Mode » Aksesuāri

5 rokassomu tendences, kuras šovasar manīsi visur

Antony Jones/ gettyimages.com

Atceramies 2013.gadu, kas bija laiks, kad plecu somas bija visu izvēle numur viens un Mansur Gavriel kausa stila rokassoma uz modes skatuves mirdzēja īpaši spoži. Lai arī šis modelis nebūt nebija vēl tik universāls, taču visi gribēja vienu un to pašu. Turpmāko 12 mēnešu laikā jebkurš vērā ņemams zīmols radīja līdzīgu smalkas plecu siksnas kausa stila rokassomu.

Lai arī šajās dienās nav viena noteikta modeļa Tā soma, ko visas fašionistes vēlas iegūt savā īpašumā, taču ir daži pieprasītākie rokassomiņu silueti, kas aizstājuši šo īpašo vietu, un mēs par to nevarētu būt priecīgākas. Mēs varam būt laimīgas, ka šobrīd rokassomiņa, kuru visi kāro, nav konkrēta dizainera modelis, jo parasti tās vērtība sastāda četru ciparu skaitlis. Tas nozīmē, ka jebkura no mums var iegādāties top trendu rokassomiņu, neatkarīgi no tai atvēlētā budžeta.

Patiesībā, ir dažas rokassomu tendences, kuras blogeri, redaktori un citi ietekmētāji šogad turpina atgriezt modē. Protams, mēs nekad necenšamies kādu pārliecināt iegādāties kādu konkrētu preci vai modes tendenci, tāpēc, ka kāds modes eksperts to valkā, bet gan tāpēc, ka konkrēto rokassomiņu siluetus nēsā visi un visur un tie ir ļoti šiki un stilīgi.

Skaties tālāk un iepazīsties ar pieciem populārākajiem rokassomu trendiem šovasar. Iegādājies katru siluetu bez problēmām, neatkarīgi no tam atvēlētā budžeta.

 

#1 Groza soma

Brendon Thorne/ gettyimages.com

 

Glamorous Straw Cross body Bag 27,03EUR

 

River Island Weave mini Satchel 32,43EUR

 

Whistles Half Moon Straw Clutch 66,21EUR

 

#2 Rokassoma ar metāliskām detaļām

Pietro D'Aprano/ gettyimages.com

 

ASOS Ring Detail Snake Saddle Cross body bag 27,03EUR

 

Faith Metalwork Cross body bag 47,30EUR

 

Dune Sassies Micro Chain Tassel bag 60,81EUR

 

#3 Mugursoma

Ryan Pierse/ gettyimages.com

 

ASOS Beach Glam Metallic Weave Backpack 30,40EUR

 

Mango Zip Detail Backpack 48,63EUR

 

ASOS Mini Embellished Backpack 33,78EUR

 

#4 Pamanāma pārliekamā soma

Frazer Harrison/ gettyimages.com

 

New Look Duffle Cross body bag 21,61EUR

 

Fiorelli Hobo Slouch Cross body bag 79,73EUR

 

Mango Cross body  bucket bag 27,01EUR

 

#5 Apļa formas rokassomiņa garā siksnā

Anthony Harvey/ gettyimages.com

 

ASOS Round Cross body bag 24,32EUR

 

Lazy Oaf  Exclusive Round Fuzzy Cross body bag 51,35EUR

 

Skinnydip Not your babe Floral Emroidered Cross body bag 37,84EUR

 

Soma atrasta, nu laiks piemeklēt savu ideālo šīs vasaras apavu pāri.  Lasi šeit un iepazīsties ar 2017.gada pavasara/ vasaras apavu tendencēm. 

 

 

Lasītākie raksti Ko uzdāvināt vīrietim? 10 dāvanu idejas Ko uzdāvināt vīrietim? 10 dāvanu idejas CFDA balvu pasniegšanas ceremonijas labākie tēli CFDA balvu pasniegšanas ceremonijas labākie tēli Ko Tu vari/ nevari valkāt darbā Ko Tu vari/ nevari valkāt darbā Labākās nagu dizaina idejas 2018. gadam Labākās nagu dizaina idejas 2018. gadam
Ko uzdāvināt vīrietim? 10 dāvanu idejas Ko uzdāvināt vīrietim? 10 dāvanu idejas CFDA balvu pasniegšanas ceremonijas labākie tēli CFDA balvu pasniegšanas ceremonijas labākie tēli Ko Tu vari/ nevari valkāt darbā Ko Tu vari/ nevari valkāt darbā Labākās nagu dizaina idejas 2018. gadam Labākās nagu dizaina idejas 2018. gadam