Mode » Slavenību stils

Amalas Klūnijas grūtniecības stils

Gettyimages.com

Ko lai velk mugurā sieviete, kura uzstājas ANO priekšā un ir stāvoklī, gaidot dvīņus? Ja Tu esi Amala Klūnija (Amal Clooney), Tev ir neskaitāmas iespējas.

Pasaules slavenā cilvēktiesību advokāte redzēta tērpusies vintage Yves Saint Laurent veidotā Christian Dior kostīmā, kas kombinēts ar Bottega Veneta’s sārtu rokassomiņu, dodoties uz tikšanos un pusdienām. Nākošajā dienā, dodoties uz Apvienoto Nāciju Organizāciju sanāksmi, kuru apmeklēja arī Nadia Murad, lai cīnītos pret ISIS sieviešu veredzību, Klūnija bija tērpusies Bottega Veneta saulespuķu dezltenas krāsas kleitā un pusgarā mētelī.

Klūnija, būdama stāvoklī, savā apģērbā izvēlas 60to gadu stilu ar vienkrāsainiem apģērbiem, kuri nezinceļ augošos gurnus. Liela izmēra briles, vienkārša stila somas un vienkāršas augstpapēžu kurpes ir Klūnijas stila ietērps.

 

gettyimages.com/ Drew Angerer

 

gettyimages.com/ Mike Coppola

 

Kādu tērpu vilslabprātāk izvēlies Tu, gaidot mazuli? 

 

 

Lasītākie raksti Sievišķīgas cepures vīriešu pasaulē Sievišķīgas cepures vīriešu pasaulē 2017.gada neparastākās bikses 2017.gada neparastākās bikses „DRAPERY” trends, kas kļūst aizvien populārāks „DRAPERY” trends, kas kļūst aizvien populārāks Saruna ar 30 dienas svārkos idejas autori Anci Annu Šternbergu Saruna ar 30 dienas svārkos idejas autori Anci Annu Šternbergu
Sievišķīgas cepures vīriešu pasaulē Sievišķīgas cepures vīriešu pasaulē 2017.gada neparastākās bikses 2017.gada neparastākās bikses „DRAPERY” trends, kas kļūst aizvien populārāks „DRAPERY” trends, kas kļūst aizvien populārāks Saruna ar 30 dienas svārkos idejas autori Anci Annu Šternbergu Saruna ar 30 dienas svārkos idejas autori Anci Annu Šternbergu