

Sausā hidromasāža

Pocedūra paredzēta, lai veidotu Tavu ķermeni tvirtu un veiktu figūras korekciju, papildus veicinot labsajūtas uzlabošanu. Konkrētāk par pašu procedūras procesu – principā Tev ir jāatslābinās un jāļauj ūdens plūsmai darboties, lai samazinātu lieko svaru. Ūdens veic iekordinētas masāžas, ķermenis nepaliek slapšs – bet gan sauss. Procedūras laikā tiek izmantota mūzikas terapija. Interesants fakts – salīdzinot stundu garu masāžu ar šo procedūru, kura ilgt 15 minūtes, rezultāts ir vienlīdz vienāds, efektivitātes ziņā procedūras ir līdzvērtīgas. Piebildīšu, ka Tu procedūras laikā atrodies tādā kā guļošā solārija pielīdzināmā kupolā, kuru sauc par kapsulu, guļus pozā.

 

Mūzikas terapija

Mūzikas terapija ir mūzikas zinātnisks pielietojums terapeitiskiem mērķiem, mūzikas un tās izteiksmes līdzekļu, tādiem kā skaņas, ritma, melodijas un harmonijas, dinamikas pielietojums veicina šajā gadījumā indivīda procesu, kura mērķis ir veicināt un sekmēt  fizisko, garīgo un sociālo veselību, tādējādi veicinot indivīda potenciālu attīstību, lai atjaunotu personiskās funkcijas un sasniegtu labāku dzīves kvalitāti.

 

Ir pasīvā (receptīvā) un aktīvā (radošā) mūzikas terapija

Pasīvās mūzikas terapijas laikā pacientam mūzika tiek atskaņota, aktīvajā mūzikas terapijā viņš dzied un muzicē pats vai/un kopā ar attiecīgās specialitātes terapeitu. Visbiežāk lietotās mūzikas terapijas tehnikas ir speciālas, pacienta/klienta diagnozei vai vajadzībām piemērotas:

 • mūzikas klausīšanās,
 • vokālas un instrumentālas improvizācijas,
 • kustības.

 

Pinterest.com

 

Mūzikas terapija Jums palīdzēs (iespējamie mērķi mūzikas terapijā):

- Valodas attīstībā (balss izpausmju veicināšana (vokalizācijas), skaņu imitācijas, vokalizāciju izmantošana saziņā, elpošanas kontrole,
spriedzes mazināšana vokalizējot stostīšanās gadījumā; attīstīt zaudētās valodas spējas saslimšanu, traumu gadījumā)
- Dzirdes uztveres un citu izziņas procesu uzlabošanā (atmiņa, domāšana, iztēle)
- Uzmanības koncentrēšanas, noturības, sadalīšanas vai pārslēgšanas uzlabošanā
- Uzlabot motoro koordināciju, kustību mobilitāti, spēku, līdzsvaru, precizitāti
- Komunikācijas, sociālās mijiedarbības iemaņu attīstīšanā verbālā/neverbālā līmenī (sadarbības prasmes, prasmes vadīt un sekot; iniciatīvas attīstīšana; prasmes klausīties un „izteikties”; prasmes dot un saņemt)

- Pašvērtējuma paaugstināšana, pašcieņas, pašpaļāvības jūtas; sevis pieņemšana; savu resursu apzināšanās; radoša pašizpausme; spontanitāte
- Impulsu kontrole, pašregulācija, noteikumu ievērošana, robežas; destruktīvās uzvedības atpazīšana un jauna uzvedības modeļa veidošana
- Emociju atpazīšana, izpausme, apzināšanās, izstrāde, regulācija; trauksmes mazināšana; drošības izjūtas stiprināšana

 

Procedūras process

Dzīve ir piespiedusi cilvēku pakļauties laikam iegrozīt dzīves ritmu, aiz cieņas prêt laiku salons “Delor” piedāvā tikai 15 minūšu “Aqua Massage” sausās ūdens masāžas procedūru. Šī procedūra piederas pie zelta standartu ūdens terapijas masāžām, tā ir atzīta par labāko “sausās masāžas” kategorijas procedūru Pasaulē. 36 kontrolētas ūdens strūklas, kuras kontroē dators, stimulē Tavu muguru, kas ir pielīdzināma 36 pirkstu kustībām, kuras itkā noritētu vienlaicīgi. Ūdens spiediens ir regulējams, tas ir pielāgojams Tavām vēlmēm. Un kā minēju mazu izklāstu par mūzikas terapijas jēgu, tā tiek sniegta papildus.

 

Efektivitāte

Procedūras priekšrocības:

 • Masāža,
 • Tev nav jāizģērbjas, un pēc masāžas Tu esi sausa,
 • Trīs vienā – sausā ūdens terapija, sausā siltumterapija, masāžas terapija,
 • Klīniski pierādīti rezultāti

Efektivitātes jēgpilnais noslēpums nav dārgumu lāde, tās ir acīmredzamas pozitīvas pēcsekas, piemēram – spriedzes samazināšanās, asinsrites uzlabošanās, noguruma mazināšanās, spēku atjaunošanās, sāpju remdēšana, garastāvokļa uzlabošanās.

 

Pinterest.com

 

Dermalife Spa JetTM SPA kapsulas procedūra

Spa kapsulas otrs veids ir „Dermalife” Spa Jet TM , procedūra, kura ir efektīvs līdzeklis cīņā ar liekā svara un celulīta problēmām, uzlabojas ādas tonuss, tiek izvadītas šlakvielas un toksīni no organisma. Šajā procedūrā kapsula ir aprīkota ar infrasarkanajiem stariem, vibromasāžu un aromterapiju. Procedūras ietvaros, Tu kā kliente, atrodies kapsulā guļus pozā, ārpus kapsulas ir Tava galva. Kapsula darbojas ar tvaiku, aptuveni 40 grādu temperatūrā. Infrasarkanie stari sasilda ķermeni 3 līdz 4 cm dziļumā, vienlaicīgi uz ķermeni iedarbojas vibromasāža – šis kopums darbībās uzlabo limfas sateci un cirkulāciju.   

 

Šī procedūra rada iespēju variēt starp datorizētām programmām, ar atšķirīgiem iestatījumiem, kuri pielāgojami Tavam vēlmēm. Piedāvājumā ietilpst dažāda tvaiku daudzuma intensitāte, aromterapija, pat krāsu terapija, pieminētā vibromasāža un dažādas hidroterapijas procedūras. Procedūra sākas ar pīlinga masāžu un pakāpensiki pāriet uz kapsulas aromātiskā tvaika iedarbību uz ķermeni, kombinācijā saņem krāsu un mūzikas terapiju, kā arī „Vichy” dušas masāžu. Rezultātā āda tūlītēji paliek maiga, mirdzoša.

 

Krāsu terapija

Krāsu terapija (jeb hromoterapija) ir krāsu iedarbība, kuras mērķis ir atjaunot organisma darbību, tā ir pietiekami populāra un plaši tiek izmantota stresa stāvokļu profilaksē, galvassāpju, miega traucējumu, hroniskā noguruma sindroma, neirožu, elpošanas orgānu saslimšanu, kustību traucējumu, kuņģa-zarnu trakta, sirds-asinsvadu un acu saslimšanu, vairogdziedzera disfunkcijas, locītavu slimību un citu saslimšanu ārstēšanā.

 

Krāsu terapiju izmanto arī kosmetoloģijā. Krāsas labvēlīgi iedarbojas uz ādas ārējo un iekšējo stāvokli, lieliski attīra un stimulē imūnsistēmu, uzlabo cilvēka vispārējo stāvokli un ārējo izskatu. Ārstnieciskā iedarbība ir saistīta ar noteikta garuma viļņu svārstību ietekmi uz mūsu orgāniem un psihiskajiem centriem. Speciālisti uzskata, ka daudzu slimību mehānismu nosaka organisma līdzsvara traucējumi, tai skaitā arī krāsu līdzsvara, krāsu sajaukuma, noteiktas krāsas deficīta, kas ir nepieciešama orgānu un psihisko funkciju līdzsvarotai darbībai.

 

Pinterest.com

 

Atsauces rakstam:

 

 

 

Lasītākie raksti Speciālistu ieteikumi, kā izvēlēties ērtus vasaras apavus Speciālistu ieteikumi, kā izvēlēties ērtus vasaras apavus Lielākās stila kļūdas, kuras neapzināti pieļaujam Lielākās stila kļūdas, kuras neapzināti pieļaujam Bohēmiskais stils Tavā vasaras garderobē Bohēmiskais stils Tavā vasaras garderobē RFW AW 19/20 - One Wolf, Diana Arno, Iveta Vecmane, Anna Led RFW AW 19/20 - One Wolf, Diana Arno, Iveta Vecmane, Anna Led
Speciālistu ieteikumi, kā izvēlēties ērtus vasaras apavus Speciālistu ieteikumi, kā izvēlēties ērtus vasaras apavus Lielākās stila kļūdas, kuras neapzināti pieļaujam Lielākās stila kļūdas, kuras neapzināti pieļaujam Bohēmiskais stils Tavā vasaras garderobē Bohēmiskais stils Tavā vasaras garderobē RFW AW 19/20 - One Wolf, Diana Arno, Iveta Vecmane, Anna Led RFW AW 19/20 - One Wolf, Diana Arno, Iveta Vecmane, Anna Led