Mode » Aksesuāri

Oriģināli kostīmi, neparastas maskas un krāsainas parūkas - kostimi.lv īpašnieces Kristinas ikdiena

Attēli no privātā arhīva

Par godu Helovīnam Styliste nolēma aprunāties ar cilvēku, kuram oriģināli kostīmi, neparastas maskas un krāsainas parūkas ir ne tikai darbs, bet arī aicinājums. Brīnišķīgā Kristina, kostimi.lv īpašniece un dibinātāja, ar prieku atbildēja uz dažiem mūsu jautājumiem.

 

Kā Jūs uzskatāt, vai Latvijā Helovīns ar katru gadu kļūst populārāks vai nē? Ar ko tas ir saistīts?

Viennozīmīgi paliek populārāks ar katru gadu! Piemēram 10 gadus atpakaļ, kad veikals uzsāka savu darbību - nebija tādas ažiotāžas. Tāda acīmredzama tendence, ka mūsu pircēji gatavojas Helovīnam ir pamanāma pēdējos 5 gadus.  Grūti teikt ar ko tas varētu būt saistīts, tad te būtu jāveic klientu aptauja, kas ir tas, ka viņus iedvesmo svinēt Helovīnus. Kaut gan es to pat nevarētu nosaukt, kā baigo svinēšanu, bet gan foršu laika pavadīšu ar draugiem gan pieaugušajiem, gan bērniem.

 

Ko vajag zināt, lai izvēlētos labu Helovīna kostīmu?

Tā noteikti ir gaumes lieta, galvenais, kas jāņem vēra, lai var visu ballēšanās periodu justies ērti. Es neliktu tikai akcentu uz kostīmiem, jo tendence tomēr vairāk sliecas uz to, ka pircēji iegādājas aksesuārus. Ja, piemēram, kā vienīgais akcents uz Helovīna ballīti tiek izvēlēta klauna maska uz visu galvu, tad jārēķinās, ka visu vakaru tajā pavadīt nevarēs, jo būs vienkārši karsti. Ir jāsaskaņo savas vēlmes ar praktisko pusi.

 

Attēli no privātā arhīva

 

Cik apmēram maksā kvalitatīvs Helovīna kostīms? Vai tas var kalpot daudzus gadus?

Cenas kostīmiem ir ļoti dažādas, mēs piedāvājam 3 kostīmu ražotājus, kas apvieno sevī izvēli gan no lētāka gala, gan no dārgā gala.

Tiešām ļoti labu, kvalitatīvu kostīmu līniju piedāvā Amerikāņu zīmols LegAvenue, kurš ir ļoti iecienīts starp Amerikas slavenībām. Šī ražotāja kostīmos ir redzētas tādas pazīstamas personas kā Katy Perry, Paris Hilton, Nicki Minaj, Nicole Scherzinger - var turpināt un turpināt. Šī zīmola kostīmi maksā aptuveni 70 eur un uz augšu.

Savukārt vienkāršākus (kvalitātes ziņā, ne dizaina ziņā) - pie mums var iegādāties pieaugušajiem sākot jau ar 12 eur.

Runājot par nēsāšanas ilgumu, grūti teikt, jo parasti vairāk kā par vienu reizi kostīmu nevelk, jo nākošajā pasākumā vēlas ko citu. Mūsu pircēju starpā ir animatori, deju grupas un citi izklaides industrijā strādājošie uzņēmumi, kuri pie mums iepērkas jau gadiem, līdz ar to varu spriest, ka cena un kvalitāte viņus apmierina.

 

Vai bērni bieži izvēlas sev kostīmus Jūsu veikalā?

Kā minēju iepriekš, prioritāte ir aksesuāriem.

 

Attēli no privātā arhīva

 

Kas visbiežāk pērk sev kostīmus - sievietes vai vīrieši? Kādā vecuma grupā viņi ir?

Ja mēs runājam par Helovīniem, tad gatavojas visi - sievietes, vīrieši un bērni. Ja skatamies gada griezumā, tad pārsvarā sievietes un bērni ir mūsu auditorija.

 

Kuri Helovīna kostīmi, Jūsuprāt, ir vispopulārākie? Kāpēc tā ir?

Katru gadu kaut kas mainās, bet asinis, lateks rētu veidošanai un Scream maskas ir nemainīgi populārākās preces. Pagājušajā gadā pieprasīta tēma bija Klauni.   Ļoti no svara ir tas, kas ir populārs internetā. Pērn bija ļoti aktuāli Klaunu izjokošanas video, kā piemēram, stāvvietā klauns skrien pakaļ cilvēkam ar nazi, kas tiek filmēts slēptajā kamerā.  Kas būs populārs šogad, no kā iedvesmosies pircēji - zināsim pēc sezonas beigām.

 

Ko var uzvilkt Helovīna pasākumam, lai pievērstu sev uzmanību un izcelties no pūļa?

Manuprāt, kvalitatīvs Helovīna grims ir tas, kas viennozīmīgi izcels jebkuru, piemēram, atplēstas mutes efekts.

 

Attēli no privātā arhīva

 

Tuvojoties ziemai un runājot par Ziemassvētkiem, vai daudzi cilvēki pērk kostīmus darba vai skolas pasākumiem, masku ballēm?

Jā, daudzi. Mums gada pēdējie trīs mēneši ir visstrādīgākie.

 

Kādi ir vispopulārākie Ziemassvētku tematiskie pasākumi?

Ja Helovīnos populārā tematika no gada uz gadu mainās, tad Ziemassvētkos nu jau visus 10 mūsu pastāvēšanas gadus nemainīgi pieprasīti ir 20-to gadu tematika, gangsteri.

 

Kādi būtu Jūsu ieteikumi mūsu lasītājiem, lai padarītu ikdienu tik pat krāšņu kā svētku dienu?

Es negribētu teikt nekādus lozungus un piesaistīt visu materiālajām vērtībām attiecībā uz "pērciet to un to" un būs jums laime. Vairāk smaidīt, sūtīt pozitīvus impulsus cilvēkiem, ar kuriem jūs ikdienā komunicējat, sakiet labdien, paldies, uzredzēšanos, vēliet veiksmīgu dienu - cilvēki sūtīs jums atbildes impulsus un būs jums katra diena krāšņa! Bet īpašos svētkos nāciet pie mums, mēs palīdzēsim jums atrast foršus nieciņus svētkiem!

 

Arī Styliste novēl, lai Tavas dienas būtu krāšņas, skaistas un prieka pilnas ne tikai svētkos, bet arī ikdienā! Ja vēl nezini, kas ir Helovīns, kā tas radies un kā tam pienācīgi sagatavoties, lasi un uzzini visu par un ap maģiskajiem svētkiem - Helovīnu.

 

 

Lasītākie raksti 7 veidi, kā stiprināt nagus 30 dienās 7 veidi, kā stiprināt nagus 30 dienās Sofija Lukjanska SVALBON kleitās un sievišķīgā sarunā Sofija Lukjanska SVALBON kleitās un sievišķīgā sarunā Anitas Altmanes iedvesmoti stila ieteikumi vasarai Anitas Altmanes iedvesmoti stila ieteikumi vasarai Vienkāršs triks, kā paildzināt skropstu tušas kalpošanas laiku Vienkāršs triks, kā paildzināt skropstu tušas kalpošanas laiku
7 veidi, kā stiprināt nagus 30 dienās 7 veidi, kā stiprināt nagus 30 dienās Sofija Lukjanska SVALBON kleitās un sievišķīgā sarunā Sofija Lukjanska SVALBON kleitās un sievišķīgā sarunā Anitas Altmanes iedvesmoti stila ieteikumi vasarai Anitas Altmanes iedvesmoti stila ieteikumi vasarai Vienkāršs triks, kā paildzināt skropstu tušas kalpošanas laiku Vienkāršs triks, kā paildzināt skropstu tušas kalpošanas laiku