Mode » Iepirkšanās

2017.gada neparastākās bikses

Ernesto S.Ruscio/ gettyimages.com

Must have or must have not ?

Bieži saskaramies ar to, ka modes jaunumi vairāk mūs sajūsmina un patīkami pārsteidz, bet, protams, gadās arī brīži, kad īsti nevaram saprast, vai vispār ir vērts pirkt kādu jaunu lietu jeb labāk ir vienkārši paiet garām veikala skatlogam.
Tā kā 2017.gads jau tuvojas noslēgumam, mēs apkopojām 5 neparastus džinsu/bikšu pārus, kuri šogad pievērsa daudz uzmanības sava unikālā dizaina dēļ. Protams, atsauksmes par biksēm bija ļoti dažādas, gan labvēlīgas, gan nē. Piemēram, sakarā ar caurspīdīgiem plastmasas džinsiem chicagotribune.com  veidotais raksts ar skaļu un šokējošu nosaukumu - clear plastic jeans and the end of pants jeb caurspīdīgi plastmasas džinsi un gals biksēm. Nav ļoti, optimistiski, vai ne?
Bet atšķirībā no skeptiski noskaņotajiem žurnālistiem, daudziem cilvēkiem, it īpaši jauniešiem, džinsi patika.

Lasot mūsu izvēlēto Top 5, arī Tu varēsi izveidot savu viedokli par šīm biksēm.

 

#1 Clear plastic jeans (pants) by Topshop

TOPSHOP, Moto Clear Plastic Straight Leg Jeans, 10 £ (sākotnēji ap 55 £)
 

Šogad Topshop noteikti pārsteidza daudzus ar saviem dizainiem. Bikses, ko formas dēļ dēvē par džinsiem, ir absolūti caurspīdīgas, un, kā jau vēsta nosaukums, ir veidotas no plastikas (100% poliuretāns sastāvā). Protams, arī citi brendi un dizaineri izmantojuši šo materiālu, bet tieši Topshop clear plastic jeans pievērsa daudzu blogeru, kritiķu un žurnālistu uzmanību. Atsevišķi varam piebilst, ka, ja zem šādām biksēm uzvilktu legingus vai zeķubikses, kopumā tas izskatās neparasti un oriģināli.

 

#2 Clear knee mom jeans by Topshop

TOPSHOP, Moto Clear Panel Mom Jeans, 10 £ ( sākotnēji 49 £)

Tā saucamie "mammas 90.gadu džinsi" ar plastmasas elementu ceļgalu zonā ir interesants aizstājējs parastiem gaiši ziliem džinsiem, īpaši, ja populārie skinny jeans vispār neiet pie sirds. Šādiem džinsiem vajadzētu būt katras stilīgas meitenes skapī.

 

#3 Mermaid sequin boyfriend jeans by Topshop

TOPSHOP Mermaid sequin boyfriend jeans, ~ 110$
 

Mermaid jeb nāriņu tēma jau dažus pēdējos gadus ir ļoti aktuāla, daudzām sievietem patīk zvīņu zili zaļā nokrāsa. Un šie džinsi ir lieliski kādam īpašam notikumam vai svētkim, jo ikdienai tie, iespējams, ir pārāk spilgti un uzkrītoši. Un tā kā zvīņas krīt nost, šo džinsu mazgāšana ir diezgan problemātiska.

 

#4 Diaper shorts jeans

 Opening ceremony Diaper shorts, 425 $

 

No pirmā acu skatiena šādas bikses, protams, piesaista uzmanību, un ne tikai cenas faktors ir tam par iemeslu. Šorti vai džinsi - nezini, ko vilkt ? Tagad tā vairs nav problēma, jo palīgā nāk Opening ceremony Diaper bikses. Karstā laikā džinsu daļu var noņemt, transformējot tās par šortiem. Tātad, patīkams un neparasts papildinājums garderobei vai lieki tēriņi nevajadzīgām biksēm? Jebkurā gadijumā, kura meitene gan nevēlētos šīs bikses uzlaikot.

 

#5 Jeffrey Campbell Heeled Pant - Boot

Jeffrey Campbell Heeled Pant - Boot , 195 $

Faktiski, šīs nav bikses, bet ļoti gari zābaki, kuri pāriet biksēs. Ir pieiejamas dažādas krāsu variācijas. Izmērs ir atkarīgs no apavu izmēra, bet pašas bikses ir one size fits all. Iespējams, šis ir neparasts risinājums dienām, kad nav noskaņojuma piemeklēt atbilstošus apavus džinsiem. Grūtības ir tajā, ka pateicoties augstajam papēdim kājas ātri nogurst, bet novilkt zābakus vajadzēs kopā ar bikšu daļu, kas ir diezgan neērti.

 

Nu ko, vai esi gana drosmīga, lai kādu no šiem ekstravaganto modeļu bikšu pāriem ieviestu savā ikdienas garderobē? Ja tomēr esi klasikas piekritēja, iepazīsties šeit ar 2017.gada rudens/ ziemas sezonas džinsu tendencēm.

 

 

Lasītākie raksti 8 lieliskas 2016.gada tendences 8 lieliskas 2016.gada tendences Stila kļūdas, kuras nepieļaut 2018.gadā Stila kļūdas, kuras nepieļaut 2018.gadā Zāļu tējas Tavai veselībai Zāļu tējas Tavai veselībai Styliste izaicina - 30 dienas svārkos Styliste izaicina - 30 dienas svārkos
8 lieliskas 2016.gada tendences 8 lieliskas 2016.gada tendences Stila kļūdas, kuras nepieļaut 2018.gadā Stila kļūdas, kuras nepieļaut 2018.gadā Zāļu tējas Tavai veselībai Zāļu tējas Tavai veselībai Styliste izaicina - 30 dienas svārkos Styliste izaicina - 30 dienas svārkos