Mode » Iepirkšanās

13 svarīgi padomi, kā iepirkties gudri

Spencer Platt/ gettyimages.com

Gadās, ka iepirkšanās var sanākt gana nogurdinoša un bezjēdzīga, pat ja Tev parasti tā sagādā prieku. Uzbāzīgi pārdevēji, cilvēku pārpildīti veikali, daudz dažādi vilinoši piedāvājumi vai briesmīgs apgaismojums ģerbtuvēs var sagādāt pamatīgu vilšanos.

Par laimi, mēs zinām, kā šo procesu padarīt patīkamu, un ne mazāk svarīgi, produktīvu. Lasi tālāk, lai nekad vairs nenāktos vilties veikalu piedāvājumā.

 

SASTĀDI DARBĪBAS PLĀNU

Clemens Bilan/ gettyimages.com

 

#1 Novērtē sava skapja saturu.

Uzdod sev dažus jautājumus:

  • Kas man ir nepieciešams?
  • Vai man ir astoņas krāsainas blūzes un tikai vieni neitrālas krāsas svārki, vai otrādi?
  • Kuros trīs apģērba gabalos es jūtos vislabāk un kas tiem ir kopīgs (forma, siluets, krāsa)?
  • Un, visbeidzot, ko no skapī esošā neesmu vispār uzvilkusi iepriekšējā gada laikā?

 

#2 Sagatavojies gājienam uz veikalu

Nekad neiesakām doties iepirkties, kad esi izsalkusi, nogurusi vai sliktā omā. Paņem līdzi dzeramo ūdeni un uzkodas enerģijai. Velc ērtus apavus un apģērbu, ko viegli un ātri novilkt un pēc tam uzvilkt.

 

#3 Izmanto palīdzību un ieteikumus

Jautā pārdošanas speciālistiem, personīgajam stilistam, lai tie iesaka, kur un ko labāk iegādāties par izdevīgākām cenām un atbilstoši Tavām vajdzībām un vēlmēm. Seko līdzi veikalu aktualitātēm, kur un kad plānojas izpārdošanas un citi izdevīgi piedāvājumi. Ja iepērcies internetā, pirms tam meklē konkrēto veikalu promo kodus.

 

#4 Saposies šopingam

Iepirkšanās ir  daudz veiksmīgāka un patīkamāka, ja Tu pati izskaties labi, tāpēc, pirms dodies uz veikalu, ieveido matus un uzklāj grimu. Visu dienu sanāks lūkoties uz sevi spogulī. Tu taču gribi, lai pašai patīk tas, ko tur redzi.

 

IEPĒRCIES

The Image Gate/ gettyimages.com

 

#5 Esi elastīga, kad izvēlies izmēru

Pielāgojies un izvēlies augumam atbilstoša izmēra apģērbu, nevis izmēru, kādu Tu vēlētos, lai derētu. Atceries, ka izmērs var atšķirties dažādu dizaineru un zīmolu apģērbam, tāpēc neiespringsti tikai uz tā, kas rakstīts uz birkām.

 

#6 Apavus laiko pēcpusdienā

Kurpju iegādi atliec uz dienas otru pusi, kad kājas ir vairāk pietūkušas un nogurušas. Tā Tu nodrošināsi, ka izvēlies maksimāli pareiza izmēra un ērtus apavus. Mēģini pastaigāt pa dažādiem segumiem ar nolūkotajām kurpēm, lai vislabāk saprastu, cik komfortabli tajās jūties.

 

#7 Esi nesteidzīga

Ja Tev jāiegādājas tērps kādam svarīgam pasākumam, pirmkārt, to neatliec uz pēdējo brīdi. Parasti spriedze un neliela panika var būt par iemeslu neveiksmīgam pirkumam. Tev var būt nepieciešams papildus laiks, lai tērpam piemeklētu aksesuārus, vai lai veiktu kādus labojumus.

 

#8 Veido stingru un formīgu augumu

Uzvelc atbilstošu apakšveļu. Neviens apģērba gabals, ko mērīsi, neizskatīsies labi uz bezformīga auguma. Iesakām jau ar uzvilktu koriģējošo veļu doties uz pielaikošanas kabīni, bet, ja tā nesanāk, jebkurā gadījumā, noteikti to paņem līdzi.

 

#9 Grozies pie spoguļa

Vienmēr sevi rūpīgi aplūko trīs dažādu leņķu spoguļos, lai redzi sevi no visām pusēm. Vienmēr, tērpu laikojot, mēģini apsēsties, pietupties, pieliekties un izkustināt rokas, lai pārliecinātos, ka kādā no pozām apģērbs nav neērts un nesabrauc uz augšu, radot Tev neglaimojošu skatu. Ja neesi īsti pārliecināta, vai tērps izskatās labi no visiem skatpunktiem, ir labi, ja ar Tevi kopā ir kāda persona, kas var nofotogrāfēt no aizmugures un sāniem. Piemēram, mērot peldkostīmu, pārbaudi testu ar dvieļa pacelšanu: noliecies tā, it kā mēģinātu pacelt dvieli no zemes, un ļoti labi redzēsi, kur kas nevajadzīgi izceļas, pārkarājas vai, piemēram, krūtis krīt ārā no krūštura daļas.

 

NOSLĒDZ DARĪJUMU

The Image Gate/ gettyimages.com

 

#10 Zināšanās ir spēks

Pirms iegādājies preci, jautā par veikala preču atgriešanas politiku un garantijas noteikumiem. Pirkumu apstiprini tikai tad, ja esi saņēmusi sev vajadzīgās atbildes un zini droši, ka izdari pareizo izvēli. Ja iepērcies tiešsaistē, vienmēr saglabā pirkuma apstiprinājuma e-pasta vēstuli. Vienmēr, katram gadījumam, saglabā pirkuma čeku, lai pie vajadzības vari to atgriezt vai samainīt.

 

#11 Pretojies kārdinājumam

Neiegādājies preci izpārdošanās, ja vien patiešām Tev tā nav praktiski noderīga un ļoti iepatikusies. Tas neatmaksājas, ja Tu pēc tam šo lietu nevalkāsi. Tas attiecas uz jebkuru impulsīvo, emociju nomākto pirkumu.

 

#12 Izšķērdīgi neplāties

Nekad netērē vairāk, kā vari atļauties. Nav vērts ieslīgt parādos modes dēļ. Ja vēlies ieguldīt vairāk līdzekļus, labāk tos investē klasisku lietu iegādei, piemēram, melnai žaketei, ādas jakai vai neitrālas krāsas laiviņām. Noteikti nav jēgas tērēt lielu naudu, lai nopirktu trendīgu apģērbu.

 

#13 Zini, kas Tev der

Neiegādājies tērpu ar pamanāmiem rotājumiem vai ļoti smalka auduma apģērbu, par kuru pareizi rūpēties un to kopt Tev nebūs laika. Tāpat, pieņem faktu, ka ir lietas, silueti un stili, kas Tev nepiestāv un neglaimo augumam. Nav nozīmes, vai tas ir tops bez lencēm, bikses ar pazeminātu jostas vietu vai pārāk īsi svārki. Iemīli tēlus, kuros Tu izskaties satriecoši un tos tad arī izmanto savā labā.

 

Ceram, ka Tu seko mūsu aktualitātēm un ieteikumiem un ar vien mazāk pieļauj dažādas muļķīgas kļūdas. Ja vēlies, lai iepirkšanās būtu vēl veiksmīgāka, iepazīsti šeit, kāda ir pareiza iepirkšanās stratēģija.

 

 

Lasītākie raksti Tērpjamies krāšņākam rudenim Tērpjamies krāšņākam rudenim Frida Kahlo (Frīda Kālo) un viņas ietekme modē. Frida Kahlo (Frīda Kālo) un viņas ietekme modē. 12 sporta apavu trendi, ko šajā pavasarī manīsi visapkārt 12 sporta apavu trendi, ko šajā pavasarī manīsi visapkārt Sausas lūpas - kā ar to cīnīties Sausas lūpas - kā ar to cīnīties
Tērpjamies krāšņākam rudenim Tērpjamies krāšņākam rudenim Frida Kahlo (Frīda Kālo) un viņas ietekme modē. Frida Kahlo (Frīda Kālo) un viņas ietekme modē. 12 sporta apavu trendi, ko šajā pavasarī manīsi visapkārt 12 sporta apavu trendi, ko šajā pavasarī manīsi visapkārt Sausas lūpas - kā ar to cīnīties Sausas lūpas - kā ar to cīnīties