Mode » Aksesuāri

Aksesuāru nēsāšanas kļūdas, kas liek Tev izskatīties vecākai

Antony Jones/ gettyimages.com

Mēs visas zinām, ka aksesuāri var lieliski papildināt koptēlu, bet tik pat vienkāršā veidā var to pilnībā sabojāt. Pareizi izvēlēti aksesuāri var piedot papildus krāsas vai faktūru, kas nepieciešama, lai izveidotu harmoniski saskanīgu tēlu, savukārt, nepiemērotu aksesuāru izvēle var pat visideālāko apģērba kombināciju pārvērst haosā. Tomēr tas nav pats sliktākais, ko nepareizi izvēlēti aksesuāri var nodarīt Tavam izskatam. Tie patiešām var likt Tev izskatīties vecākai un tas noteikti nav mērķis, kuru vēlas sasniegt sieviete, no rīta pošoties pie spoguļa.

Lai palīdzētu Tev saprast, kā nesabojāt savu tēlu un pašpārliecinātību, esam apkopojuši modes speciālistu ieteikumus, kā vienmēr un visur izskatīties stilīgi, izmantojot modi savā labā, nevis pretēji - pret sevi.

Vienmēr esam uzsvēruši, ka labākās modes lietas ir tās, kuras ir klasiskas un mužīgas. Ir noteikti aksesuāri, kas konkrētā sezonā var uzrunāt un pievērst mūsu uzmanību, bet tas nenozīmē, ka mums tie ir piemēroti. Parasti centieni visām varītēm sekot modes tendencēm, gala rezultātā var likt sievietei izskatīties pat smieklīgi. Pārāk moderni aksesuāri ne vienmēr padara jaunāku, tāpēc vienmēr esi piesardzīga izvēloties ļoti modernus un pamanāmus aksesuārus.

Turpini lasīt, lai noskaidrotu, kādas kļūdas Tu varbūt pieļauj izvēloties un valkājot aksesuārus, kā arī uzzini, no kurā lietām Tavā skapī būtu pēdējais laiks atbrīvoties.

 

#1 Smagnēji un masīvi auskari

Joern Pollex/ gettyimages.com

Ir pašsaprotami, ka ar laiku zināmā vecumā mēs sagaidām, ka diemžēl āda vairs nav tik elastīga un tvirta, bet bieži vien mēs neaizdomājamies, ka tas pats notiek arī ar ausīm. Mēs atvainojamies par sliktu ziņu, bet tas ātrāk vai vēlāk notiks. Kologēna un elastīguma zuduma rezultātā ķermeņa āda pazaudē tvirtumu, un ausu ļipiņas nav imūnas pret šo dabīgo novecošanās procesu. Mūsuprāt, šis ir vērā ņemams aspekts, izvēloties savu nākamo auskaru pāri. Lieli un smagi auskari vēl vairāk pastiprinās šo problēmu. Masīvāki auskari nereti izskatās labāk, pretēji ļoti smalkām ausu rotām, taču pievērs uzmanību materiālam un izvēlies tos auskarus, kuri ir pēc iespējas vieglāki. Ausu ļipiņas ir tās, kas nereti nodod vecumu, un ļoti smagnēji auskari to izstiepj un papildus vēl pievērš nevajadzīgu uzmanību kaklam. Turpmāk rūpīgi izvērtē šos faktorus, izvēloties jaunus auskarus.

 

#2 Rotu komplekti

Vince Bucci/ gettyimages.com

Izrādās, ka vari būt arī pārāk saskaņota. Kādreiz šī tendence bija ļoti populāra, taču mūsdienās tas ir pārgājis, un nav vairs nepieciešams izvēlēties rotu komplektu, kas sastāv no saskaņotiem auskariem, kaklarotas un rokassprādzes. jo īpaši tam pievērs uzmanību, ja vairs neesi studentes gados. Izvairies no rotaslietu komplektiem, kur kaklarota precīzi saskan ar auskariem vai kādu citu rotu. Jo īpaši pēc 40 var izskatīties, ka esi apstājusies laikā, 80. vai 90.gados, kad tā bija modes tendence numur viens. Šobrīd daudz modernāk izskatīsies, ja tā vietā kombinēsi dažādus metālus. Tas ir mūsdienīgi un parādīs, ka Tu dzīvo līdzi laikam.

 

#3 Nepareizi izvēlēts metāls

Michael Kovac/ gettyimages.com

Nepiemērota metāla izvēle var būt, kā viens no galvenajiem faktoriem, kas var likt Tev izskatīties vecākai. Zelts pret sudrabu! Tā, protams, ir katra personīga izvēle, taču tas, kurš no šiem toņiem Tev labāk izskatās, atkarīgs no tā, vai ādas tonis Tev ir vēsā vai siltā nokrāsā. Ja izvēlies pretējo tam, kāda pati esi, rotas var likt Tev izskatīties vecākai, izcelt tumšos lokus un ādu padarīt vizuāli nevienmērīgu.

Ja neesi pārliecināta par savu ādas toni, labākais veids, kā to noskaidrot, ir aplūkojot roku apakšdelma iekšpusi. Vēsu ādas toni var atpazīt pēc zilganas krāsas vēnām, kas spīd cauri ādai apakšdelmu zonā. Cilvēkiem ar vēsas ādas toni, lūkojoties spogulī var pamanīt vēsi rozā vai pelēcīgi bēšu nokrāsu. Lielākai daļai cilvēku dominē vēsa ādas krāsa.

Savukārt, siltu ādas toni var identificēt pēc zaļganas nokrāsas vēnām apakšdelma iekšpusē. Cilvēkiem ar siltu ādas toni sejā un ķermenim manāma dzeltenīga vai zeltaina aprikožu nokrāsa. Silts ādas tonis parasti dominē gaišākas ādas īpašniecēm un reti kad būs sastopams tumsnējai ādai.

Sievietei ar vēsu ādas toni vajadzētu izvēlēties sudrabu, balto zeltu vai platīnu, savukārt, siltākai ādas nokrāsai glaimos gan dzeltenais, gan sarkanais zelts.

 

#4 Piespraudes

Michael Campanella/ gettyimages.com

Neuztraucies, vecmāmiņas dāvātā piespraude nav jānoglabā dziļākos skapja plauktos, taču nāksies mainīt veidu, kā to valkāt. Sieviete, kas vēl šodien piespraudi nēsā piestiprinatu pie atloka, izskatās vecmodīga. Tā vietā iesakām šo krāšņo rotaslietu izmantot, kā aizdari kardiganam, izdaiļojot auduma vai apsienamu ādas jostu vai arī padarot interesantāku savu lakonisko klača somiņu. Esi radoša un atdzīvini vecmodīgu brošu, to izmantojot trendīgā veidā.

 

#5 Pērles

Jacopo Raule/ gettyimages.com

Vēl nav pienācis laiks klasisko pērļu rotu iepakot, bet, iespējams, ir nepieciešams nedaudz to mainīt, lai Tavu izskatu padarītu modernāku. Pērles, kas gadu gaitā kļuvušas par klasisku vērtību, sezonāli tiek novērtētas atkal un atkal, parādoties visdažādākajās interpretācijās dizaineru jaunajās kolekcijās. Iesakām klasiskas pērļu krelles kombinēt ar metāla vai akmentiņiem rotātu kaklarotu, kas ir tāda paša garuma. Tas piešķirs Tavam izskatam svaigu un mūsdienīgu vēsmu, neliekot izskatīties vecmodīgi.

 

#6 Masīvi apavi

Michael Buckner/ gettyimages.com

Mēs zinām, ka Crocs un ortopēdiskie apavi ir ļoti komfortabli, bet tie nekādā gadījumā neglaimo Tavam izskatam un vecumam. Styliste jau iepriekš ir sagatavojusi lieliskus padomus, kā saprātīgi izvēlēties apavus, lai tie būtu ērti un nekaitētu veselībai, tajā pat laikā liekot Tev izskatīties moderni un jauneklīgi. Ar tiem iepazīsties šeit. Ērtiem apaviem nav jāizskatās muļķīgi. Ievēro dažus nosacījumus, izvēloties ērtu apavu pāri, kas palīdz kājām nenogurt pavadot arī ilgākas stundas uz kājām, un bez problēmām un sāpēm saglabā sievišķīgu un izsmalcinātu koptēlu.

 

#7 Brilles

Pascal Le Segretain/ gettyimages.com

Tu nevari gluži brilles noglabāt makā un aizmirst par tām. Tev taču ir jāredz, vai ne? Bet Tu vari būt nedaudz izvēlīgāka un rūpīgāka, piemeklējot sev piemērotu briļļu rāmi, lai izvairītos no visa tā, kas var likt Tev izskatīties vecākai. Nekas tā neliek izskatīties vecākai, kā prastas, aptiekā nopirktas, lasīšanai paredzētas brilles, kuru vēstījums ir: “Mana redze pasliktinās, es meklēju visu lētāko un man nav stila izjūtas”. Tu taču negribi radīt tādu iespaidu par sevi, vai ne?  Lasi Styliste ieteikumus, kādas brilles liek izskatīties jauneklīgākai, neizceļot krunciņas un citas noguruma pazīmes.

 

#8 Spīdumi un vizuļi

Rob Kim/ gettyimages.com

Visam savs laiks un vieta, un ja vien Tu nemeklē kostīmu tematiskai ballei, tad, kad esi sasniegusi atļauto alkolola lietošanas vecumu, spīguļus apģērbā vajadzētu izmantot pēc iespējas minimālistiskāk. Apģērbi un aksesuāri, kas rotāti vizuļiem, ja tiek pareizi un gaumīgi izmantoti, var radīt maģisku un perfektu tēlu. Lai neizskatītos vecāka, izmanto, kā akcentu, tikai vienu detaļu, kas greznota spīdumiem.

 

#9 Vintage apģērbs

Eduardo Parra/ gettyimages.com

Ir atšķirība starp vintage iedvesmotu apģērbu un apģērbu, kas faktiski ir vintage. Lai arī ir pasakaini, ka pagātnes tēli pēkšņi atgriežas modē, tomēr drošāk būs iegādāties atjauninātas iecienītākās vintage stila versijas, nekā izvēlēties valkāt vecus apģērba gabalus no skapja dziļākajiem plauktiem. Pat ja Tev šis apģērbs tik ļoti patika pirms 20 vai 10 gadiem, tomēr drēbju piegriezumi un aksesuāru formas mainās, tāpat, kā laiks. Izvairies no maisveidīgiem apģērbiem, polsteriem, ziedu apdrukām pasteļtoņos un zvanveida piegriezumiem ķermeņa apkašdaļā. Ir acīmredzami, ka apģērbs ir desmitgades vecs, neatkarīgi no tā, cik labi par to būsi rūpējusies. Tos valkājot arī pati vizuāli izskaties daudz vecāka.

 

#10 Pārāk izdaiļoti nagi

Nicholas Hunt/ gettyimages.com

Sievietei jebkurā vecumā jābūt sakoptām un manikirētām rokām, bet nereti gadās aizrauties ar nagu dizainu. Piesātinātu un pamanāmu nagu dizainu izvēlēšanos tomēr vajadzētu atstāt pusaudzēm un divdesmitgadnecēm. Pamanāmi un pārāk spilgti nagi lielu uzmanību pievērš rokām, kuras nereti parāda sievietes īsto vecumu. Ir forši skatīties, kā kreatīvi dizani rotā jaunu meiteņu rokas. Bet pārāk daudz vizuļi, spilgtas krāsas un drosmīgas nagu formas liek rokām izskatīties vecākām un nepievilcīgām.

 

Tas, ko izvēlies valkāt, ir atkarīgs no Tevis pašas un tā, kā apģērbs liek Tev justies. Vienmēr domā, nevis, kā izskatīties jaunākai, bet gan, kā izskatīties labāk! Ceram, ka šie ieteikumi Tev likās noderīgi un palīdzēs turpmāk aksesuāru izvēlē. Ja vēlies uzzināt, kā vēl uzlabot savu izskatu, iepazīsties šeit ar grima kļūdām, kas liek Tev izskatīties vecākai.

 

 

Lasītākie raksti 7 vienkārši paņēmieni, kā izskatīties īsākai 7 vienkārši paņēmieni, kā izskatīties īsākai Koačella festivāls - tā nav tikai mūzika, bet arī stilu parāde Koačella festivāls - tā nav tikai mūzika, bet arī stilu parāde Viens apģērbs, dažādas sievietes - mežģīņu kleita Viens apģērbs, dažādas sievietes - mežģīņu kleita Sapņu kāzu kleita no Haute Couture modes nedēļas Parīzē Sapņu kāzu kleita no Haute Couture modes nedēļas Parīzē
7 vienkārši paņēmieni, kā izskatīties īsākai 7 vienkārši paņēmieni, kā izskatīties īsākai Koačella festivāls - tā nav tikai mūzika, bet arī stilu parāde Koačella festivāls - tā nav tikai mūzika, bet arī stilu parāde Viens apģērbs, dažādas sievietes - mežģīņu kleita Viens apģērbs, dažādas sievietes - mežģīņu kleita Sapņu kāzu kleita no Haute Couture modes nedēļas Parīzē Sapņu kāzu kleita no Haute Couture modes nedēļas Parīzē