Mode » Iepirkšanās

2017.gada neparastākās bikses. 2. daļa

Gustavo Caballero/ gettyimages.com

Šis gads tik tiešām ir bagāts uz dīvainām un interesantām biksēm. Ir grūti piemeklēt atbilstošu pasākumu, lai tādas uzvilktu, vēl grūtāk saskaņot apavus un jaku ar tādiem bikšu fasoniem. 

 Bet, jebkurā gadījumā, šādi modes jaunumi piesaista uzmanību, un, protams, rada jautājumu, kur gan mākslinieki atrod iedvesmu šādam neparastam dizainam?

Skaties tālāk un iepazīsties ar 5 neparastiem bikšu dizainiem, kas izsaukuši modes meiteņu uzmanību un ne tikai. 

 

#1 Levi's Reworked Jeans

Levi's Reworked Jeans1791EUR

 

 Ja nu gadījumā arī Tu domā tāpat, kā šo džinsu dizaineris, ka rāvējslēdzēju nevar būt par daudz, tad šie ogļmelnie džinsi ir tiešām veiksmīgs atradums. Garumā 7/8, tie labi sader ar augstpapēžu puszābakiem vai botiljoniem.

 

 #2 Thong Jeans by Thibaut

Nav pārdošanā

 

Pavisam nesen Amazon Fashion Week Tokyo 2017 (no 16. oktobra līdz 22. oktobrim) japāņu dizaineris Thibaut pārsteidza visus ar saviem, tā saucamiem, thong džinsiem, kuri, maigi izsakoties, maz līdzinās ierastiem džinsiem. Šobrīd šos izaicinošos  džinsus apspriež rietumu mēdiji un modes kritiķi, tā kā nav zināms, vai džinsi vispār būs pārdošanā.

 

 #3 High waist double jeans by Natasha Zinko

 

 

High waist double jeans by Natasha Zinko $695, tagad izpārdotas (Ar atlaidi maksāja $208,50 )

 

Nataša Zinko, dizainere no Ukrainas, kura tagad dzīvo Londonā, ir pazīstama ar savu apģērbu un rotaslietu līniju. Šie džinsi, neskatoties uz neparasto izskatu, ļoti patika Natašas Zinko dizaina cienītājiem, un tie tika diezgan ātri izpirkti. Interesants fakts - šajos džinsos ir veselas 7 kabatas.

 

#4 ASOS High Wasted Straight Leg Jeans

ASOS High Wasted Straight Leg Jeans, 51,35EUR

 

Šie, no pirmā acu skatiena vizuāli vienkāršie džinsi, var pārsteigt ar savu muguras lejasdaļas atklāto dizainu. Šos džinsus var uzvilkt, lai patīkami pārsteigtu savu dzīvesbiedru, jo tie ir diezgan rotaļīgi un piesaista uzmanību sievietes iegurņa zonai, vai arī vienkārši tos var vilkt kopā ar kādu garāku džemperi, tad tie būs kā parasti melni džinsi. Turklāt 51EUR par labas kvalitātes džinsiem ir diezgan demokrātiska cena.

 

 #5 Japanese Bikini Jeans by Sanna's

Japanese Bikini Jeans by Sanna's, ~ $25

 

Šie japāņu dizaina džinsi ir vienigie no šī topa, kuri ir zināmi jau no 2008.gada, bet tie lieliski iederas starp pārējiem džinsiem, un tos joprojām var nopirkt internetā, ja nu ir drosme uzvilkt kaut ko tik provokatīvu.

 

Tāpat mūsu uzmanību piesaistīja:

 

Neala Jeans $645

 

Dark Blue Demi Jeans by Ksenia Schnaider $409


Ja vēl neesi paguvusi iepazīties ar raksta sērijas Neparastākās bikses 2017.gadā pirmo daļu, lasi šeit, kādus radošus risinājumus piedāvā dizaineri mums tik ierastam apģērba gabalam. 

 

 

Lasītākie raksti Pavasara matu trends, ko tik ļoti iecienījušas francūzietes Pavasara matu trends, ko tik ļoti iecienījušas francūzietes Saņēmi produktu, ko nekad nelietosi? Lūk, ko darīt ar to! Saņēmi produktu, ko nekad nelietosi? Lūk, ko darīt ar to! 8 lietas, ko nekad nevajadzētu teikt savam kāzu dienas vizāžistam 8 lietas, ko nekad nevajadzētu teikt savam kāzu dienas vizā... 10 veidi, kā sev uzlabot garastāvokli 10 veidi, kā sev uzlabot garastāvokli
Pavasara matu trends, ko tik ļoti iecienījušas francūzietes Pavasara matu trends, ko tik ļoti iecienījušas francūzietes Saņēmi produktu, ko nekad nelietosi? Lūk, ko darīt ar to! Saņēmi produktu, ko nekad nelietosi? Lūk, ko darīt ar to! 8 lietas, ko nekad nevajadzētu teikt savam kāzu dienas vizāžistam 8 lietas, ko nekad nevajadzētu teikt savam kāzu dienas vizā... 10 veidi, kā sev uzlabot garastāvokli 10 veidi, kā sev uzlabot garastāvokli