Mode » Aksesuāri

Kļūdas, ko pieļaujam, izvēloties un valkājot krūšturi

pixabay.com

Skalā no viens līdz desmit, cik ļoti Tev nepatīk savs krūšturis? Ja esi, kā lielākā daļa sieviešu, Tu noteikti nodomā, vismaz 8, vai taisnība? Bet noteikti, tam tā nevajadzētu būt. Izlabojot šīs krūšturu valkāšanas kļūdas, ko iespējams Tu pieļauj, esam drošas, ka turpmāk varēsi justies ik dienas daudz ērtāk un pašpārliecinātāk apģērbā, kuru nēsā.

 

#1 Profesionāli nenoņemti mēri

Sāksim ar acīmredzamo, šoreiz patiešām pati lielākā nozīme ir izmēram. Lai atrastu sev atbilstoša izmēra krūšturi, ir jāzin skaidri savi mēri. Diemžēl, vairums sieviešu nevalkā pareiza izmēra krūšturi, kas tai perfekti derētu. Patiesībā, ir pētījums, kas pierāda, ka 80% sieviešu valkā nepareiza izmēra apakšveļu, un lielākā daļa izvēlas tieši tādus modeļus, kas viņām ir par mazu. Ir brīnumaina sajūta, apzinoties, cik lielā mērā ērtāk jūties, ja krūšturis Tev der, kā uzliets. Noteikti iesakām doties uz tuvāko specializēto apakšveļas veikalu, lai profesionāļi Tevi nomēra un nosaka nekļūdīgi pareizu krūštura izmēru.

 

#2 Nepareizas formas bļodiņas

pixabay.com
Klasiskas formas bļodiņu krūšturi ir ļoti pievilcīgi, bet tie nepavisam nav piemēroti apjomīgākām krūtīm. Tas ir tikai loģiski, ka lielākām krūtīm arī krūštura bļodiņu nepieciešams izvēlēties pilnīgāku, lai krūtis tiktu pareizi saturētas. Ir septiņas dažādas sieviešu krūšu formas, un lai saturētu to dabīgās aprises, ir ļoti svarīgi izvēlēties pareiza veida krūšturi, kas Tev būs pats piemērotākais. Piemēram, krūtīm, kas vērstas uz sāniem, nepieciešams krūšturis, kas palīdzēs tās saturēt kopā, savukārt, nokarenām krūtīm ir nepieciešams papildus liftings, līdz ar to jāizvēlas modelis ar platākām un stingrākām lencītēm.

 

#3 Tiek izmantots ciešākais āķīti krūštura aizdarē

Iegādājoties krūšturi, Tu visticamāk to piemēri, aizverot uz ciešāko āķīti. Tā ir tipiska kļūda, kas garantē, ka esi izvēlējusies krūšturi, kas Tev ir par lielu zemkrūšu daļā. Patiesībā Tev jāiegādājas modelis, kas, tieši pretēji, labi der uz vaļīgākā āķīša, jo ar laiku gumijai izstaipoties, Tev būs nepieciešams krūšturi aizvērt ciešāk. Tā pakāpeniski izmanto katru nākamo āķīti. Krūštura gumijas daļa savā kalpošanas laikā izstaipās gandrīz par 8 centimetriem. Ja pakāpeniski sašaurināsi valkāšanas diametru, tā Tu tikai paildzināsi krūštura kalpošanas ilgumu.

 

#4 Netiek pielāgotas lencītes

pixabay.com

Ir absolūti nevajadzīgi un kaitinoši visas dienas garumā kārtot noslīdējušās krūštura lencītes. Tā vietā, pirms krūšturi uzvelc, katru reizi pārliecinies, ka esi pielāgojusi lencītes. Krūštura valkāšanas un mazgāšanas biežums veicina lencīšu izstaipīšanos, tāpēc arī apakšveļu ražotāji nereti izmanto stingrāku materiālu.  Ja lencītēm ir tendence noslīdēt, vai nu krūšturis ir pārāk liels, vai vienkārši novalkāts un laiks iegādāties jaunu.

 

#5  Krūštura gumija nestāv taisni

Rūpīgi apskaties spogulī, kā krūšturis pieguļ aizmugurē. Vai gumija stāv taisnā līnijā pāri mugurai, vai tomēr vidusdaļā izliekusies uz augšu? Ja krūšturis neveido vienmērīgu taisnu līniju visapkārt, tas noteikti Tev neder. Krūštura gumija, kurai ir tendence slīdēt uz augšu, liecina par to, ka modelis ir pārāk liels vai nepieciešams to aiztaisīt, izmantojot ciešāku āķīti.

 

#6 Tiek valkāti tikai viena stila krūšturi

pixabay.com

Viena un tā paša stila krūšturis neder atšķirīgām vajadzībām. Mūsdienu sievietes garderobē vajadzētu atrasties vairākiem dāžada stila krūšturiem. Ir līdz pat deviņiem atšķirīgiem krūšturu stiliem, un tos vari izvēlēties, atkarībā no savas garderobes un ikdienas paradumiem, lai vienmēr esi izvēlējusies piemērota auduma, krāsas un piegriezuma modeli, kas lieliski papildina apģērbu.

 

#7 Tiek uzskatīts, ka vari valkāt tikai vienu izmēru

Ir pašsaprotami, ka apģērba izmēra lielums var atšķirties dažādiem zīmoliem un modeļiem. Ir laiks pieņemt, ka tas pats attiecas uz krūšturiem. Ne visi krūšturi vai to izmēri izveidoti pēc vienotas sistēmas. Kā piemēru varam minēt džinsus. Ja boyfriend stila džinsu biksēm Tev lieliski der M izmērs, tad visbiežāk izteikti piegulošam modelim būs nepieciešams lielāks izmērs. Tāpat arī krūštura izmēru ir nepieciešams pielāgot, izvēloties atšķirīga stila modeļus.

 

#8 Netiek mērīti kopā ar apģērbu

pixabay.com

Ja neplāno staigāt visu dienu krūšturī vien, pirms to iegādājies, ir nepieciešams redzēt, kā konkrētais modelis izskatās zem apģērba. Iesakām vienmēr paņemt līdzi topiņu, dodoties mērīt un iegādājoties jaunu krūšturi. Uzmērot Krūšturi, var likties, ka tas lieliski izskatās, taču uzvelkot pa virsu t-kreklu, tikai vari pamanīt, ka modelis neveido vajadzīgo formu krūtīm. Vai, tieši pretēji, krūštura modelis var nelikties ļoti simpātisks, taču to uzmērot kopā ar topiņu, Tu vari būt pārsteigta, cik labi tas formē krūtis.

 

#9 Krūšturis tiek valkāts vairākas dienas pēc kārtas

Tas nav nekas īpašs un neierasts, ja krūšturis tiek valkāts vairākas reizes pirms to izmazgā, un lielākā daļa sieviešu to arī dara, vai to atzīst vai nē. Taču ir svarīgi nevilkt to vairākas dienas pēc kārtas. Ja krūšturis netiek vilkts katru dienu, tā staipīgajai daļai tiek nodrošināts laiks atgriezties sākuma pozīcijā, līdz ar to saglabājot ilgāk elastīgumu un stingrumu. Tieši tāpat, kā ar mūsu muskuļiem, ja mēs tos staipam katru dienu, tie ar laiku vairs nav spējīgi atgūt iepriekšējo stāvokli. Tātad, valkā vienu un to pašu krūšturi katru otro dienu, vai pat retāk.

 

#10 Krūšturis tiek glabāts un valkāts pārāk ilgi

Dimitrios Kambouris/ gettyimages.com

Krūšturi ir dārgi, līdz ar to mēs nereti cenšamies saglabāt to kalpošanas laiku pēc iespējas ilgāku, taču bieži vien tas jau ir stipri par garu. Ja krūšturis zaudē savu formu vai elastīgumu, palicis par mazu vai pa lielu, vai ir vienkārši neērts, nepieciešams no tā atbrīvoties. Vairumā ražotāji uzskata, ka vidēji krūštura kalpošanas laiks ir tikai seši līdz divpadsmit mēneši, taču tas lielā mērā atkarīgs no nēsāšanas biežuma. Jo Tev ir vairāki krūšturi, ko katru dienu nomainīt, sniedzot pārējiem iespēju atpūsties starp to nēsāšanu, jo ilgāks būs to kalpošanas termiņš.

 

#11 Krūšturi tiek uzglabāti salocītā veidā

Lokot krūšturus, ir vienkāršākais veids, kā tos ietilpināt atvilknē, taču tas ir tik pat viegls paņēmiens, kā ļaut tiem ātrāk nolietoties. Krūšturus vislabāk uzglabāt, liekot tos vienu aiz otra. Nekad krūšturus neloki uz pusēm, sakļaujot bļodiņas savā starpā. Locīšana kropļo to formu un palielina iespēju, ka bļodiņu stīpas tiks izkustinātas. Un tālākā aktuālā problēma jau visām zināma, - noteikti esi saskārusies ar nepatīkamo situāciju, kad krūštura stīpiņa duras ādā un rada nevajadzīgu diskomfortu.

 

#12 Nepareiza mazgāšana

pixabay.com

Zinām, cik vienkārši ir krūšturi iemest veļas mašīnā, lai tā tad arī izdara visu melno darbiņu. Diemžēl tā nav pati labākā izvēle, ja gribi, lai krūšturis ilgi kalpotu. Vairumā gadījumu krūšturi ieteicams vienmēr mazgāt ar rokām. Tas var šķist garlaicīgs un ķēpīgs process, bet patiesībā tas ir pavisam vienkārši izdarāms. Iemērc līdzīgas vai tādas pašas krāsas delikātos apģērba gabalus izlietnē, kas pildīta ar siltu ūdeni, pievienojot maigu mazgāšanas līdzekli, kas paredzēts apakšveļas kopšanai. Apakšveļu vairākas reizes apgriez, viegli nospied lieko ūdeni, izskalo tīrā ūdenī, atkal nospied un ļauj veļai žūt. Tas arī viss. Taču, ja tomēr izvēlies apakšveļu mazgāt automātiski, izmanto vismaigāko režīmu. Pirms tam to ievieto speciālā apakšveļu maisā, mazgāšanai lieto speciālu, delikātai veļai paredzētu, kopšanas līdzekli un nekad neizmanto žāvētāju. Lai izvairītos no elastīgo krūšturu detaļu izstaipīšanos, neatkarīgi, vai apakšveļu mazgā ar rokām vai veļas mašīnā, to vienmēr žāvē guļus pozīcijā.

 

Nu ko, vai līdz šim krūšturi esi izvēlējusies un izmantojusi pareizi? Gribam dzirdēt, kā Tu paildzini apakšveļas kalpošanas ilgumu. Ja mūsu ieteikumi likās noderīgi, lasi tālāk un uzzini, kādas ir 12 tipiskākās stila kļūdas, kas liek Tev izskatīties vecākai.

 

 

Lasītākie raksti Stila ekspertes Maijas Silovas must-have lietas aktīvam dzīvesveidam un labsajūtai rudens sezonā Stila ekspertes Maijas Silovas must-have lietas aktīvam dzī... Tēla idejas vēsajam rudenim Tēla idejas vēsajam rudenim 11 dāvanas aktīva dzīvesveida cienītājiem vai papildus motivācijai treniņiem 11 dāvanas aktīva dzīvesveida cienītājiem vai papildus moti... Nekārtīgā cope - iemācies to izveidot Nekārtīgā cope - iemācies to izveidot
Stila ekspertes Maijas Silovas must-have lietas aktīvam dzīvesveidam un labsajūtai rudens sezonā Stila ekspertes Maijas Silovas must-have lietas aktīvam dzī... Tēla idejas vēsajam rudenim Tēla idejas vēsajam rudenim 11 dāvanas aktīva dzīvesveida cienītājiem vai papildus motivācijai treniņiem 11 dāvanas aktīva dzīvesveida cienītājiem vai papildus moti... Nekārtīgā cope - iemācies to izveidot Nekārtīgā cope - iemācies to izveidot