Mode » Iepirkšanās

2018. gada TOP 5 sportiskiem apaviem

unsplash.com

Pēdējā laikā mēs redzam, ka sievietes sāk novērtēt komfortu. Un ir vairums sieviešu, kuras rūpējas par savām pēdām un izvēlas ērtus apavus, tāpēc….

Svētki visām, kuras mīl un ir iecienījušas nēsāt kedas vai botas. Jums par godu ieskatīsimies kedu TOP 5, kuras 2018. gadā, jāieliek savā sportisko apavu plauktā.

Ir sievietes, kuras nespēj iedomāties nēsāt kedas vai botas, tomēr mūsdienās ir tik daudz apģērbu variantu, kur sportiski apavi piedod tēlam odziņu.

Tāpēc, mīļās dāmas, kuras domā, ka, izejot sabiedrībā, nekad nevilks sportiskus apavus, ieskatieties sarakstā, varbūt tomēr arī Jums, kas iepatiksies.

 

#1 Platformas kedas

unsplash.com

 

Šis variants ir ērts un tomēr liks justies tā, it kā būtu uzvilktas papēžu kurpes.

 

PĒRC KEDAS 

Puma Platform Trace Trainers in Khaki 114,86EUR

 

#2 Apavi ar lielām bantēm

asos.com
 

Šeit lielumam ir nozīme. Jo lielākas bantes un mezgli, jo labāk. Nākot pavasarim, pamanīsiet uz ielām šī stila sprādzienu.

 

PĒRC KEDAS 

Reebok Classic Freestyle Hi Satin Bow Trainers in Pink 114,86EUR

 

#3 “Normcore”

gettyimages.com
 

Jā! Šīs botas kļūst aizvien populārākas gan modes šovos, gan uz ielām.

 

PĒRC KEDAS 

Adidas Originals Tubular Doom Sock Trainers in Green 148,64EUR

 

#4 Krāsainas botas

unsplash.com
 

Nē, nav runa tikai par divām krāsu gammām apavos, bet gan daudz vairāk. Prātā pavasaris un kājās krāsu eksplozija.

 

PĒRC KEDAS 

Nike Air Max 95 Lx Trainers in Tan and Black 182,43EUR

 

#5 Klasikā stila kedas

unsplash.com
 

Klasika paliek klasika. Klasika vienmēr ir modē. Arī 2018. gadā. Šīs kedas ir vienkāršas un piestāvēs pie visdažādākajiem apģērbiem.

 

PĒRC KEDAS 

Adidas Originals Superstar White&Black Trainers 101,35EUR

 

Ja vēlies uzzināt, kādi zābaku stili šosezon aktuāli, lasi turpinājumā par 2018. gada modes trendiem. 

 

 

Lasītākie raksti 2017.gada pavasara nagu laku tendences 2017.gada pavasara nagu laku tendences Absolūti vienkāršs veids, kā izvairīties no nevēlamām matu taisnotāja radītām lokām Absolūti vienkāršs veids, kā izvairīties no nevēlamām matu ... Ieteikumi, kā izvēlēties un lietot tumšas lūpu krāsas Ieteikumi, kā izvēlēties un lietot tumšas lūpu krāsas Rudens modes tendences 2018 Rudens modes tendences 2018
2017.gada pavasara nagu laku tendences 2017.gada pavasara nagu laku tendences Absolūti vienkāršs veids, kā izvairīties no nevēlamām matu taisnotāja radītām lokām Absolūti vienkāršs veids, kā izvairīties no nevēlamām matu ... Ieteikumi, kā izvēlēties un lietot tumšas lūpu krāsas Ieteikumi, kā izvēlēties un lietot tumšas lūpu krāsas Rudens modes tendences 2018 Rudens modes tendences 2018