Mode » Aksesuāri

Augstpapēžu sandales, kurās vari justies ērti visas dienas garumā

Michael Loccisano/ gettyimages.com

Ja Tev nepieciešams skaists kurpju pāris, kurš nekaitēs kājām, masīvpapēža sandales ir labākā izvēle. Atšķirībā no sandalēm ar smalkiem papēžiem, smagnējais papēdis ļauj Tev justies stabili, saglabājot līdzsvaru. Rezultātā kājām nav tik liela slodze un saspringums. Dienas laikā tas palīdz neiedzīvoties sāpošās un nogurušās kājās.

Tikai tāpēc, ka šīs kurpes ir daudz ērtākas, nenozīmē, ka tas kādā mērā varētu sabojāt Tavu stilu un gaumes izjūtu. Masīvpapēža sandales ir viena no šīs vasaras apavu tendencēm, līdz ar to veikalos tiek piedāvāti šiki un eleganti modeļi, kas ir tikpat gaumīgi, kā klasiskās augstpapēžu sandales. Veikali piedāvā ik viena gaumei un stilam atbilstošas masīvpapēžu sandales. Tu vari atrast fasonus ar lentām, kas apsienas ap potīti, kā arī ar spalvām, volāniem un bantēm rotāti modeļi. Nav jāiztērē daudz naudas, lai tiktu pie kārotā apavu pāra. Jo īpaši šobrīd veikalos pieejamās sezonas izpārdošanas piedāvā ļoti draudzīgas cenas kvaliatīviem apavu pāriem.

 

Skaties tālāk un iepazīsties ar, mūsuprāt, skaistākajiem masīvpapēžu sandaļu pāriem. Atrodi savu vienlaikus ērto un eleganto modeli, ar kuru iepriecināt gan sevi, gan apkārtējos.

 

RAID Raine Beige Fringe Heeled Sandals 37,16EUR

 

ASOS Taper Heeled Sandals 47,30EUR

 

RAID Marina Pink Block Heeled Sandals 40,53EUR

 

FAITH Danica Block Heeled Sandals 52,70EUR

 

ASOS Holding On Wide fit Tie Leg Sandals 47,30EUR

 

New Look Patterned Heeled Sandals 35,12EUR

 

ALDO Beautie Silver Mid  Heeled Sandals 87,83EUR

 

ASOS Tree Top Heeled Sandals 40,54EUR

 

Boohoo Whipstitch Heeled Sandals 37,84EUR

 

DUNE Marble Metallic Gem Block Heeled Sandals 86,48EUR

 

Tad, kad esi atradusi savu ideālo papēžu sandaļu pāri, iepazīsties šeit ar citiem apavu stiliem, kas šosezon tik aktuāli.

 

 

Lasītākie raksti Kā Karls Lagerfelds ietekmēja modi? Kā Karls Lagerfelds ietekmēja modi? Iepirkšanās stratēģija Iepirkšanās stratēģija Vingrinājumi skaistākai sejas ādai Vingrinājumi skaistākai sejas ādai Rudens modes tendences 2018 Rudens modes tendences 2018
Kā Karls Lagerfelds ietekmēja modi? Kā Karls Lagerfelds ietekmēja modi? Iepirkšanās stratēģija Iepirkšanās stratēģija Vingrinājumi skaistākai sejas ādai Vingrinājumi skaistākai sejas ādai Rudens modes tendences 2018 Rudens modes tendences 2018