top of page
Happy Woman Posing_edited.jpg

VIENKĀRŠS CEĻVEDIS, KĀ ĢĒRBTIES ATBILSTOŠI SAVAM Auguma Tipam

Visaptverošs digitāls ceļvedis, kas parādīs tieši Tavam augumam piemērotāko un vismazāk glaimojošo apģērbu, lai Tu  varētu droši iegādāties apģērbu, kas izskatās vislabāk!

Ja nezini, kāds ir Tavs auguma tips, skaties 

Virtuālā stilista pakalpojumus

Tu turpini pirkt drēbes, bet Tev nepatīk, kā tās izskatās vai tajās jūties neērti (es zinu... es arī esmu to izjutusi)

 Tev ir apnicis tērēt naudu garderobei, kas pilna ar apģērbu, kuru Tu nevalkā?

Tu ieej pielaikošanas kabīnē ar 10 dažādām lietām, bet atstāj to ar tukšām rokām?

Un Tu iegādāties apģērbu, kas Tevi "uzrunājis" un arī it kā der, bet nezini, vai tas ir piemērots Tavam augumam, tāpēc nejūties komfortabli to valkājot?

Nu iedomājies...

⚡ Ka zini, kas ir piemērots Tavām auguma aprisēm, lai bez liekām raizēm varētu piepildīt savu drēbju skapi ar apģērbu, ko Tev patiešām patīk valkāt! ⚡

 

⚡Un ka lielisku tērpu salikšana būtu tikpat ātra un vienkārša (un ērta!) kā Tava iecienītākā džempera uzvilkšana!⚡

 

 

 

 

 

 

 

Pēdējo 16 gadu laikā esmu palīdzējusi daudzām sievietēm izveidot garderobi, kas piepildīta ar drēbēm, kas patīk, viņām ideāli pieguļ un izskatās lieliski. Es esmu bijusi par palīgu, lai sievietes pārstātu justies vīlušās un kļūtu pārliecinātas par sevi un saviem tērpiem!

Un tagad arī Tev ir daudz pieejamāka piekļuve manai palīdzībai, tāpēc par to, cik maksā mani nolīgt, skaties zemāk. 👇🏻

Iepazīsties — Vienkāršs stila ceļvedis, lai izceltu savu auguma tipu

Visaptverošs digitāls ceļvedis, kas parādīs konkrētus apģērba piegriezumus, kas piestāv tieši Tavām auguma aprisēm, kā arī iepazīstinās ar siluetiem, kas Tev ir vismazāk glaimojoši (ar paskaidrojumiem, kāpēc!). Tu beidzot beigsi tērēt naudu par apģērbu, kurā nejūties labi, un sāksi baudīt ģērbšanās procesu.

Tikai 19 EUR

Lūk, ko Tu saņemsi stila ceļvedī, lai turpmāk izskatītos lieliski: 

Detalizēta informācija, kāds apģērbs Tev ir vispiemērotākais, lai Tu varētu ar pārliecību  kombinēt un veidot nevainojamus koptēlus, kas piemēroti tieši Tev. 

  • Es Tev iemācīšu vienkāršu veidu, kā izveidot Tavam augumam glaimojošas tērpu kombinācijas, lai no rītiem Tu ietaupītu laiku.

  • Tu uzzināsi visu par sava auguma īpatnībām un to, kā pārvarēt ierasto stresu, lai ģērbties ir vieglāk un patīkamāk.

  • Es Tev parādīšu, kurš apģērbs ir vispiemērotākais tavam auguma tipam, iekļaujot visas kategorijas (augšiņas, džinsi, bikses, svārki, kleitas, adījumi, jakas utt.), lai Tu varētu droši iegādāties sev piemērotu apģērbu.

  • Es Tev parādīšu, kuri apģērba piegriezumi, visticamāk, Tev nederēs, arī iekļaujot visas kategorijas, lai Tu nākotnē varētu no tām izvairīties un iegādāties tikai tādas lietas, kas izskatās labi.

  • Es Tev sniegšu profesionālus padomus un ieteikumus par to, kāpēc šie fasoni ir piemēroti (vai nav), lai Tu turpmāk varētu retāk kļūdīties un sāktu veidot tērpu komplektus, kas Tev patīk!

  • Es Tev parādīšu, kurām  pamatlietām būtu jābūt Tavā garderobē, lai Tu varētu veidot pārdomātu un strukturētu kapsulas garderobi. Tu saņemsi darba lapu (veidni), kas palīdzēs organizēt un plānot šīs bāzes vienības, lai tās atbilstu Tavam personīgajam stilam, lai bez problēmām un nevajadzīgiem pirkumiem Tu varētu tos pievienot savam skapim.

  • Un lai saņemtu pilnvērtīgu palīdzību un atbalstu, Tu iegūsi individuālu komunikāciju ar mani (maksimāli 3 e-pasta ziņojumi ir iekļauti cenā). Tu nebūsi viena šajā pārmaiņu procesā!

Šis ir veids, kā radīt un valkāt koptēlus ar prieku

IZVĒLIES CEĻVEDI ATBILSTOŠI SAVAM AUGUMA TIPAM

IEGŪSTI PIEKĻUVI CEĻVEDIM

Pārbaudi, vai savā epastā esi saņēmusi ziņu no manis ar nosaukumu "Šeit ir Tavs ceļvedis". Lai piekļūtu savam ceļvedim, noklikšķini uz saites e-pastā. 

IKDIENAS IZSKATIES LIELISKI

Atklāj, kādi apģērba piegriezumi ir piemēroti Tavam augumam, un no kuriem turpmāk vajadzētu izvairīties, lai turpmāk Tu varētu iepirkties un kombinēt tērpus, kas piestāv. 

Sāc ģērbties atbilstoši auguma aprisēm un izskaties nevainojami!

Iegūsti tūlītēju piekļuvi detalizētam ceļvedim, kas precīzi parādīs, kāds apģērbs ir vispiemērotākais Tavām auguma aprisēm un no kuriem apģērba siluetiem Tev jāizvairās. Tikai par 19 EUR! Turpmāk Tu iegādāsies apģērbu ar pārliecību un Tavā skapī būs tikai apģērbs, kas patiešām izskatās labi.
*Lūdzu, ņem vērā, ja vēlies iegādāties padziļinātu ceļvedi, kas īpaši pielāgots tieši TEV, iepazīsties ar Personalizētu iepirkšanos tiešsaistē*. 

Vai Tev ir vēl man kas jautājams? Spied šeit.

  • Pinterest
  • Facebook
  • Instagram
AEnB2UpOsrNPO428bYXn_fvcVfjKPI94-7Gw7wI5RE4kvrC-6UcKyXUWVoJJulZ3NJr5pyL0QLha9cICye_OilUE3U
bottom of page