Mode » Dizaineri

5 unikāli sporta apģērbu brendi

Fabletics.com

Mūsdienās, kad veselīgs dzīvesveids un dažādas aktivitātes ir daļa no cilvēku ikdienas, arī sporta apğērba izvēle var sagādāt grūtības. Ko uzvilkt uz Zumbas dejām, bet kurās biksēs būs ērtāk vingrot? Styliste vēlas Tevi iepazīstināt ar populāriem un unikāliem sporta apğērbu brendiem, kuriem piemīt stilīgs, neparasts dizains, un tie sportojot nodrošina komfortu.

Lasi tālāk un iepazīsties ar mūsu 5 favorītiem. Nešaubamies, ka arī Tu tos iemīlēsi!

 

 #1  Lululemon Athletica * We live a life we love (Mēs dzīvojam dzīvi, ko mīlam)

Lululemon/ Instagram

Kompānija, kuru dibināja Čips Vilsons 1998.gadā Vankūverā, Kanādā, vispirms fokusējās uz sieviešu apğērbu jogas nodarbībām, jo pats Vilsons ticēja, ka joga nomierina un harmonizē sievietes pārlieku sarežğīto dzīvi, bet joga viņa Lululemon ērtajos un skaistajos leggingos tikai uzlabos nodarbību procesu. 2017. gadā Lululemon joprojām, galvenokārt, piedāvā apğērbu jogai, bet tagad sortimentā ir arī apğērbs fitnesam, skriešanai un peldēšanai, kā arī dažādi aksesuāri - somas, paklājiņi un citas lietas. Vērts piebilst, ka tagad apģērbs pieejams arī vīriešiem.

Kur vilkt: joga, skriešana, fitnesa klase, barre nodarbība, pastaiga, peldēšana.

Kam pievērst uzmanību: īpaši aktuāli ir pēdējās kolekcijas sporta krūšturi ar unikālu muguras dizainu.

Lululemon Free to Be Zen Bra 48$

 

 #2 Alo Yoga *We live yoga. Design from our practice ( Mēs dzīvojam ar jogu. Dizains no mūsu prakses. )

Alo Yoga/ Instagram

Alo Yoga brends sāka savu darbību 2007. gadā. To veidotāji Denijs Hariss un Marko DeDžordžs uzskatīja, ka joga ir spēks, kas var padarīt pasauli labāku un apvienot cilvēkus, tāpēc Alo Yoga ir ne tikai apğērbs, bet arī cilvēku grupa, saskaņa un komunikācija. Alo Yoga galvenais veikals Kalifornijā piedāvā ne tikai iepirkšanos, bet arī jogas nodarbības, apvienojot patīkamo ar vajadzīgo. Alo Yoga uzsver, ka to apğērbs ir studio-to-street, to var vilkt nodarbībās, bet pēc tam var bez problēmām aiziet ar draudzeni izdzert kafiju.

Kur vilkt: joga, pilates, balets, pastaiga.

Kam pievērst uzmanību: Alo Yoga jaunākie leggingi jau iekaroja fitnesa modes pasauli.

 

Alo Yoga High-Waist Goddess Legging 102$

 

 #3 Fabletics.  *We create clothing that inspires you to stay active ( Mēs veidojam apğērbu, kas iedvesmo tevi būt aktīvai.)

Fabletics/ Instagram

Fabletics brendu dibināja Dons Resslers un Ādams Goldenbergs kopā ar aktrisi Keitu Hadsoni 2013. gadā, izveidojot kvalitatīvu un salīdzinoši lētu sporta apğērbu, kas ir pieejams vienkāršiem cilvēkiem, kuri grib labi izskatīties vietējā sporta zālē savās jaunajās treņinbiksēs.

Apğērbs sievietēm un vīriešiem, kā arī  aksesuāri un apavi, sākot no $20 ir labs risinājums, lai lieliski izskatītos un lieki netērētos.

Kur vilkt: joga, skriešana, trenažieru zāle, peldēšana.

Kam pievērst uzmanību: kolekcijai Fabletics by Demi Lovato.

Fabletic Jamie Seamless Legging 24,97$

 

 #4 Dharma Bums *Person who travels through life living their purpose (Cilvēks, kurš iet pa dzīvi, dzīvojot ar savu jēgu.)

DharmaBums/ Instagram

Dharma Bums brendu izveidoja dizainere un jogas pasniedzēja Debbija Lavsone Sidnejā, Austrālijā, 2013.gadā. Brenda filosofija ir tāda, ka dzīvi jādzīvo ļoti apzināti, un jogas garīgums var tajā palīdzēt. Un, protams, ērts un skaists Dharma Bums apğērbs izdaiļos sievieti jebkurā jogas nodarbībā.

Kur vilkt: joga, barre nodarbības, trenažieru zāle.

Kam pievērst uzmanību: krāsainajiem un spilgtajiem printiem.

Dharma Bums Laya Mesh Legging 90,00AUD

 

 #5 Sweaty Betty *The most important thing is to feel comfortable and confident in what you are wearing (Pats galvenais ir justies ērti un pārliecināti tajā, ko tu valkā.)

SweatyBetty/ Instagram

Sweaty Betty  dibinātāja un vienlaikus radošā direktore Tamāra Hill-Nortone sāka attīstīt savu brendu jau 1998.gadā. Var teikt, ka viņai tas ir lieliski izdevies, jo Sweaty Betty ir viens no pazīstamākajiem britu sporta apğērbu brendiem.

Kur vilkt: joga, fitness, pārgājiens, skriešana.

Kam pievērst uzmanību: Sweaty Betty utility kolekcijā ir leggingi, kurus var vilkt no abām pusēm, un tā kā utility ir iedvesmots no skandināvu modes, apğērbā būs silti, tas der arī Latvijas klimatam.

SweatyBetty Urdhva Reversible Yoga Legging 110,00EUR

 

*kompānijas vīzija

 

Lasi interviju ar Maiju Silovu par aktīvu dzīvesveidu un iepazīsties ar svaigām tēlu idejām sporta nodarbību apmeklējumam. 

 

 

Lasītākie raksti Punktotā mode Punktotā mode Pavasara/Vasaras apģērbu audumi/ printi 2019 Pavasara/Vasaras apģērbu audumi/ printi 2019 Krāsu baloniņš padusē un uz tirgu! Krāsu baloniņš padusē un uz tirgu! Kā vislabāk tikt galā ar tumšajiem lokiem zem acīm Kā vislabāk tikt galā ar tumšajiem lokiem zem acīm
Punktotā mode Punktotā mode Pavasara/Vasaras apģērbu audumi/ printi 2019 Pavasara/Vasaras apģērbu audumi/ printi 2019 Krāsu baloniņš padusē un uz tirgu! Krāsu baloniņš padusē un uz tirgu! Kā vislabāk tikt galā ar tumšajiem lokiem zem acīm Kā vislabāk tikt galā ar tumšajiem lokiem zem acīm