Mode » Slavenību stils

Dagmāra Legante - Celmiņa iemūžina Dārtu Daneviču un Maiju Rozīti-Krištopani elegantā fotosesijā

Dagmāra Legante-Celmiņa

Pavasara sezonu sagaidot iecienītā aktrise Dārta Daneviča un šarmantā radio un TV personība Maija Rozīte - Krištopane ļāvās elegantai foto sesijai Vecrīgas vēsturiskajā jūgendstila viesnīcā NEIBURGS, tādējādi atainojot savu aizraušanos pret kurpēm. Foto sesijas ideja bija atainot nesen tirdzniecības centrā Spice atvērtā austriešu zīmola Hogl skaisto pavasara kolekcijas apav dažādību un variāciju iespēju dažādām gaumē, savukārt bilžu autore bija pazīstamā pasākumu un raidījumu vadītāja Dagmāra Legante – Celmiņa, kura nesen pieņēmusi izaicinājumu attīstīt savu fotogrāfēšanas talantu.

 

Dagmāra Legante-Celmiņa

 

Foto sesijas ietvaros modeles tika tērptas Latvijas modes zīmolu Coo Culte un COOL tērpos, tādējādi akcentējot Hogl apavu piemērotību gan brīvā stila apģērbam, gan svētkiem un ikdienai. Pavasarīgs vieglums un bezrūpība ir jaunās Hogl kolekcijas dominējošais vadmotīvs un tas tika pausts arī foto sesijas laikā. Dārta ļāvās bildēšanās procesam vannā, savukārt Maija Rozīte pozēja uz balkona ar skatu uz vecpilsētu.

 

Dagmāra Legante-Celmiņa

 

Dagmāra Legante-Celmiņa

 

Dekoratīvas apdrukas, maigi pasteļtoņi, inovatīvas formas, intensīvi toņi un Vidusjūras reģionam raksturīgi dizaini Hogl pavasara kolekcijas apavos rada priecīgu satraukumu un padara mūsu ilgas pēc vasaras vēl spilgtākas. Zīmola pārdošanas direktors Haralds Vincers (Harald Winzer) nesen jaunatvērtā veikala atklāšanas ceremonijā tirdzniecības centrā “Spice” uzsvēra, ka Hogl apavi apvieno mūsdienu stilu un maksimālu komfortu, ievērojot pasaules modes tendences.

 

Dagmāra Legante-Celmiņa

 

Dagmāra Legante-Celmiņa

 

HÖGL vērtības

 

HÖGL ir viens no vadošajiem modernu, augstas kvalitātes apavu ražotājiem. Tas nodrošina mūsdienīgus, ērtus apavus, kas atbilst jaunākajām tendencēm, piedāvājot jaunas kolekcijas katru sezonu. Gadu desmitu pieredze apavu ražošanā un jaunāko tehnoloģiju izmantošana tajā, kā arī rūpīgi atlasīti izejmateriāli padara HÖGL apavus par īpašu pavadoni mūsdienīgas sievietes ikdienas gaitās. Latvijā HÖGL pārstāvēts trīs zīmola veikalos Rīgā – tirdzniecības centros Alfa, Galerija Centrs un Spice.

 

Dagmāra Legante-Celmiņa

 

 

Lasītākie raksti Labākās nagu dizaina idejas 2018. gadam Labākās nagu dizaina idejas 2018. gadam Depresija. Lipīga vai mūsdienu kulta diagnoze? Depresija. Lipīga vai mūsdienu kulta diagnoze? Zīmols „Daiļrades Dizains” cauri laikam un trendiem Zīmols „Daiļrades Dizains” cauri laikam un trendiem Džinsu modeļi bez kuriem neiztikt šajā vasarā Džinsu modeļi bez kuriem neiztikt šajā vasarā
Labākās nagu dizaina idejas 2018. gadam Labākās nagu dizaina idejas 2018. gadam Depresija. Lipīga vai mūsdienu kulta diagnoze? Depresija. Lipīga vai mūsdienu kulta diagnoze? Zīmols „Daiļrades Dizains” cauri laikam un trendiem Zīmols „Daiļrades Dizains” cauri laikam un trendiem Džinsu modeļi bez kuriem neiztikt šajā vasarā Džinsu modeļi bez kuriem neiztikt šajā vasarā